0 oy
869 göst.
Aile kategorisinde (6,816 puan) tarafından
Yaa  eşimin bu büyüka sinir oluyorum daha önce defalarca dedim ama yok anlamıyor bugün dedim ki annem.bebek için yorgan yapcak dedim eee sevmeye gelince sevcekler  yapsın dedi bende senin annen de sevmeye gelince sevcekler dedim sustu kaldı ama sürekli böyle allahanizj kızlar ben babamın evinde kalıyorum eşim burda olmadığı için ikide bir baban annen nasıl ilgililer mi bebeği soruyolar mi sonra canım şunu istiyo  deyince ara babanı gelirken alsın yada küçük kardeşim var daha 12 yaşında onu çarşıya gönder markete gönder alsın deyip duruyo kendi annesinin de bi *** yaptığı yok onu hiç gözü girmiyo surdan cikipta kızım bi ihtiyacın var mı diyen yok sürekli benim ailemden bekliyor bende mesela babam ışte falan o alamaz edemez dediğim zaman bunları yaziyom bana yapılırsa bende yaparım diyo sinirlerim bozuldu yemin ederim ya kndi annesi oturuyo got buyutuyo benim annem babam çalışıyo adam benimkilerini  görüyo kaç defa dedim yapmak zorunda değiller ama anlamiyor

10 Cevaplar

+1 oy
tarafından
evlenip çıkmışsın sen o evde sana bakmakla yükümlü olan kisi artk ailen degl esindir bunu anlaması lazım saçmalıyo bencillik yapiyo ailende yapar ama esinin bsey beklemesi saçma
(6,816 puan) tarafından
Valla oo sevebilirse ona şükretsin canım ben hiç vermeyi düşünmüyorum. Surdan torunum deyipte kapımı çalmaz aramaz ama adı torun sahibi olur
(42 puan) tarafından
Işte sorunun nerden kaynaklandığı belli anası diyor bunlarda bisey var gibi atlıyor hemen. Benim eşimde çocuklara elini vurmazdı anası telde konuşurken demezmi cocuk annenin sen bakma. Bende çalışıyordum üstüne hamileyim kızdım eee madem öyleyse baksın babasida  diyor. Eşimde seninki gibi annemleri hep öne  sürüyor bende ailesinin yapmadığı o kadar şeyi söyleyince susup kalıyor.
(6,816 puan) tarafından
Bende öyle yapıyorum hiç lafimi çekmiyorum
(42 puan) tarafından
Sustukça kendilerini hakli sanıyorlar en iyisi lafını ver o sussun
tarafından
sert bir mizacla deglde guzellkle deyin esler aileleri one suren kadnlari sevmyo yani aile yukseliyo guzellkle deyn ozaman zaten inlar gorcek
-Reklam-
0 oy
(3,149 puan) tarafından
Canim ailen yaptıkça ondaki bu beklenti son bulmaz 
(6,816 puan) tarafından
Valla ben yaptirmiyorjm  ama annem hevesleniyo ışte onlarda  fırsat  biliyolar kaynanam demişti herşeyi annen baban yapcak diye bende dedim yapıcaklar bir iğne dahi aldirmicam  diye
(3,149 puan) tarafından
Işte ailenle biraz bu durumu konuş sonuçta sen o kapıdan çıkmışsın sana eşin ve ailesi bakmak almak yapmak zorunda ha durumları olmaz ailen el atar o başka zaten annesi babası yapıyor rahatlığıyla üstelik teşekkür edeceğine sanki mecburmus gibi ukalaca yaklasan eşinin bu tavrı değişmez ne zamanki destek kesilir o zaman birşeyleri fark eder
(6,816 puan) tarafından
Bende diyorum zaten annem babam.yine iyi kızım artık git evine deseler Ozmn görürüm ben onları ama onlarda bana kiyamiyor
0 oy
(2,484 puan) tarafından
Kendi evinde neden kalmiyosun ? Tekrar boyle bisey derse ben seninle evlendim bana sen bakmak zorundasin benim ihtiyackarimi artik senin karşılamana gerekiyo de. Bende bazi donemlerde ailemin yaninda kalirdim anne babam bisey aldirmazdi bana ama bi sure sonra insanin zoruna gidiyo bende aksamlari kardesimle markete gider ya tatli yapardik yada abur cubur alirdik ama eşim hiç boyle seyler demedi bana annen alsin baban alsin gibisine
(6,816 puan) tarafından
Yoo şimdi allah var bana harcligimi  gönderir bende kardeşimle markete gider alırım gelirim evde yapar ederim ama bu bebek kiyafetlerkn  den falan bahsediyor
(2,484 puan) tarafından
Canim ailen yanina kalmaya gelemiyo mu yada kardesin falan bi sure evinde takıl bakalım o zaman ne tutum sergiliyecek
(2,484 puan) tarafından
Haaa ustteki yorumlarinida okudum. Açık ve net anasının doldurusuna geliyo bacım Allah kolaylik versin cok zor
(6,816 puan) tarafından
Annemler merkezde benim evim ilçede yarim saat var ama kardeşim babamla çalışıyor annem de çalışıyor bi 12 yaşında kardeşim var bende hem ona bakıyorum hemde yemek falan yapıyorum hem onlar bana sahip çıkmış oluyorlar bende onlara destek oluyorum ev islerinde
(6,816 puan) tarafından
Kadına defalarca dedim ama anlamiyor
0 oy
(1,379 puan) tarafından
Canım esin kendini anasının tek akıllı çocuğu sanıyor anlaşılan Ohhh maşallahh etinden sütünden yararlan bakmaya gelince baban baksın sen devamli uyarmaya devam et  tartışmaya girme lafını da yapistir sana hala baban bakacak olsaydı babanın evinde olurdun evlenmeZdin 
(6,816 puan) tarafından
Valla bende bundan daha ilerisini söyledim bunu dolduran kyananam  bi defasında bana ben alamam annen baban alsın dedi bende hiç usb ben kimin oğlunun gönlünü görüyorsam onlar alçak yada kendisi alçak dedim eğer o kuş beyni algıladıysa tabi
0 oy
(119 puan) tarafından
Ahh canim bide bana sorsan nasi sinir oluyorum bende ayni durumdayim benim bebeĝimin herseyini A dan Z ye kadar annem babam karsiliyo doktoru,kiyafeti,mobilyalari herseyi esim ve annesinin umrunda bile deil..esim ilk evliliĝinden bi cocugu var onun ihtiyaclarini karsiliyo anca beni ve bebegimi dusunen yok ailemden baska
(6,816 puan) tarafından
Zaten biz annemizin babanızın evinden almışız gbi davraniyolar amaa bende ona gore davranacak yani
0 oy
tarafından
Bence başka bir seye gıcık kapmis. Aileni sevmiyor sende sevmiyosn bunu belli edersen o da bu şekil davranir
(6,816 puan) tarafından
Nerden anladın kız evet ben onunkini oda benimkileri pek sevmez ama onun annesinin bana zararı oldu yararından çok benim annem babam iler git bile demediler sırf annesini istemediğim için bana böyle oluyo olbilir
tarafından
Kendimden biliyorum canım :) ama sana tavsiyem bunu eşine bki ettiğin sürece böyle devam eder. Bn en son patlama yaşadım az daha mahkemelik olcktik. Şunu ders aldm ki isterse anası babası cadı olsn bunu eşine deme surat asma. Bunun yerine konuş eşinle. Yoksa lastik gibi uzar gider.
0 oy
(355 puan) tarafından

