0 oy
508 göst.
Diğer kategorisinde (296 puan) tarafından
Artık şehit şu kadar oldu savaş mı çıkıcak kaç asker şehit olmuş Suriyede neden bizim askerlerimiz var  tarzında konu ile ilgili yazılar yazıp konu açmalayalım lütfen Burada akrabasından ailesinden kanından canından asker olan insanlar var illaki suriyede olmasına gerek yok mesleği Askeri personel olan veya vatani görevinde olan insanların ailelerini üzüyorsunuz belki çocugu küçük belki hamile vebal olur yapmayın oturup yasin okuyun polemik yaratmayın lütfen 

6 Cevaplar

+2 oy
(25,225 puan) tarafından
Dünden beri sustum sustum hala susucam ama buna yazasım geldi. Elazığ depremi kaç gün konuşuldu canım az sabret elbet burda ahkam kesenler bunu da unutacak. Burda post açmıyoruz yorum atmıyoruz diye emin ol duyarsız insan muamelesi gördük. Az sabret elbet burda aslan kesilenler birkaç gün sonra unutacak.... 
tarafından
Icimden geceni yazmissin cnm
(1,699 puan) tarafından
Elazığ depreminde aynısını söyledim, burda paylaşmanın anlamı yok buraya kafa dağıtmaya giren insanlar girsin. Acısı olan canı yananın yeri hamile sohbet mi gerçekten diye sordum ve tabii ki linç edildim :D tamam bu seferki durum daha farklı ama sonuçta burası hala hamile sohbet adında basit bi paylaşım/eğlence platformu. Birkaç yere yorum yaptım artık slak saçma yorum yapmasınlar diye doğrusunu anlatmaya çalışıyoruz ama anlayacak eğitim ve kapasite olmadığı için sadece ajitasyon ve ağlak postlar açıyorlar. Ya nefret ya da acındırma provokasyonu yapıyorlar. Yersen ;)
(296 puan) tarafından
Maksat muhabbet ise yazık bize vallahi elazıg depreminde buraya girmedim görmedim
-Reklam-
0 oy
(452 puan) tarafından
çok haklısın valla oturup dua edeceklerine birbirlerine yorum yapıp yargı dağıtıyorlar 
(296 puan) tarafından
Kavga ediyorlar bide saçma madem öyle şimdi birlik zamanı
0 oy
(12,264 puan) tarafından

Dünden beri yapılan tek  şey  provakasyon  

Inşallah  ıstegram  ve yutebede  olduğu  gibi  burdada dilini fazla uzaktanlar  
Ip  adresinden  tesbit  edilir 
(12,264 puan) tarafından
Inşallah keşke ekran görüntüsü  alsaydım  
Ben kapatılsın  demeden kapatilmadi  
Saçma  sapan postlar
(8,876 puan) tarafından
Ne oldu neler paylaştılar ? Geceden beri pek girmedm. Dua ettim sadece. Elimde başka bişey gelmiyor
(12,264 puan) tarafından
Yazarım özelden  kuzum
tarafından
ben ne kacirdim ya
(12,264 puan) tarafından
Dün acılan postlar  korkunçtu
0 oy
(2,891 puan) tarafından

Oturup dua etmekten başka bir görevimız yok ne yazık ki. Asker yakınım yokken benim burda ağlamaktan ciğerm soldu insanlar nasıl üstüne tartışma yapıyor o gücü nerden buluyor bilmiyorum :'(

0 oy
tarafından
Katılıyorum canim duyduğumdan beri burada vakit geçirmektense dua ettim 
0 oy
(702 puan) tarafından
1 sehitte olsa 100 sehitte olsa bizim şehidimiz. Siyaset, politika yapacağımıza surekli dua edelim. Allah Türkleri ve ordusunu korusun. 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 307 göst.
19 Mart 2020 Diğer kategorisinde Ez (66 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 756 göst.
0 oy
34 cevap 1,589 göst.
2 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,225 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 373 göst.
25 Aralık 2019 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,225 puan) tarafından soruldu

374,630 soru

11,204,783 cevap

34,506 kullanıcı

...