0 oy
649 göst.
Diğer kategorisinde (6,831 puan) tarafından
Bebeklerinize veriyormusunuz normalde evde yapiyodum ama bugun ilk defa aldim severek yedi sizlerde veriyormusunuz bu arada milletimizin basısag olsun rabbim aillerinin yardimscisi olsun 

13 Cevaplar

+1 oy
(864 puan) tarafından
Amin inşallah canım hepimizin başı sağolsun ben veriyom canm napim sürekli yapamiyom taze olarak 
(6,831 puan) tarafından
Bende aynn oyle taze yapiyorum muz falan karariyor hemen bende o sekilde vermek istemiyorum
tarafından
Canım muz kararinca ver bırsey olmaz ki .

Valla o meyve purelerin icindede zaten çürük meyveler var.

Kararmış muz versen dışi karariyor içi değil kuzum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Amin canim.. yok ben kendim yapıyorum vermedim hic. Ne kadarlik bebişin?
(6,831 puan) tarafından
Tam 7 aylik canim severek yedi bi kutuyu
tarafından
Allah bağışlasın canim
0 oy
tarafından

Benimki 7 aylık hiç birşey yediremiyorum, belki yer diye aldık onu da yemedi :)

(6,831 puan) tarafından
Hmm demek ki bebis farkli tadlara daha hazr degil belki hazr olunca yer benimkisine ben 4 aylikken basladim tadimlara
(6,831 puan) tarafından
Canim ben sana verde demem vermede demem hani bisey olur seni yonlerdirmek istemem ama ben bebegime 4 aylikken tam 1 yemek kasıgı kadar bazen fazla yogurt vrriyordum icine pekmez katarak severek yiyodu ayni sekilde yemek sularinida veriyodum simdi sukur az az verince hic ogurmuyor
(6,831 puan) tarafından
Yok kiz hic etkisi olmadi valla bakk amaaa bi hareketli iki fakika yerinde dumuyor canim ben buna bagluyorum
(6,831 puan) tarafından
Ver gitsin canim ozamn biseyolmaz allahin izniyle
(77 puan) tarafından
Pekmezle yogurdu bir arada vermeyin birbir Degerlerı nı kesiyor yaramıyor bebeklere onun yerine  sevdıgı meyveyı katın
0 oy
tarafından
Dışarı filan çıkarsam veriyorum bi de bazen hiç-bir sey yemiyor sadece onu yiyor öyle veriyorum o da çok nadir
(6,831 puan) tarafından
Hmm besleyiciligi nasil acaba canim
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Ben veriyorum canim arada bi iyi oluyo
(6,831 puan) tarafından
Bende bugun verdim sevdide galiba ara ara vercem
0 oy
tarafından

A evet kiz bende verirdim disari cikinca arada bir sonra kendim yapmaya basladim öyle daha ucuza geldi 

(6,831 puan) tarafından
Evde bende yapiyorum ama bugun denemek istedim besleyiciligi nasil canim
tarafından
Doyurucu degil meyve sonucta atistirmalik gibi düşün
(6,831 puan) tarafından
Hmm anladim canim saol
0 oy
tarafından
Ben çantamda tutuyrm. Evdeyken kendim.yapiyrm. Dışarda sicak su bulamiycagm zamanlarda hazir kavanoz mama veriyrm pratik oluyo
(6,831 puan) tarafından
Hmm anladim canim besleyiciligi nasil
tarafından
Besin degeri acisindan bilmiyrm ama uzun süre tok tutuyo
(6,831 puan) tarafından
Ayy cok tskederim canim cevabin icin mrk ettigim buydu
tarafından
Migrosta daha cok çeşidi oluyo oraya da bak :)
(6,831 puan) tarafından
Tamm canim bakarim saol
0 oy
(77 puan) tarafından
Hazır vermeyin katkı maddesi cok yogun onlarda helekı bu marka da 
(6,831 puan) tarafından
Anlladim canim peki baska marka onerirmisin
(77 puan) tarafından
Canım benim zorda kalmadıkça kullanma hıc birini ama  hazır olanların Bı tık icerıgı az olan var (heroya gore )
 organik diye gevıyor  o onlardan daha ıyı  hıpp ile mılopanın organik puresı vardı ama onlarda da katkı maddesi var adı organik :))
0 oy
tarafından
Evet ama bi kisafirlikte yada kendi hazirlayamiycam bi yerde oldum mu oyle evde oldummu kendim yapiyom canim
(6,831 puan) tarafından
Hmm anladim canim bende ilk defa aldim ara ara alirim artik
0 oy
(10,585 puan) tarafından
Bende aldım yer ınşaallah cnm da evde nasıl yapıyorsun ki aynı şekil 
(10,585 puan) tarafından
Tam tarifini verir misin cnm zahmet olmaz ise
(6,831 puan) tarafından
Yarim cay bardagi devam sutu yapiyorum 2 biskucu canim yarim muz cirpiyorum valla bayila bayila yiyor hatta inanirmisin kasigi kabul etmiyor kaseyi kafaya dikiyoruz
(10,585 puan) tarafından
2 biskuvi mi cnm ?
(6,831 puan) tarafından
Evett canim
(10,585 puan) tarafından
Tamm cnm cookkkk teşekkür  ederim allah razı olsun
0 oy
(822 puan) tarafından
Ev taşırken bi dönem annem ilgilendi kızımla bu yüzden biraz fazlaca yedi alıştı yoğurt bile yediremiyodum sebzeye zor alıştırdım yeniden şimdi bir yaşına girecek çok ama çok mecbur kalırsam veriyorum oda dışardaysak
(6,831 puan) tarafından
Hmm anladim disarda tok tuttugu icin mi tercih ediyosun
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Ben de kendim yapıyordum. Ama iyice eritemediğim için genizine kaçtı. Ben de denemek için aldım severek yedi. Benim oğlum da 7 aylık 
(6,831 puan) tarafından
Hmm masallah canim yedirmeyi dusunuyomusun peki devam etcekmisin
(7,935 puan) tarafından
Yanlış yönlendirme olmayayım ama elde yapım bu kadar lezzetli olmuyor. Fiyatında uygun. Eşim tepki gösterdi ama ben vermeyi düşünüyorum
(6,831 puan) tarafından
Yani aynn oyle tadini daha bi sevxi

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 140 göst.
23 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Merveadiyaman (162 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 129 göst.
26 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mormenekse (1,403 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 104 göst.
16 Ağustos 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Yeni evli1 (1,629 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 87 göst.
20 Temmuz 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Alfa anne. (687 puan) tarafından soruldu

382,167 soru

11,442,536 cevap

35,012 kullanıcı

...