0 oy
304 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Şuan kendi mi çok kötü hissediyorum ağlıyorum yazarken.bizm bı aile grubu var kardeşlerimin olduğu . gece erkek kardeşim bı fotoğraf atmış bı kızla sarmaş dolaş aile grubuna.ablalarimda masallah güzel kız yok çok samimisizniz buna beznez bir sürü şey yazmışlar kardeşimin yaptığı doğruymuş gibi bı de poh pohluyorlar .

Neyse bende yazdım dedim yaptığı çok doğruymuş gibi sizde iyi yapmissinz diyorsunuz gibi şeyler yazdım böyle mi örnek olacaksınız diye yazdım.

Bundan 10 gün önce de kardeşime sordum evlensn eşini aldatirmisn diye evet aldatirim dedi çok kızdım .

Kardeşim olabilir ama bu onu haklı çıkarmaz çok zoruma gitti galiba böyle erkek ler benim gibi ailesi yaptıklarına iyi yapmışsın değince bunlar böyle yapıyor laftan anlamıyor

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Tabi sonra beni grup tan çıkardılar çok zoruma gitti 
(964 puan) tarafından
Sen ciksaydin onların çıkarmasını beklemeden. Çok iyi yapmışsın. Sadece anne babaya değil biz ablalara abilere de doğru yolugostermek düşer.  Onların düşüncesi zihniyeti yanlış.  Sen doğru olanı yapmışsın boşver üzme kendini
tarafından
Öyle yaptım zaten burda eşi aldatan bir sürü kadın gördük ve benim kardeşim bu çok iyi birşey mi yaparım diyor ben bu kabul edemem kardeşim de olsa
(964 puan) tarafından
Haklısın canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Abartacak bısey gormedım ben kardesının sevgılısı olabılır bunda ne var kı 
tarafından
Evet sevgilisi olabilir ama hergun bı sevgili olmaz .bi de gece yarısı bı evde ben doğru bulmuyorum
0 oy
tarafından
Diğerleri böyle pofpoflwrsa yapar işte canım en doğrusunu yapmışsın sen kendilerine yapılsa hoşlarına gider mi acaba 
tarafından
Gitmez acaba o kizn yerinde bizm aileden biri olsaydı bu şekilde mi karsilanirdi.lafa gelince namus bekçileri hepsi
0 oy
(798 puan) tarafından
Bosvet srn Allah icin dogru olani yapmissin. Hetkesin gunahi boynuna bide abla olacaklar. Ilerde bu cocugun evliligine etlkilerlet gelini uzerler. Gelinde burda dert yanar kocam benialdatiyor gorimcelerim yuz veroyor diye olan kiza olur. Sen bunlari dusunupte tavrini koymussun.
tarafından
Maalesef ki öyle cnm gercekten çok üzülüyorum bu şekilde konuşmalarna bı de beni gruptan çıkarttılar sesini kismayi bilmiyn diye çok üzüldüm

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 314 göst.
27 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Nesli (417 puan) tarafından soruldu
0 oy
43 cevap 1,066 göst.
9 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 155 göst.
21 Kasım 2023 Aile kategorisinde Zzzzzz (1,535 puan) tarafından soruldu

382,069 soru

11,438,728 cevap