0 oy
646 göst.
Aile kategorisinde (3,162 puan) tarafından
Kizlar benim kizim 7 aylik ama ne babasini ne benim benimsemiyor kuzenim gelmisti bebegim yeni dogdugunda onun kizi 5 aylikti benim kizimi sevdirtmedi agladi bende kizim beni benimsrsin istiyorum yok kendi oynamasini seviuo kalabaliğa girdikmi hetkesle oyun oynuyo ben iisim oldunda bakamiyorum hic aglamiyoda evet belki iyi bisey diceksiniz ama ben de kiskaniyorum baskasinin kucanda durmasini ne zamn benimser bizi

13 Cevaplar

0 oy
(64 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Alınıyor..Hastaneden hastaneye değişiyor canım özelde
(2,479 puan) tarafından
Bu ne diyor bu :))))
(64 puan) tarafından
:)))eh beee..ya 2 hastanede ayrı ücret istedi..1.özel hstane iğne içn 100..2. isee 200..oldu mu..bu yüzden hastneden hastaneye değişiyor dedim..
(64 puan) tarafından
ayşş pardon ya postlar krştıı:)))
(64 puan) tarafından
krizdeyimm..gülme krizi:))))))
(3,162 puan) tarafından
Bnde fin anlamaya calisyimda :))
-Reklam-
0 oy
(333 puan) tarafından
Evde surekli kizinla ilgilen canim kalabalikta da baskasina yaklasmasina engel olmaya calis da duzelir mi bilmem sosyal bi kizin var 
(3,162 puan) tarafından
Ilgilenmezmiyim ev islerini uyurken yapiyorum yok bizi tinlamiyo
(333 puan) tarafından
Demek ki yapisi oyle. Sen sinirlama koy canim topluma girdiginde mesela  fazla ortama birakma ama kisiligini degistirmeye calisirsan cocugana ters etki olabilir
(3,162 puan) tarafından
O da var dimi iste cocuklsrla faln oturuyo oynuyo
(333 puan) tarafından
Cocuklarla oynamasi bir sey olmaz da hani etraf kotu malum buyuklere fazla yaklastirma bence
0 oy
(64 puan) tarafından
oyşş bizmki benle babayı bile paylaşmıyor..7 aylık bnm kzımdaa..
(3,162 puan) tarafından
Temmuz kaclisiniz canim
(64 puan) tarafından
23 cnm
(3,162 puan) tarafından
Aa bizde 23 temmuz
(64 puan) tarafından
nasıl huysuz bir bebek mi..bzimki çok çektirdide..
(3,162 puan) tarafından
Masallahi var
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Sinir bozucu bişey cidden ama canını sıkma 1 yaşından sonra tanıyormuş az kalmış
(3,162 puan) tarafından
5 aycikmi :((((
(2,479 puan) tarafından
Kız 5 ay ne çocukla ilgilenince zaman su gibi akıp geçiyor
0 oy
tarafından
Aynı benim kız hiç bilmiyo bı de 8 aylık başkasınin kucağında memeye yapışıyor kim olduğu fark etmez emmek istiyor sinir bozucu
(3,162 puan) tarafından
Of benimkide oyle emicrk karsidaki acsa of of
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Bnm oğlum da yedi aylık farklı bir ortama bile girsek gözünü benden alamıyor anne diye ağlıyor yanına gidip elimi uzattığımda atılıyor özellikle acikinca da farklı yerde olmasak bile beni arıyor  

1.si Böyle olmasi tahminimce kışın 1buçuk belki 2 aydır evdeyim dışarı hiç çıkmadık hatta evim sobali odadan dahı çıkmadık hep bni gördüğü için bnce

2.si olarak da emiyor emerken sadece bni emdiği icin de tanıdı artık memeyi biliyor atılıyor fln. 

