0 oy
1,918 göst.
Diğer kategorisinde (320 puan) tarafından

image

Kızlar sizce gerekli mi bu ben 20 ğünlük lohusa iken memlekete ğidicem orda koltukta yatmasını istemiyorum buna yatırırım diye düşünüyorum komşuya felan çıkarken yanımda olsun oturma odasında otururken lazım olur diye düşünüyorum sizce alıyım mı alıp mutlaka al diyen var mı 

39 Cevaplar

+1 oy
(1,850 puan) tarafından
Neden koltukta yatmasını istemiyosun ? Öyle çocuklar varki koltuk degil yatacak minder bulamiyolar istersen al tabi ama daha yeni doğan bir bebek bunda yatamaz oturamaz bunun yerine beşik al bari
(593 puan) tarafından
Millet de duyar kasmaya cok merakli yani simdi ne alakasi var milletin cocugu yatacak koltuk bulamiyor falan komik yani takma bosver :) bir arkadasim cok kullanisli demisti evde mutfakta falan is yaparken gozunun onunde olsun diye yanima aliyorum diyordu canim sen de gidecekmissin mantikli olur
(320 puan) tarafından
Aslı aynne kuzum alıcam yarın ğidip:)
(327 puan) tarafından
kadin almak istemis ne kadar sacma yorum yapmışsınız ayip ya
(320 puan) tarafından
Zehranın anası boşver kuzum ya:)
(1,850 puan) tarafından
Yav git al bacım ne laf yapmissiniz o kadar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Resim yokki canım ne alacaksın 
(320 puan) tarafından
Yükledim canım
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Neyi alacaksın canım puset mi
(1,307 puan) tarafından
Aynen onda puset varsa Bi daha buna paranı harcama cnm başka Bi eksiğini alırsın  ddğn gbi zaten puset evde de kullanırsın dışar da da
(320 puan) tarafından
O boşluk yerinede minder ğibi birşey koyarım düz olur kuzum öyle yaparım yazık kız para kolay kazanılmıyor valla:D
(1,307 puan) tarafından
Aynen öyle canm herşey para valla tabi sen bilirsin yine de içine minder gbi bişey koyrsn iyi olur
(320 puan) tarafından
Öyle yaparım canım teşekkürler♥️
(1,307 puan) tarafından
Rica ederim canım benim ❤️
0 oy
(2,599 puan) tarafından
Canım bunu bilmiyorum ama ben bir yere gidince pusetini götürüyorum orda çok güzel uyuyor o varsa bunu hiç alma 
(320 puan) tarafından
Ya canım pusetli varda e bebekten şu 900 liralık arabadan alıcam onun içinde var ama beli acımaz mı onda
(2,599 puan) tarafından
Canım ben içine minder bıraktım üstüne de battaniyeyi seriyorum
(320 puan) tarafından
Bakayım olmazsa öyle yaparım
0 oy
tarafından
Ablam hediye olarak aldı kullanıyorum kızım 4 aylık..buna benzer kemerini takıyorum bebeğim oynarken ben işimi yapıyorum
(320 puan) tarafından
İşte sırf onun için istiyorum en azından iş tutarken yanımda olur
0 oy
(1,093 puan) tarafından
İcinde duran bebeklwr icin iyi ben kucakta durmuyor diye aldım icinde durmuyır birde otamatik titreşim vw sallanıyırdu.. Bence pusetin varsa alma  buna vereceğin para ile oyun halısı al en azından oyuncaklarla 10 15 dk olsada oynuyorlar bazen
(320 puan) tarafından
Yani ne bileyim dedim iş felan tutarken yanımda olur
(1,093 puan) tarafından
İşte kucak seven bir bebekse durmaz büyük ihtimal ama bebeginix sakinse sevebilir yanınızda tasırsınız benimki malesef kucak delisi kucakta gezerken mama yer kucakta uyur üstümde yasıyor daha 3 bucuk aylık
(320 puan) tarafından
Anladım canım teşekkürler:)
0 oy
tarafından
Oynaması için iyi ama uyuyamaz bunda bence o kadar büyük değil bunlar küçük beşik ler var canım bundan blraz daha büyük onlardan al bence 
(320 puan) tarafından
Canım ben ğurbetçiyim o kadar fazla eşya alamam evimde küçük 2 beşiği nasıl her 5 yılda bir Bi yere taşıyım ki
tarafından
Kız bundan blraz büyük dediğim beşik daha rahat yatar diye dedim
(320 puan) tarafından
Hııı bakıyım ozmn canım en altta paylaşmış biri onu diyorsun galiba ğözüme büyük geldi ama nedense:)
tarafından
Yok kız o değil resim attım ama yüklenmedi Bi türlü beşik ana kucağı yaz Google amcaya çıkar
(320 puan) tarafından
Çıktı kuzum ğördüm
0 oy
(2,758 puan) tarafından
Canım bime geliyo 6 marta daha uygun 
(320 puan) tarafından
Ne kadar canım Bi bakar mısın
(2,758 puan) tarafından
Kataloğu paylaştım canım
(320 puan) tarafından
Gördüm kuzum
0 oy
tarafından
Ben aldim cnm hicte gerekli degilmis keske almasaymisim
(320 puan) tarafından
Almıyım mı yani ozmn canım
0 oy
tarafından
Bn 2 aylıkken müzikli otomatik aldım cnm sallamalı oğlum çok kucak bebeği işime yaradı ebebl den almıştık şimdi 7 aylık kaldırdım en fazla hadi 6 aya kaldr sonra hareketlendikleri için tehlikeli oluyr 
(320 puan) tarafından
Yani sence alıyım mı kuzum
tarafından
Durmuyor seni yoruyor sa al cnm bir kaç ay güzel idare ediyor hatta müzikli fln alırsan daha da güzel oyalanır kendiliğin den sallanan dan Bnim işime yaratmıştı
(320 puan) tarafından
Kız daha doğmadı ki:DD 28 haftalık durup durmayacağını bilmiyorum ben elimde para varken boşa ğitmesin diye alıyım diyordum
tarafından
Al o zmn cnm oyalanır rahat olur snln içinde :D
(320 puan) tarafından
Aynen canım öyle yapıcam
0 oy
(2,758 puan) tarafından

