0 oy
342 göst.
Diğer kategorisinde (10 puan) tarafından
Daha burada yeniyim ama 2 gündür dikkat ediyorum,her yazılanı sert bi üslupla eleştiren negatif kişiler var.Herkes bi şekilde içini döküyor burada ve bi nebze destek bekliyor.Bence biraz daha pozitif olabiliriz

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Evde ağzını açamaz burda aslan mubarekler resmen sınırını atiolar burda
-Reklam-
0 oy
(2,891 puan) tarafından
Ben iki yıldır burdayım insanlar değişir tavırlar aynı. Dün ben de derdimi döktüm pişman edenler çoğunluktaydi anlamıyorum insanları 
(10 puan) tarafından
İçine atsan bi dert, anlatsan bi dert.
0 oy
tarafından
Bi de kendi dertlerini anlattip.ona hak vermedigimizde sinirli olan bi grup var. Ben genelde onlari sevmiyorum
tarafından
Ben lavinya arkadasa ters bi uslup kullanmadim aslında. Bi onceki postunda var yorumum.en başta. O bseylerden yakınmış bende fikrimi söyledim. O bana alttan igneleyince bende karşılıklı yanit verdim. 1 yildan fazladir burdaym burdaki1 kisi haricinde kimseyle problemim yok. O kisi de sen degilsin bil istedm
(10 puan) tarafından
Benim de sizinle bir problemim yok ama bilmiyorum sizin yanıtınız da bana iğneleyici gelmişti açıkcası.Daha fazla uzatmayalım öyleyse. Hayırlı kandiller
(2,891 puan) tarafından
Meraktan baktım valla. Mavi sana birsey dememis aslında. O yapmıyor ise onun sorunu ya da tercihi sen yapmak istemiyorsan kaynanana söyle ona itiraz et diye. Bence bunda birsey yok canım ya  daha kötü durumlar var emin ol ben çalıştığım halde herseyi ben yaparım biz iki eltiyiz ben büyüğüm o benden 6 yaş küçük ben suan ikinciye hamileyim bizim zillli elti geçen gelmiş yemiş içmiş gitmiş ertesi gün kaynana bana diyor hamile halimle gel temizlik ikramlik yapıver yarın misafir gelecek diyor. Dün kıymetli gelinin aksama kadar evde imiş ona niye yaptırmadin hamileym ben midem bulanıyor gelemem dedim çıktım evde 19 yaşında görümcem var o yapsın dedim Neymis sınavı yakın ders çalışıyorMuş bana ne bende hamileyim midem bulanıyor dedim. Demi ama bana mi güvenip çağırıyor misafiri kızdı ama haklıydim bunu sende yapabilirsn
(10 puan) tarafından
İşte ben de kayınvalidemden yakındım.Baktı artık iş yapanlar belli artık sormuyor bile geliver yapıver diyor.Digerine teklif bile yok. Bahane bulsan ısrar ediyor.İnsan her zaman da hayır diyemiyor.Ay ne biliyim ya hormonlar alt üst zaten dün çok kuzdıgım bişeyi bugün takmıyorum.Allah sabır versin :)
(2,891 puan) tarafından
Etsin öteki gelinlerine söyle deyip çık valla ben yapıyorum artık. Gördüm çünkü yüzüne küfür eden, kızını döven gelinine hiç birşey yaptırmak laf söylemek yok daha yüzüne Gik dememistim yıllarca ezdi beni bende açtım ağzımı dedim madem deveye diken sana da böylesi yaraniyor. Anlasın ne yaptığını. Allah sabır versin sana da
0 oy
(12,263 puan) tarafından
Karakterler ve düşünceler arklı olduğu  için  senin doğru dediğin başkasına  yanlış  gelebilir
(10 puan) tarafından
Tabi ki yanlış gelebilir de,üslup önemli
0 oy
(2,159 puan) tarafından

Canım burayı çok ciddiye alma ya. Kimin gerçekte nasıl olduğunu bilmiyoruz burda yazdıkları kadarını biliyoruz belki gerçekte burdaki gibi değiller. Boş ver takma burayı fazla:)

(10 puan) tarafından
Haklısınız

İlgili bir soru bulunamadı

385,031 soru

11,515,646 cevap

35,175 kullanıcı

...