0 oy
1,528 göst.
Diğer kategorisinde (636 puan) tarafından
Kızlar ilk adet olduğunuzda nasıl farkettiniz?

Korktunuz mu?

Ağrınız olmuş muydu?

Ben ilk adetimde  tektim annem babam köydeydi. Uyandığimda farketmiştim hicbirsey olmamis gibiydi yani hic korkum olmamisti. Banyoya gidip annemin pedinden kullanmistim.hic agrim da yoktu tabi annemin diline dolamasindan agrisi olmuyo diye diye nazar etti galiba simdi cok agrili geciyo.

29 Cevaplar

0 oy
(7,935 puan) tarafından
Halalarım amcamın eşleri anneme kendine geldi mi diye soruyordu. Annem bana önceden anlatmıştı. Çok şaşırmadım
(636 puan) tarafından
Sürpriz birsey yasamamissin iyi bari :)
-Reklam-
0 oy
(1,509 puan) tarafından
Ben 15 yasinda olmustum ama nasil oldugumu hic hatirlamiyorum sadece annemin beni korkuttigu piskolojiyi hatirliyorum gec oldugum icin hep bu kiz kesin erkek 15 yasadi daha adet olmadi ne bilim anam bu kiz erkekmi ney daha adet olmadi vs vs boyle boyle piskolojimi mahvetmisti 
tarafından
Ilk defa duyuyorum erkek ne alaka kız annen bilmiyo mu ne dogurdugunu :D
(636 puan) tarafından
Ay ya oyle denir mi :(
(1,509 puan) tarafından
Tosbiikk ya iste erkek hormonumu var hesabi yapiyordu
0 oy
(1,755 puan) tarafından
2014.01.04 7 sinif 14 yasindaydim uyaninca sabah az hafif agrim vardi kendimi oyle halsiz hiss ediyordumki resmen bi tuhafdim wcye gitdim ic camasrm siyahdi direk oturdum bakmadim bile bide bakdm benden nese akiyo asagi baknca resmen  kan deli oldum agladim gizlice ben biliyodum aslnda amma olmama agladim adet olunca cunki cocuk olmuyodun  gizlice kendime mendil koydum;) ped bile aklima gelmedi 2 gun oldum 6 ay ben annemden sakladim gizli gizli kulandim pedi annem deli oluyodu su pedler nereye kayb oluyo ben cok almsdm diye baktm kadn supheleniyo harcligimla gizlce alib saklamisdim  yatagin altinda annem bulmusdu ve kizmisdi :(( ben adet olunca annem uzulmusdu
(636 puan) tarafından
Yaa :((( annen niye üzüldü ki
0 oy
(4,994 puan) tarafından
6 sınıfa giderken olmuştum tabi cin gibi olduğumuz için :D Ne korku olacak banyo dolabından ped alıp kullanmıştım :D
(636 puan) tarafından
Ayni ben :D  bana cok normal gelmisti aa adet olmusum dwmistim sonra hicbirsey yok gibi yatagi falan topladim nevresimi kirlige atmistim :D
0 oy
(360 puan) tarafından

Benimde lise 2 nin 1 ci donemin sonuydu arapca dersinde hoca izin verdi film izlicektik sınıfta filmi zilerken bi karin agrısı tuttu ama agridan duramiyom kivraniyorum resmen sonra iste zil caldi hoca cikarken noldu büşra dedi bide erkek hocaydı bilmiyom hocam karnim cok agriyo dedim tamam mudurden izin kagidi al eve goturiyim dedi seni gittim aldim hoca eve birakti beni ama adim atamiyorum bayilip kalcam nerdeyse eve geldim anneme karnim agriyo dedim hemen yattim agridan uyuya kalmisim uyandikan sonra lavaboya gittim iç çamaşırım kan ama nasıl öyle korktum ki aklima gelmiyo adet oldugum hemen anneme dedim annem surda cekmesede ped var al tak dedi dedim nasil takiliyo ben bilmiyom sen taksana iyi tmm dedi takti ertesi gun okula oyle havali gittim ki kizlar diyo nasil oldun neyin varmis dedim kizlar ben adet oldum :Dhepsi sarılıyo hadi gozün aydın bendekide bi artistlik bi hava görseniz sanki ne var yani alt tarafi adet olmuşum ama 1 haftam cok utanarak geçti sanki çok ayip bisey yapmisim:P

(636 puan) tarafından
Ayy güldum ya :) güzel bi ani olarak kalmis iste sana :)
(360 puan) tarafından
Aynen valla
0 oy
(742 puan) tarafından
8.sınıfta oldum Hep ağrıdan  öldüm  çok nadir belki bir iki adet  anca ağrısız  geçmiştir  neler çekiyordum ağrıdan çok kötü 
(636 puan) tarafından
Basta benim 2 3 sene hic agrim yoktu annemin cenesi durmadi tabi ay bu kizin hic agrisi yok diye ballandira ballandira günlerde anlatti anlatti sonra agrilarim basladi hala daha cok kotu agrim olur
0 oy
(2,891 puan) tarafından
13 yaşındaydım 8. Sınıftim. Çevremde hemen her kız adet olmuştu da bi ben kalmıştım zaten. O yüzden konuyu biliyordum. Benden iki yaş büyük bir arkadaşım anlatmıştı gelirse korkma bana gel Ped veririm diye. Tuhaf olan ben ilk çamaşırmda kan görünce sanki annem yokmuş gibi koşarak ona gitmiştim :)
(636 puan) tarafından
Ne kadar guzel yurekli arkadasin varmis :) herkes ayni olmuyo
(2,891 puan) tarafından
Daha ilginç detayı yazmamışm 08.05.2004 yılında adet olmuştum yani 8 Mayıs doğum günüm :) evet hala görüşüyoruz arkadaşımla bitanedir
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Bnde 7. Sinifta oldum ip atliyoduk kizlarla sonra tuvalate gittim ne goreyim adet olmusum çok sevinmistim cok sacma olcak ama kendimi genç kız gibi hissetmistim eve gidince anneme öyle bi sevincle söyledim. Bnm icin genc kizliga ilk adimdi
(636 puan) tarafından
Ne kadar güzel sevinmen :)

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 771 göst.
0 oy
34 cevap 733 göst.
11 Şubat 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
54 cevap 1,648 göst.
16 Haziran 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy