+1 oy
1,093 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Bacılarım

Bu pisik kremi
Bebek yagi
Sampuani 
Biberonu 
Emzigi 
İslak mendili
Camasir dsterjani 
BUNLARİ HANGİ MARKA ALİYİM NE ONERİRSİNİZ BİLGİDİGİNİZ VARSA KULLANİPTA MEMNUN OLDUGUNUZ SOYLERMİSİNİZ

32 Cevaplar

0 oy
tarafından
Camasir deterjanı dalan roxy öneririm 
tarafından
Cok sagol arkadasimm
tarafından
Rica canm)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Deterjanı duru granül matik yada yalın granül alcam ıslak mendili de slepy alcam. Şampuan heralde dalın alırım pişik kremi de bepanthol . Göğüs ucu icin lansinoh pişik kremini bilmiyorum . Emzik ve biberonu da eczaneden alcam
tarafından
Anladim sagol arkadasimm
tarafından
Rica ederim canım ♥️
(333 puan) tarafından
Lansinoh u ben kullandim gercekten cok faydali bi krem :)
0 oy
tarafından

Sampuan,krem mustela

Emzik,biberon avent

Islak mendil kullanmadim pamuk kullandim 9 aylik oldu kizim simdi sleepy islak mendil kullaniyorum

Onerilerim bunlar canim:)

tarafından
Aslinda bende pamuk kullanmayi dusunuyorum yadaha iyi dimi
tarafından
Kesinlikle daha iyi kuzum. Ebebekte satılıyor coklu. Bebek altini kirletince 2 3 tane islatiyorum ılık suyla,cok guzel temizliyor hem katki maddesi yok. Ben daha son 1 haftadir islak mendile geçtim ama hala pamugum da var.
(12,979 puan) tarafından
Mustela düşünüyorum bende eczanesi önerdi nasıl bir ürün Doğal demi
tarafından
Kesinlikle katko maddesi yok canım en dogallarindan. Cok memnunum
(12,979 puan) tarafından
Sağol canım sipariş vereyim o zaman
0 oy
(25,224 puan) tarafından

Ben aldıklarımı sayıyım cnm daha kullanmadım tabi. 

Şampuan unibaby set

Islak mendil uni baby

Pişik kremi bepanthol 

Deterjan dalin granül

Biberon emzik wee damaklı

Bez baby me

Yeni doğunca kullanmak için bebek pamuğu baby me
(25,224 puan) tarafından
Hay maşallah kocamın maaşını emziğe yatırcaz desene :D bu aldıgım damaklı peki Dogunca verilir mi
(4,994 puan) tarafından
Tutarsa verirsin bizimki tutamamıştı damaksız daha kolay olduğu için rahat tutuluyormuş :)
(25,224 puan) tarafından
Anladm inşallah tutar ya tutmazsa alırız napalım :D
(4,994 puan) tarafından
Öyle emzik çok pahallı değil zâten hemen alınır :)
(25,224 puan) tarafından
Aynen :))
0 oy
(9,205 puan) tarafından
Cnm ben şmapuan fln bakım urunlerni dalin kullanıyorum bizde sıkıntı ypmadı ama içeriğinde kimyasal çok deniliyor mustela oneriliyor genelde. Deterjan dalan roxy guzel temiz yıkıyor. Baby me sıvı dterjan da guzel e bebeğn.

Biberon philips avent en iyisi. Emzik her hangi birini al tutarsa iyisni alırsn her bebek titmuyor
tarafından
Coooook sagoool arkadasim
(9,205 puan) tarafından
Rica wderm kzum ❤
0 oy
tarafından
Ben detarjan almadım ama şampuan sabunu bebek yağını dalın aldım vücut losyonu üni baby aldım pisik kremi johnson's baby aldim
tarafından
Sagool arkadasimm
0 oy
(4,994 puan) tarafından
Pişik Kremi Bepanthol kullanıyorum 60 gr 50 TL Sudocrem 60 gr 35 TL

Bu ikisini pişikken kullanıyorum panthenol diye bir marka var pişik olmayınca onu sürekli sürüyorum 25 TL Bebek Yağı Şampuanı Dalin Uni Baby Vs Kullandım Memnun kaldım ama en çok dalin kullanıyorum oğlum doğduğundan beri 4 düncü emzik dişleri ile ısırıyor deliyor wee baby damaklı alıyorum hep ıslak mendil sleepy kullanıyorum çamaşır deterjanımız dalan granül matik 11 aylığız doğduğundan beri hep bunları kullanıyorum memnunum :)
tarafından
Cook sagool arkadasim sey ya bu damakli damaksiz ne degisiyor o ne oluyor
(4,994 puan) tarafından
Bebeğim doğmadı ise damaksız al meme ucunu hatırlattığından ilk 6 ay damaksız kullanılıyor diş çıkınca damaksız damakları acıtıyormuş o yüzden diş olunca damaklıya geçiliyor
0 oy
tarafından
Şampuan  - Farmasi bebek şampuanı 

Pişik kremi -bepanthol

Deterjan - roxy dalan 

Islak mendil - uni baby saf olandan kullanıyorum canım bebek yağı benim oğlumun cildine yaramadı 
tarafından
Cook sagool bacim bu roxy dalan cok iyi heralde herkes onu oneriyor
tarafından
Evet hem de ucuz diğerleriyle içeriği aynı hacı şakir almıştım içinde optik parlatıcı varmış oğlumun cildini mahvetmişti roxy öyle yapmadı sadece parfümlü olduğu için ağır kokmasın diye çift durulama yapıyorum
tarafından
Coook sagol bilgin icin
tarafından
Rica ederim canım
0 oy
(5,834 puan) tarafından

