0 oy
510 göst.
Diğer kategorisinde (610 puan) tarafından

image

:( :( :( 

7 Cevaplar

0 oy
(30 puan) tarafından
Sabah uyandığımızda hepsini açıklamış olacaklar şimdi az gösteriyorlar bilerek bilmiyolar ki biz uyumuyoruz her konuda artık 
(64 puan) tarafından
Canım 200 falan değil sayılar gerçek sayı 33 itibar etmeyin diyolar onlar fetocuların yaptığı entrikalar diyolar
(30 puan) tarafından
Bende 200 falan demedim canım sadece genelleme yaptım her zaman bildiğimiz şeyler önce az verip sonra cogaltiyolar  benim eşimde asker ne kadar olduğunu yaklaşık bende biliyorum maalsef :(
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben bu adamı takip ediyorum şuan yavaştan çıkıyorlar ama herkes yayın kurallarına göre birden haber girmiyor yoksa susan göz yuman insan değil bence 
0 oy
(610 puan) tarafından
Yaktılar bizi mahvettiler Allahım duy artık sesimizi kahret şu yaratıkları yerle bir et :( 
0 oy
(2,102 puan) tarafından
Uyku tutmuyor. Beynim ağrıyor canım yanıyor. Askerlerimizi ailelerini düşünmek bile istemiyorum bizim bile canımız bu kadar yanıyorken onlar ne halde düşünmek istemiyorum ya. Rabbim yar ve yardımcıları olsun inşallah. Hepsi rabbime emanet olsun.

Dua edelim lütfen edebildiğimiz kadar bugünün yüzü suyu hürmetine bol bol dua edelim onların bizim duamıza ihtiyacı var. Rabbim korusun hepsini inşallah 
(1,298 puan) tarafından
Sayı bununla da kalmayacak canım görünüşe göre daha da artacak rabbim yardım etsin milletimize askerimize el toprağında yere düşürmesin mehmetçiği
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Canım keşke o kadar az olsaydı 100 den fazla şehit var ama saklıyolar abim ve kaynım söyledi tankların içi şehit dolu diye 
tarafından
:/ çok kötü bı durum
0 oy
(5,436 puan) tarafından
Rabbim yardımcımiz olsun dua etmekten başka bisi gelmiyor elimizden uyku yok sıkıntı girdi içime 
0 oy
(370 puan) tarafından

Canım 33 değil en son 300 olmuş saklıyorlar amcam orda kötü durumda Rabbim Ailelerine sabır versin başımız sağolsun:'(

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 47 göst.
14 Mart 2023 Diğer kategorisinde Yigidinannesi (242 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 533 göst.
0 oy
2 cevap 77 göst.
4 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ozge6561 (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 55 göst.
9 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Prensannesizey (522 puan) tarafından soruldu

379,787 soru

11,368,834 cevap

34,850 kullanıcı

...