0 oy
744 göst.
Diğer kategorisinde (53 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Depremler virusler savaşlar... 2020 de kiyamet kopacak diyorlardi... 2020 filmi vardi kiyameti gosteren...Ne biçim bir yıla girdikk...

Bu yasadiklarimiz kiyamet gibi biseyy... depremden ölenler virusten ölenler sehitlerimizzz.... allah ailelerine sabır versinn....
allahimm senn bizii koru yarabbimm... sen turk milletini koru.. askerlerimize guc kuvvet ver allahimm.. 

Cok.korkuyorum bu saate kadar uyuyamadim HATAYda yasiyorum ucaklarr durmuyorr

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah bütün askerlerimizin yardımcısı olsun bugün erken yatmistim yeni görüyorum olanları Allah'ım kimsenin evine ateş düşürmesin artık çok zor çok ne olacak böyle 
(53 puan) tarafından
Amin.. allahim bizleri ve evlatlarimizi korusun :((
-Reklam-
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Biz başka şehirde üzüntüden uyuyamadık, oradakileri tahmin bile edemiyorum. Rabbim sizleri korusun, kalbini ferah tut canım. Allah herşeyin en iyisini bilendir elbet. Intikam alıcıların en büyüğüdür. 
(53 puan) tarafından
Allah türk askerine zarar verenlerin canını uykusunda alsın insallah... bu kadar ana yuregini parçaladılar askerlerimizde onlarin govdelerini parçalarlar inşallah  :(((
(1,509 puan) tarafından
Yok uykuda degil azap ceke ceke alsin onlarin canini
(53 puan) tarafından
Amiinn insalllahhh
0 oy
(135 puan) tarafından
Rabbim herşeyi bilir gözetir  üzgünüz çok büyük sınavdan geçiyoruz Rabbim şehitlerimize rahmet eylesin yaralı olanlara şifa versin ahh o analara ne diyimki yandı yürekleri sabır diliyorum öyle çok sabirki ulkece Rabbim bize sabir versin 
(53 puan) tarafından
Aminn... allah herkesin ailesine sabir versinn  cokk zorr
0 oy
(170 puan) tarafından
Allahım yardım etsin  hic gözüme uyku girmedi Rabbim ailelerine büyük sabır versin sonumuz hayır olsun bu yıl iyi gelmedi hiç 
(53 puan) tarafından
Aminn.. evet bir an once sag salimm çıkalım kotu felaketlerdenn...
0 oy
(1,639 puan) tarafından
İçim yanıyo gerçekten sen binbir eziyet doğur büyüt vatana millete hayırlı evlat yetiştir onun canı hainlerin iki parmağının altında olsun bnim abimde suriyede çok yakın arkadasıda tam savaşın ortasında bi evde kapanıp kalmışlar yiycek ekmek bile yokmuş psikolojisı alt ğst olmuş sıra bize geldi hakkınızı helal edin burdan çıkamıycaz diyo abim onu düşünmekten helak oldu şehit sayısı 100 den fazlayken medyada şuan 33 diyo Allah türke yar olsun ordumuz sağ olsun  diyecek bişey yok dua etmekten başka 
(53 puan) tarafından
Allahim onlari korusun.. allah sizede sabir versin.. zor gercekten kim bilir nasil korkuyorlardir :( herkes 100 den fazla oldugunu soyluyor google youtube bakiyorum hic bir yerde recep tayyip.erdogani goremiyoruummm.. saldır emri verdi de simdi nerde... saldir demek kolayyy :((
0 oy
(5,436 puan) tarafından

Rabbim yar ve yardimcimiz olsun bnm yazmak istediklerimi yazmışsın :'(

0 oy
(329 puan) tarafından
Cok zor be vçcok zor ben o anaları düşündükçe içim gidiyor cok zor su an sıcsl evde oturmak bile zoruma gidiyor o güzel yüzler sogukta bekleyince bn burda sıckta beklemek zoruma gidiyor rabbim o zalimleri Kahhar ismiyle kahru perişan eylesin 
0 oy
tarafından
Rabbim türk askerinin yardımcısı olsun ateş düştü yüreğimize rabbim bunu bizlere yasatanlari helak etsin inşallah 
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Filmi izlemek istiyorum ismi ne acaba
0 oy
tarafından

Rabbim bütün askerlerin yar ve yardımcısi olsun

0 oy
(1,466 puan) tarafından
Gürcistanda korona var sarp kapısı kapalıama ne olacağı belli olmaz karadeniz koronaya çok yakın 
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Kıyamet alameti bacım zaten bunlar Allah sonumuzu hayır etsin ne diyelim ki 
0 oy
(370 puan) tarafından

Bende hatayday'ım canım bütün hastaneler dolu normal hastayı almıyorlar rabbim Ailelerine sabır versin Amcam orda benimde onun olduğu iki tabur asker şehit olmuş ağlıyor buraya hastaneye gelmişler:'(

İlgili sorular

+1 oy
13 cevap 612 göst.
16 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 280 göst.
28 Şubat 2020 Diğer kategorisinde ❤❤ BİR MELEK❤❤ (782 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 677 göst.
0 oy
10 cevap 318 göst.
29 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Pelin1 (609 puan) tarafından soruldu