image

Bak istersen canım 

(320 puan) tarafından
Kuzum bebek beşiği var benim 2 tane beşik alamam ğurbetçiyim her 5 yılda bir taşıyamam ki 2 beşiği bunu bile annemlere bırakıcam işim bitince
(2,758 puan) tarafından
Yanls sayfayı paylaştm canım 1 dk
0 oy
tarafından
Bunu diyorum canım 
(320 puan) tarafından
Fotograf yok kuzum
tarafından
Yüklenmiyor yaa
(320 puan) tarafından
Eylül yüklemiş kuzum ğördüm
0 oy
(2,758 puan) tarafından

image

Bak bu canım kusura bakma yanls paylaşmsm

(320 puan) tarafından
Anladım kuzum buna Bi bakıyım ben
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Ben kullandım canım yaklaşık bi iki ay yattı ayağımla sallıyordum çok rahat ettirmisti
(6,053 puan) tarafından
Aa oda olur kuzumm ondada bebekler rahat ediyor onu alacaksan bunu hic boşuna alma
(320 puan) tarafından
Aynen kuzum ya vazgeçtim zaten tekrar
(6,053 puan) tarafından
Onu alacaksan gerek yok kuzum
(320 puan) tarafından
Aynen kuzum almıyıcam tekrar yazık ğünah boş para
(6,053 puan) tarafından
Aynen kuzumm
0 oy
(1,018 puan) tarafından
Ben ilk günden beri bunu kullanıyorum gayet guzl uyuyor içinde beşigimde var ama daha besige koymadım iki ayimiizi bununla bitirdik havalardan dolayi salonda yatıyorum besigı oraya gtrmek istemedim salonda gündüz de iyi oluyor yer kaplamiyor en azından 
(1,018 puan) tarafından
Evet canm. Okudum bnde pusette var arkadaşım vermişti ona hiç koymadım onda rahat edemez dye düşündüm beli için ama pusette kullanan çok var
(320 puan) tarafından
Aynen canım minder felan koy demişler ama bilmiyorum ki kuzum
(1,018 puan) tarafından
Sen bilirsin canm dediğim gbi bu bana mantıklı geldi bunu kullanıyorum ben pusette iki büklüm durur gbime geliyor artık sen düşün taşın karar ver:)
(320 puan) tarafından
Tamam canım eşimle Bi konuşuyum teşekkür ederim:)
(1,018 puan) tarafından
Rica ederim ne demek:)
0 oy
(7,935 puan) tarafından
7 ay boyunca elim ayağım oldu oğlumun puseti. Ayrıca güvenilir. Uzun süre yerde yatmak istemiyor ama pusetinde duruyor
(320 puan) tarafından
Puset dediğiniz şu ebebekteki arabaların puseti mi
(7,935 puan) tarafından
Bu resimdeki e puset diyorlar burda
(320 puan) tarafından
Yok biz ana kucağı diyoruzda buna puset dediğim e bebekte var bebek arabasının içinde ona diyorum
0 oy
(675 puan) tarafından
Bime gelecek 90 tl ye canım 6 martta inşallah kalırsa bende alacağım bence gerekli çocuk biraz büyünce kafasını kaldırıp bakmak istiyor bakamay8nca da ağlıyor kucak istiyor ben evde kullanmak için alacağım
(675 puan) tarafından
Durumun varsa puset te al ben puset te aldım bi yere giderken kullanmak için ama bu urundende alacağım inşallah
(320 puan) tarafından
Ya durumla alakalı değil canım şu ebebekteki arabalardan alıcam zaten onun içinde var diyorum o varken bu çok lazım değilse almıyım
(675 puan) tarafından
Canım dediğim gibi ben evde kullanacağım gündüz sallamak beslemek için iyi olur diye düşündüm istersen kalsın baktın ihtiyacın var bi yerden alırsın çok da şart degil
(320 puan) tarafından
Aynen öyle yaparım kuzum olmazsa teşekkürler:)
(675 puan) tarafından
Rica ederim canim :)
0 oy
(636 puan) tarafından
