0 oy
307 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,114 puan) tarafından
Bu akşam post açmıştım oğlumun burnu akıyo ateşi var diye bu akşam ateşi düşmüştü soğanlı karanfil koydum o burnuna iyi gelmişti gece 4te bı uyandım çocuk ateş içinde hemen alnına eklem yerlerine ıslak bez koydum. Calpol icirdim ayaklarının altına limon sürdüm. Ama biliyorum enfeksiyon oldu şimdi ateşi düşecek yine çıkacak bı kaç saat snra daha önce başıma geldi çünkü. 5 gibi acile gittik niye ateşi çıkıyo diye boğaz enfeksiyonu olmuş oğlum antibiyotik verdi bide burnu tıkanıp akıyo ağzından nefes aliyo dedim onun içinde burun spreyi verdi. Hastalık denilince çok korkuyorum iki ay önce balgam sokemedigi için ciğerlere inmişti oda bronşit yapmıştı ilerlemesinden korktum o yüzden vakit kaybetmeden götürmek istedim tabi kaynanam diye söz saydı niye goturuyonuz ayran icseydi geçerdi diye. Oda eşim arabayı abisine vermişti bu gece evde değildi arabayı almaya gidince mecbur öğrendi kaynanamda oda geldi bizle beraber. Çok şükür şimdi gelirken yolda uyudu uyanınca hemen ilaçlarını verirm ateşi olmaz bidaha 

3 Cevaplar

0 oy
(964 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun cnm inşallah ilerlemeden atlatirsiniz❤
(1,114 puan) tarafından
İnşallah cnm valla gerçekten çok korkuyorum bronşit olup yattı çünkü hastanede yine aynı acıları çekmesine dayanamam. Rabbim bütün bebislere şifalar versin inşallah
(964 puan) tarafından
Amin canım benim inşallah ❤
-Reklam-
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım rabbim tekrarini yaşatmasın
(1,114 puan) tarafından
Amin kuzum amin çok korkuyorum ilerlicek yine bronşit olcak diye hastaneye yattı iki ay önce yine aynısı olursa diye korkuyorum
0 oy
(3,695 puan) tarafından
Cok geçmiş olsun canım benim 
(1,114 puan) tarafından
Sağol cnm

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 442 göst.
15 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Azkaban (2,746 puan) tarafından soruldu
+1 oy
22 cevap 945 göst.
6 Kasım 2021 Diğer kategorisinde ikbal (48,681 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 614 göst.
4 Ocak 2021 Aile kategorisinde Büşrasu (655 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 664 göst.
20 Kasım 2020 Diğer kategorisinde sumram (33 puan) tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı