0 oy
1,080 göst.
Diğer kategorisinde (1,265 puan) tarafından

Hatunlar ben eşimden habersiz 3 aylık igne vuruldum ve esimde geri çekilme yöntemi ile korunuyordu  adettim gecikti  hemşirem iğnenin yan etkisi dedi eşimin ısrarı üzerine test  aldım yaptım 

Bende kendimden emin bir şekilde hamile değilim diyorum eşime hamileyim diye şaka yapmayı düşünüyordum ve testte sonuç POZİTİF çıktı inanamiyorum kızım daha yeni 6 aylık oldu  bugün gidip kan tahlilide yaptım pazartesi tam sonuç belli olur  hiç istemiyorum ama herşeyin hayırlısı 

22 Cevaplar

+1 oy
(667 puan) tarafından
Canim hem igne hem geri cekilme,test bazen hormonlardan dolayi pozitif gosterebiliyormus oyle bisey olmasin 
(1,265 puan) tarafından
Insalh öyle dir yaa  ama herşeyin hayırlısı olsun
-Reklam-
0 oy
(701 puan) tarafından
Gozun aydin herseyin hayirlisi 
(1,265 puan) tarafından
Aynen herşeyin hayırlısı ama erken  oldu çok erken  iki çocukla ben yapamam esimde hiç yardım etmez
(701 puan) tarafından
İkinci dogana kadar birinci 1 yasini gecer Allah yardim eder.
(1,265 puan) tarafından
Öyle allah kolaylık versin bana:))
0 oy
tarafından
Rabbim herşeyin hayirlisini versin canim 
(1,265 puan) tarafından
Amin amin hayırlı olsun
0 oy
(315 puan) tarafından
Istemiyorum deme iste Allahin zoruna gider zamani degil de keske olmayanlara verse de ben birini buyuteyim oyle de istememezlik yapma ama Allahtan geliyot sonuçta ondan gelen dert bile olsa razi gelmez miyiz kaldi ki bu bebek
(1,265 puan) tarafından
Allah olmayanlara versin diyorum zaten  
Haklısın canım
0 oy
(67 puan) tarafından

Hayirlisi olsun kuzum..

Iste en korktugum sey yaa valla kucuk bebislere yazik ama yapabilecegn birsy yok korunsan da oluyor iste ya 
(1,265 puan) tarafından
Küçücük yaaa  kızım ek gida bile vermiyorum
(67 puan) tarafından
Cnm yaa kiyamam olsn eger hamileysen ikizlermis gibi buyutursun oyle hiset
0 oy
(3,769 puan) tarafından

Allah yardimcimz olsun cnm bizde Korunuordk ama gebe kaldm çok belirtilerini yasiordm ama ins da dglmdir diordm gittim kan tahlili yaptırdım acilde hamileymsm 

Rabbim herşeyin hayırlısını bilir biliorm ama istemiyordm çocuk hele ki bukdr erken nasip oldu ne yapalim aldramam sonuçta basa gelen çekilir mecburen 

(1,265 puan) tarafından
Öyle yapacak bir şey yok  hayırlısı olsun diyelim ne diyelim
(3,769 puan) tarafından
Öle valla :(( senin kız daha küçük ama benim.kizdn :(( 14aylik kızım 8 haftalıkdi gebeyim
(1,265 puan) tarafından
Kız seninki yine iyi hayırlı uğurlu olsun
(3,769 puan) tarafından
Rabbim sana da güç kuvvet versin inşallah canisi rabbim sağlıklı sıhhatli kucgna almayı nasip etsin inşallah
0 oy
tarafından
Hayırlısı olsun canim isteyipte hamile kalamiyanlara dua et kimin duası kabul edilir bilinmez 
(1,265 puan) tarafından
Hep ediyorum kendimden çok onlara ediyorum   ALLAH kimsenin  kucağını boş bırakmasın inşallah
tarafından
Amin canim inşallah:)
0 oy
tarafından
Ikı kat korunmussun ama yıne olmus olacagı varmıs demkkı 
(1,265 puan) tarafından
Öyle ekmeği suyu varsa ne yapsan olur
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Şuan senle aynı durumdayız bende hamileyim kızım 6 ayina yeni girdi
(1,265 puan) tarafından
Ayyy  çok küçükler yaa
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Hayirliisi olsun cnm bisi olmaz beraber büyurler bende 2 cocuga hamile kalirken kizim 3 aylikti simdi  ikisi beraber buyuyolr bide oglum var 1 aylik :)
0 oy
(174 puan) tarafından
Igne vurunurken kaldin yani canim..Bugun de bi arkadas spiralliyken olms.. Demekki Rabbim verince bisey engel olamiyor hayirlisi olsun insallah
(1,265 puan) tarafından
Aynen herseyin  hayırlısı
0 oy
(7,935 puan) tarafından
3 aylık İğne korumadı mı yani 
(7,935 puan) tarafından
Offf psikolojim bozuldu ya bende hamile kalırsam :(kan testini 4 gözle bekliyorum canım
(1,265 puan) tarafından
Haber veririm canım
(277 puan) tarafından
Sonuç ne ?
(7,935 puan) tarafından
Bende bekliyorum sonucu çünkü 3 aylık iğneyle korunuyorum 7 aydır.
(1,265 puan) tarafından
Kızlar internetim yoktu giremedim  hazır olun söylüyorum HAMİLE Değilim:)))
0 oy
(510 puan) tarafından
Emzıren annelerın çıkıyor bır kan ver benımde kızım 6 aylık ken hamıle kaldım daha doğurmadım hazıranda insalah
(1,265 puan) tarafından
Nasıl yani emziren annede  test pozitif çıkabilir mi  
Inşallah dedigin olur  ama herşeyin hayırlısı olsun
0 oy
(283 puan) tarafından
Canım bende eşimden gizli igne vuruyorum ve bebeğim 6 aylık ciden iğneyle korunurkenmi hamile kaldın 
(1,265 puan) tarafından
Canım hamile değilim bilgin olsun
(7,935 puan) tarafından
Oh beeee rahatladım gün boyu seni takip ettim valla canım haber bekledim
(283 puan) tarafından
Ay içime su serptin
(7,935 puan) tarafından
Sende mi 3 aylık İğne yaptırıyorsun canım çok yan etki yaşayan oluyormuş ben hiç yaşamadım. Sadece adet olmadım 40ımdan sonra emzirdiğim den mi iğneden mi bilmiyorum
(1,265 puan) tarafından
Adet olmuyorum canım ben 2 aydır adet olmuyorum
0 oy
(77 puan) tarafından
Igne yapıldıktan ılk  bir ay ıcerısınde dikkat etmeniz gerekiyor hakkımızda hayırlısı olsun inşallah 
(1,265 puan) tarafından
Kız eşimden habersiz yaptım  10 gün eşim evde değildi sonrasida eşim korunuyordu
0 oy
(2,130 puan) tarafından
Igne korurdu ama duzenli yaptirmadin sanirim  3 ay dgl igneden sonra 84 gun yenilemen gerekiyo 12 haftada yani 
(1,265 puan) tarafından
Bilmiyirum artık olan oldu hayırlı olsun
0 oy
tarafından

Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

(1,265 puan) tarafından
Amin hayırlısı artık
0 oy
(3,078 puan) tarafından

Aramıza hoşgeldin canım :Dbenim de kızım 7 aylık oldu 10 haftalık hamileyim :woot:

(1,265 puan) tarafından
Ayy  allahım bebeişler çok küçük
0 oy
(2,891 puan) tarafından
Benim ikinci prezervatif varken geri çekme halinde oldu ama olan oluyor mucize gibi birsey Rabbimin hediyesi işte. Yine de bi test daha yaptır sen erken emziklisn süt de biraz korur seni ihtimali daha düşük. Benim oğlan 18 aylık ikinci 6 haftalik ben daha tasaliyim oğlum 24 ay ememez sütum gider diye Rabbim kolaylik versin
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Neredesin canım sonucunu öğrenebildin mi
(1,265 puan) tarafından
Kız bende hamile deglim diye çok sevimdim sonra dedim allahin zoruna gider dedim bi kötü oldum
(7,935 puan) tarafından
Günaydın canım
Valla tek çocukla pestilim çıktı. İkimizinde çocukları daha küçük Allah olmayana versin.
Hayırlısı buymuş demek ki öyle düşünme
(1,265 puan) tarafından
Aynen hayırlısı olsun bir daha yapacam ben eşim çocuk istiyor dün tartıştık bu konu için
(7,935 puan) tarafından
Benim eşim bana çocuk bakımında yardım etmiyor. Çocuk doğunca çalışmadım  ev işlerine de yardım etmiyor. O da 2. Çocuk istemiyor. Kredimiz de var. Eğer 2.çocuk isterse everecem eşimi :-). :-)
(1,265 puan) tarafından
Hahaa evermem ben gizli gizli halederim  ben yavrumm

İlgili bir soru bulunamadı

379,360 soru

11,355,536 cevap

34,831 kullanıcı

...