Cok dengesiz yorum yapan olmus ama bence al. Koltukta yatmasini bende istemezdim. Bu zaten 3 kademeli magazada gormustum güzel bi ürün rahat edersin canım fiyatı da uygun. Komple yatabiliyo 
(320 puan) tarafından
Yav kuzum boşver bana diyenin evi nelerle doludur kim bilir benim eşim 24 saat dışarda kalarak para kazanıyor mermiyle savaşıyor onun kazandığı parayı çarçur edecek son insanım banada mantıklı geliyorda canım sence pusettede yatabilir mi pusete demişler bak
(636 puan) tarafından
Pusette cocugu yatirmayi uzmanlar doktorlar önermiyorlar canim brn hic yatirmadim evde. Cocuk daralir bence pusette. Haklısın canim para kolay kazanilmiyor her anne cocugunu en iyi sekilde dusunur
(320 puan) tarafından
Olmazsa onu alırım kuzum
0 oy
(1,240 puan) tarafından
Ben kaz in almıştım 1 aylikken kullanmaya basladik 7 aya girdi hala kullaniyorum;) oyun halisindan daha gerekli bir sey ben buna koyup istedigim yere goturuyordum evde;) fakat travell sistem bebek arabasi aldiysaniz ve onun puseti varsa cok da gerekli degil puseti kullanirsiniz fakat pusetiniz yoksa mutlaka alin bebek oturmayi ogrenene kadsr yatiyor hep ve inan sıkılıyorlar ben hafif egimli yapiyordum koyuyordum yere oynuyordu hala da oynar;)
(320 puan) tarafından
O pusetli arabadan annemler hediye alıcak o pusetimizde var o zaman gerek yoktur canım almıyım onu kullanırız:)
(1,240 puan) tarafından
Pusetin varsa o zaman gerek yok canim ayni islevi görecek;) hayirli aksamlar
(320 puan) tarafından
Teşekkürler canım sanada hayırlı akşamlar♥️
0 oy
(2,572 puan) tarafından
Bence pusete koy daha iyi daha rahat travel sistemlerde var hem bebek arabasına kat arabada oto koltuğu evde dışarda beşik ve dediğinde cok haklisin kendi evimde bile yerde yatırmak minderde yatırmak istemiyordum hele başkasının evinde dışardan gelen dışarda oturan ohoooo en iyisi puset al icinde uyut ona ait yeri olsun
(320 puan) tarafından
Canım şu ebebekte varya 900 liralık bebek arabası onu annemler alıcak hediye olarak onu kullarım ozmn boştan yere para veriyim başka ihtiyacını alırım
(2,572 puan) tarafından
Aynen iki başlıklı olanlardan onlar cok güzel benim iki tane pusetim var bebeğim 7 buçuk aylık oldu halen kullanıyorum ama 2 saatten fazla icinde uyutmayi onermiyorlar haberin olsun
(320 puan) tarafından
Öyle yaparım kuzum o çukur yerine minder koyarım olamzsa
(2,572 puan) tarafından
Yoo koymana gerek yok bebegin rahatına uygun şekilde yapılmış cok uzun sureli köy mayın diyorlar kan akışı icin
(320 puan) tarafından
Anladım canım

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 154 göst.
17 Mart 2024 Aile kategorisinde Hayatnur (206 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 198 göst.
3 Mart 2024 Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,207 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 166 göst.
12 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ümranşen (1,615 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 72 göst.
31 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,262 puan) tarafından soruldu

374,679 soru

11,207,331 cevap

34,510 kullanıcı

...