Pisik kremi bephantol 

Bebek yağı kullanmıyorum 

Şampuanı dalin 

Biberonu ve emziği weebaby 

Islak mendili evy baby sleepy yada dalin kullanıyorum hepsinden alıyorum alsiverise çıkınca

Deterjanı da dalan roxy kullandım sonra normal deerjana geçtim alo kullanıyorum

Yazmamissin ama bez olarak da evy baby kullanıyorum hepsinden memnunum canım :)

tarafından
Cooooook sagooool bacimmm
0 oy
(315 puan) tarafından
Sampuani setiyle birlikte sebamed kullandim hep deterjani da dalin sivi kullandim
tarafından
Sagol bacimmm
(315 puan) tarafından
Ama bak sebamed bir kere al ben 8. Ayina kadar kullandim yetti bana sonra daline gec ilk zamanlar cilt icin en iyisi o ne demek bacim rica ederim
0 oy
(5,376 puan) tarafından

Pişik kremi yerine hindistan cevzi yağı bebek yağı alma vücuda nefes alfrmıyomuş ona da hindistan ya da zeytinyağı fln sür şampuan uni baby kullanıyom ama tabi iyileri var mustela fln ama içeriğini bilemem tabi biberon emzik philps avent ya da biberon dr browns da iyi emzik nuk da olabilr çamalır deterjanı değil de sabun tozu kullanıyom duru granül matik de iyi dalan roxy de iyi ıslak mendil depil temizleme pamuğu kullan kesinlikle baya tecrübeli olmuşum bn ya luan farkettm ;):D

tarafından
Sagol bacim mustelaya baktimda pahaluya surekli alinmaz
(5,376 puan) tarafından
Aynen canm ya sonuçta onun içinr mi giriyoz belki o da zararlı ama pahalı diye iyi gbi geliyo bn dalin de kullanfm şimdi uni baby aldm
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Bez : Molfix 

Islak mendil : Molfix izotonik sulu ıslak mendil

Pişik kremi : Bepantol

Şampuan : Dalin

Deterjan : Dalan Roxy Sabun tozu

Emzik : Avent
tarafından
Cook sagol arkadasimmm
(12,513 puan) tarafından
Rica ederim canım
0 oy
(679 puan) tarafından
Cnmm gecen uni beybiy yumuşatıcısı aldım muazam guzel kokuyor bebek kıyafetlerını utulerken bıraz utunun suyunada koydum harıka koktu 
tarafından
Sagoool bacim
0 oy
(2,159 puan) tarafından

Canım Pişik kremini ve göğüs kremini doktorun yazsın. Aplam yenidoğan bebeğine dalini pişik kremini kullanmıştı ama bebeğin altını mahvetti Bi işe yaramadı dalini sadece adı var aslında bişeye yaramıyor yani bizde yaramadı sonra doktor kendi bildiği Pişik kremini yazdı onu 1 kere srdü bebek iyileşme gösterdi poposu.

Ama diğerlerini ne alırsan al :) şampuanı ben niveabın bebek şampuanı o aldım. Deterjanı da uni diye Bi marka aldım 

tarafından
Vacim zaten dalin almayı hiccc dusunmuyorum hicbirseyde bence kimsede kullanmasin tabii zor duruma kalmadikca
0 oy
(10,497 puan) tarafından
Şampuan dalin 

Islak mendil sleepy

Pişik kremi bepanthol yada sudocrem(çok memnunum) 

Çamaşır deterjanı dalan roxy 

Bebe yağı johnsons baby 

Emzik wee damaklı aldım 

Biberon wee aldım aynı şekil 
tarafından
Sagol bacimm
0 oy
(1,164 puan) tarafından

Pişik kremi bepantol canım

Şampuanı dalin uni baby

Biberon emzik wee

Islak mendil komili slepy bi de şokta satılan bi markaydı tam hatırlamıyorum bu 3 ünü kullanıyorum

Deterjanı da dalin :D

tarafından
Cook sagiol bacim :)
0 oy
(2,581 puan) tarafından
Pisik kremi bepanthol

Şampuan uni baby

Sabun ve bebe yagi dalın

Deterjan dalan roxy

Islak mendil Komili 

Emzik mamajo filli olandan

Biberon binden almıştım ve hepsinden memnunum cok şükür canim
tarafından
Gule gule kullan sagol bacimm
0 oy
(434 puan) tarafından
Şampuanla bebek yağını dalin kullanıyom memnunum. Pişik kremi bepanthol. Islak mendil ve bezi sleepy kullanıyorum aşırı memnunum. Emzikle biberon kullanmıyorum bebeğim kabul etmiyor. 
tarafından
Coook sagooool
0 oy
tarafından
En ıyı pısık kremı trosdy dıgerlerı tercıhıne kalmıs dalın yada cansısbaby 
tarafından
Trosdy ilk defa duydum bakiyim
0 oy
(119,249 puan) tarafından
Sudocrem den baska pisik kremi almaaa
tarafından
Valla yilar once bile yengem bu marka kullanirdi iyi gercekdem

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 463 göst.
14 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Denizyildiziiyedek (111 puan) tarafından soruldu

379,276 soru

11,352,719 cevap

34,825 kullanıcı

...