0 oy
350 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
En becerikli olduğunuz konu nedir bakalım:) 

Yemek 

Temizlik 

El işleri vs aklınıza ne gelirse 

Ben yemek de kendime güvenirim ❣ ama temizlik olmazsa olmazim❤

22 Cevaplar

0 oy
tarafından

Temizligim guzeldir ama titizlik derecesinde degil yemek konusunda cok iyiyim her turlu yani :)

-Reklam-
0 oy
(148 puan) tarafından
Yemek  Ve temizlik   ☺
0 oy
(2,130 puan) tarafından
Hersey der susarim ☺️☺️☺️
0 oy
tarafından
Sarma sarmak  :Dd aklıma bu geldi soruyu okuyunca :D genel olarak şunda iyiyim diyemiycem ama annemin bi lafı vardı canın isterse çok çabuk ve en iyisini yaparmışım öyle derdi  :Dd 
(1,337 puan) tarafından
Bnm anamda bna bunu çok derdi
0 oy
(57 puan) tarafından
yemek temizlik :)) el işidee eh iştee istesem yaparım ama mevzu istemek :D
0 oy
tarafından
Yemek temizlik el işi canm bnm de özellikle el işi nde Her türlü yaparım ☺️
0 oy
tarafından
Burcumun özelliğini taşıyorum başak temizlik olmazsa ölürüm heralde yemek deyince kendimi ovmeyim ama annemi geçtim bana yaptırırlar ama el işleri örgü konusunda çok beceriksizim hiç yapamam
0 oy
tarafından

Bende yemekte tatlida iyiyimdir temizlik hevesim olunca çok güzel yaparım çok da güzel bir eşimdir :angel:<3:D

0 oy
tarafından

Yemek ve temizlik , 

:kissing::P<3

0 oy
tarafından
Hersey .şükür Rabbime
0 oy
tarafından

Yemek temizlik ve ütü de çok iyiyimdir bir de hamur işlerinde :D çeşit çeşit herseyi yapmayı severim ama şimdi yapmıyorum ya

0 oy
tarafından

Her konuda üstüme tanimam canim;)saka saka yemek temizlik super ama el işi asla beceremem

0 oy
tarafından
Yemekte becerikliyim aslında temizlikte de çok detayciyim ama yapmayı sevmem mecbur olduğum için yaparım el-işi hiç bilmem :)
0 oy
(1,337 puan) tarafından
Yemekte çok becerikliyim hele pasta börek filan bnden sorulur,el işi iyi yaparım örgü filan ondada becerikliyim ve çok iyi saç keser boyar örer bıyık kaş ağda filan yaparım nerden baksan harikayım yaaa maşallah bna haaa bide çok iyi ve hızlı dikiş yaparım temizliğide çok iyi yaparım becerikli ve hızlıyım ama hamile olduğumu öğrenelden beri ona kocam yapıyo
0 oy
(119,471 puan) tarafından
Yufka acma haric hamur isi ve yemek temizlik orguden hic anlamam
0 oy
tarafından
El isleri ve yemek temizlikligi fazla isteyerek yapmam acikcasi
0 oy
(135 puan) tarafından

İnsan kendinin neye marifetli oldunu bilemezki ooo bana kalsa eşim benzerim yok :D

0 oy
tarafından
Işe gidip çalışmak:)
0 oy
tarafından

Hiçbiri:) 

Tv karşısında Yatma uyuma uzmanlık alanımdır:)

0 oy
(5,436 puan) tarafından

Yemek temizlik iyiyimdir mesela 15 yaşında evlendim herşeyi yapmaya çalıştım temizlik yemek kendimi geliştirdim smdi ekmek peynir yoğurt bazima hepsini yapıyorum :)

İlgili sorular

+3 oy
53 cevap 435 göst.
8 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 768 göst.
14 Şubat 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 179 göst.
2 gün önce Diğer kategorisinde Elif gunes (1,073 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 711 göst.
26 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Hayalperestbirealist (3,036 puan) tarafından soruldu

381,102 soru

11,409,140 cevap

34,946 kullanıcı

...