Sn emziriyr msn cnm ayrıca eviniz kalabaliksa buda sni çok secememesine neden olur bnce kuzm.
tarafından
Cnm benim bebeğim de benden başkasını gormuyor aydan aya belki .bende sadece emzirdim mama bile vermedim 3 gündür geçtim mamaya ama bizde fayda etmiyor çok üzülüyorum bende bu durumu söyleyince birine çok kıskanç bir annesin diyolar
(3,162 puan) tarafından
Emziriyorum canim hayir sadece cekirdek aileyiz ama nerdetse ya hergun misafur var yada biz biyere gidiyoruz
(6,825 puan) tarafından
Melekcim bunun kıskançlkla ne ilgisi var annesin mutlu oluyorsun bebeğinin sana atilsin istiyor insan hepsi bu boşver sn milleti ayrıca biraz da bebeğin de huyu söz konusu bnm oğlan bna başkaları varken çok minikken de öğrenmişti anneci biraz ama buda çok iyi olmuyor aslında sürekli bni istiyor ağlıyor bu sefer de.
Betülela kuzm bu durum da fazla insan gördüğü için alışamyr sna çünkü gelen giden oynatiyor bunlarda hoşuna gidiyor Miniklerin
0 oy
(359 puan) tarafından
Valla ne dyim bilemedim canım :)) iyi bişey mi kötü bişey mi karar veremedim bende bi kız var 4 aylık daha biri eve gelince yada bi yere ince burnmuzdan getiriyor hatta bugün bile misafirmiz vardı helak oldım ya bende ya babasında duruyor ve biri baksa bile ağlıyor :((( millet sevmek istiyor ama baktıktıklarında bile kendini parçalıyo ya öyle bir bağırıyor ki zapdedemiyoruz 

O kadar insanın içinde ben çocukla öbür odada oturdum sakinleşsin diye tek başına 

Oyun halısına koydum bıraktım içeri geldim kendi kendine gülüyor oynuyordu bide böylesi var işte :)))) o yüzden bilemedim 
(3,162 puan) tarafından
Ya iste halime sukrediyim dicemde ben bilmemesi ayri kòtü
0 oy
(776 puan) tarafından
Surekli evde birbirinize annesi babasi diyin oğlum 4.5 aylik kesinlikle bilir eet cok cana yakındır herkese gider 1dk sonra beni arar gözleri her sey 4 4luk olmuyor canim yemek yaparken bile bebek arabasina koyup mutfakta uzak beni gorebilecegi bir noktaya koyuyorum domates kırmızı biber yesil sarki türkü ev supurken bile bebek arabasiyla dolanıyoruz iş guc her zaman yapilir ama bobuslerimiz bir daha böbüş olmayacaklar ve cok hızlı büyüyorlar sakın ilgilenmiyorsun dediğimi düşünme daha cok ilgilen karakter meselesi bnlikleri oturmaya başlıyor 4.aydan sonra o sana katilmak istemiyorsa sen zorla onun oyununa katil
(3,162 puan) tarafından
Tamm canim deniycegim cok saoll
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Benim oğlumda herkese sevdirir kendini ama beni göreme kadar beni gördüğü an ağlamaya başlar beni ister babasında bile durmadığı oluyor onunla fazla zaman geçir oyun oyna konuş sohbet et ve sürekli ona sevdiğini şöyle biz tüm gün oyum oynadı valla evin işi falan da umrumda değil yanş önemli olan bebeğim
(3,162 puan) tarafından
Ya o uyanikken bir çöp bile kaldirmm yerden o derece
0 oy
(9 puan) tarafından
benimki de benden ayrılmaz tuvalete bile gidemiyorum hep yakamda hangisi daha bilemedim su an :(
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Benim oğlum eve kimse gelsin istemez kalabalık sevmez inan çok zor oluyor
(3,162 puan) tarafından
Ya kavlc aylik sizinki
(12,856 puan) tarafından
1 yaşına giricek cumartesi günü doğum gününü kutlıcaz kalabalık olucak nabıcaz bakalım :)
0 oy
(657 puan) tarafından
Oğlum dört aylık başka biri aldım mı ağlıyor bende ve annemde duruyor başka birinin kucağında gördüm mü heyecanlanıyor gülüyor naz bile yapıyor senin ki sosyal bi çocuk biryandan güzel yapışık ikiz gibi yaşamak zor iş gücü zor yapıyorum bırak keyfini çıkr zaten 2.3aya sana düşkün olacak 
(3,162 puan) tarafından
Aa iste insan da istiyo evladin dusjun olmasini
(359 puan) tarafından
Aynen ben istiyorum  şahsen yillardkr bekliyorum neler neler yaşadım bana düşkün  olsun anneye düşkün olup da sosyal olan çocuk da var yani
(657 puan) tarafından
Olur merak etme anneye babaya düşkün olmayan çocuk yoktur aklı tamamen ersin paçandan ayrılmaz
0 oy
(359 puan) tarafından
Beb de senin gibiyim bana  alışsın yapışık ikiz olalım istiyorum kızım 4.5 aylık şu an yabanciliyor herkesi 
(3,162 puan) tarafından
Senin kucukmus iyce ustune duste belki alisisr

İlgili sorular

+1 oy
2 cevap 135 göst.
17 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Elifefe58 (143 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 1,192 göst.

380,012 soru

11,375,541 cevap

34,860 kullanıcı

...