Annem babam benim ihtiyacimi karsilicaklarsa seni yanimda süs olsun diemi aldim desene. Benim esimde aksine cok kizar ailem bise yaptiqinda. Askerde suan esim annemde bna harclik yolladi ihtiyacin olur die kiyametler koptu neden qonderdiler ben sana bakamiormiyormuyum neyini eksik ediorum falan birsuru kawqa ettim. Karakter meselesi bence ama esini daha fazla alistirma bence. Annem babam soylersem alirlar ama ben senin almani istiorum de sen bu cocuqun babasisin senin soyadini tasiycak de lafa qelince ananin ewindenmi getirmeyi bilirler :angry:

0 oy
(110 puan) tarafından
Başta alıştırmışsın canim 
0 oy
(704 puan) tarafından
Benim eşimde görevde suan sen gibi ailemin yaninda kaliyorum her istedigimi alirim eve hem ev alisverisini hemde dunyanin bebek alisverisini yaptim 5 aydır Rabbime binlerce kez sükür olsun agzini acmadı eşim açamazda dolduruşa falan gelmesin lafını esirgeme sen onun eşi helalisin artık sana bebegine bakmak zorunda çok zoruna gidiyoduysa anasiylan yaşlansaymış Allah Allah ailen yapcagını yapar zaten ama erkegin sunu alsin bnu alsn demesi sacma esinde olsa aileni aslaa ezdirme aslaa.
0 oy
tarafından
Sen o evden cikmisin artık canım yanlış anlama ama eşin ***** mı yani açıksa belli aileni seyire bile almıyor ailene önem vermiyor önem verse böyle olur 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 86 göst.
19 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Kelebek0707 (1,363 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 586 göst.
4 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,816 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 46 göst.
3 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Glcnm (216 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 322 göst.
6 gün önce Diğer kategorisinde Ayferdnz16 (171 puan) tarafından soruldu

378,400 soru

11,326,453 cevap

34,778 kullanıcı

...