0 oy
337 göst.
Diğer kategorisinde (116 puan) tarafından

Dualarinizi bekliyorum kizlar:angel: bir de sezaryen olup tavsiye verebilecek olanlar varsa dinlerim, insallah kizimi kucagima aldigimi da yazarim buraya yarin<3

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bi tavsiyem yok bol bol kayısı suyu iç yeter canm sağa salim al  bebeğini kucağına 
(3,547 puan) tarafından
Kız kayısı suyu kompostosu herkese yaramıyor ben içtim kendim rahat edeyim diye çocuğu mahvettim sancıdan kıvrandı durdu yavrum emdikten sonra
tarafından
Bizde  bir skinti yaratmadı canm çocuk doğduk tan 2 hafta sonra  sancılanmaya başladı
-Reklam-
0 oy
(2,581 puan) tarafından
Rabbim sağlıklı hayırlı bi doğum versin sana canim özellikle sokmayan rahat iç çamaşırı eşofman olsun yaninda 
(333 puan) tarafından
Saka ya da gercek kaynanam der kardeslerine falan :D ama o eskilerden bildikleri yok mu kendileriylr kiyaslamalari hele
(4,889 puan) tarafından
Hı hı deyip geçicen:)
(333 puan) tarafından
Aynn lohusayken cinnet getirecektim baktim kendime zarar veriyorum duymuyorum artik
(2,581 puan) tarafından
Ben temmuzda doğum yaptım Dr 10 gün yapma dedi kurtlanmama az kalmıştı bantta cesaret edemedim kaldırınca ağrır diye kafayı yiyordum
(333 puan) tarafından
Benim bandi taburcu olurken soktuler pansuman yapma yarani kapatma dediler  uc gunde ayaga kalkmistim kendi ihtiyaclarimi yapmaya basladim
0 oy
(170 puan) tarafından
Lavman yap  :) duş al
0 oy
(170 puan) tarafından
Evleri toparla canm temiz yastik yuzu carsaf tak
0 oy
(148 puan) tarafından
Sezeryan dan sonra bol bol yürü yatma cabuk toparlarsın hastaneye kayısı suyu götür gaz cıkarman ve tuvalete rahat cıkmam için yoksa zor oluyor biraz yasayıp görücen sabah Allah yardımcın olsun diyorum sadece 
0 oy
(3,547 puan) tarafından
Hayırlı doğumların olsun inşallah canım yanına bolca iç çamaşırı ve pijama al rezene çayı iç sütüm gelmiyor deme getiriyor aklımda kalanlar bunlar gelirse yazarım =)) 
0 oy
(333 puan) tarafından
Sagsalim alirsin insallah kucagina canim. Bende sezaryen oldum ama sok gecirdim resmen hicbir sey hatirlamiyorum ama ablam bebegimin agzina hurma surmus uyananakadar bebegin kan sekerini dengelesin diye bi de hemen sutum inmemisti. Hem sunnet hurma vermek
0 oy
(751 puan) tarafından
Rabbim hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin İnşaAllah sağ salim kucağına al bebişini bol bol yürü kayısı suyu iç ❤️❤️❤️
0 oy
(2,447 puan) tarafından

Başını öne hiç eğme hep yukarı bak. Basın ağrımaz o zaman. Bol bol yürü bebeğini de göğsünden hiç indirme <3

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 150 göst.
24 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 430 göst.
3 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Cemile12345 (179 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 95 göst.
14 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minikii (492 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 111 göst.
29 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,044 soru

11,376,759 cevap

34,862 kullanıcı

...