0 oy
556 göst.
Aile kategorisinde (10 puan) tarafından

#ZEKA SORUSU#

Bankada çalışan bir adam maaşını alır ve iş çıkışı biraz eğlenmek ve kafasını dağıtmak için arkadaşıyla kafeye gider ve bir masaya oturur. Etrafa bakarken karşı masada bir bayan gözüne çarpar adam garsonu çağırır ve kağıt ister o kağıda -sizinle tanışmak istiyorum çok güzelsiniz yazar- ve adam bu kağıdı garsondan bayana yollar bayan kağıdı alır ve okur. Bayan, ilk önce adama imalı bir bakış atar daha sonra kağıda birşeyler yazıp yollar. Adam kağıdı alır ve okur ilkin duraklar kadının yazdığı şeyi anlayamaz arkadaşına gösterir arkadaşı onun yanından kalkar gider yine anlayamaz annesine babasına gösterir ve annesi babası adamı evlatlıktan reddeder karısına gösterir karısı ondan boşanır adamın aklı karışır ve doktora gider doktor kağıdı okur bekle der ve 1 saat olur 2 saat olur doktor gelmez adam doktorun odasına gider doktor kendini asmış. Adam yine bişey anlayamaz ve gider çalıştığı yerdeki masada kasaya koyar ve o gecede hırsız girer hırsızların başı paraları aldıktan sonra eline o kâğıt gecer okur ve arkadaşlarına paraları çabuk bırakın der. 

BU KAĞITTA NE YAZIYOR?

7 Cevaplar

0 oy
(1,204 puan) tarafından

Sorunun sonuna doğru kafam karıştı arkadaş cevabım 0 :))

(10 puan) tarafından
:) Malesef yanlış
(1,204 puan) tarafından
Hahaaa:D ALLAH iyiliğini vere :))
-Reklam-
0 oy
(111 puan) tarafından

Beynimmm yandi cevap ne acaba :Ddd

(1,204 puan) tarafından
He valla:)))
0 oy
(22 puan) tarafından

Ben cinim seni carpicam mi yazmış kadın acaba:)

(10 puan) tarafından
Malesef :) yanlış
0 oy
(240 puan) tarafından

Kâğıtta hikaye yazıyor arkadaşı yanından gidiyor çünkü oda aynı kadından hoşlanıyor anne baba reddediyor çünkü böyle bi ahlaksızlığı evlatlarına yakistiramiyolar karısı boşanıyor çünkü aldatiliyor doktor kendini asıyor çünkü yazıyı yazan onun karisi çıkıyor hikaye işte cnm hırsızlar da parayı bırakıp gidiyor çünkü kamera falan var

(10 puan) tarafından
Malesef canım yanlış
(240 puan) tarafından
Ne yaziyomus kız bizim zeka bu kadar hadi söyle
0 oy
(2,102 puan) tarafından

Cevap : Senin ne yaptığını biliyorum. :) 

Hepsininde cevapları var. Mesela arkadaşı okuyup gitmiş çünkü arkadaşı onu dolandırıyormuş öğrendi diye bırakıp gitmiş.

Annesi babasına okutur onlarda evlatliktan reddeder. çünkü  zateb çocuk evlatlikmis.

Karısı ondan boşanır. Çünkü karısı onu arkadaşıyla aldatıyormuş öğrendi diye boşanmış.

Doktora okutur. Doktor intihar eder çünkü sahte doktormus .

Hırsızlar paraları bırakıp kaçar. Çünkü izleniyorlar sanmışlar. Yani kâğıtta yazan şey. SENIN NE YAPTIGINI BILIYORUM . :) 

(10 puan) tarafından
Aferim arkadaşım tebrikler :)
(2,102 puan) tarafından
Nasıl ya ödül yokmu şimdi
 Boşuna mı yazdim iki saat ben ödül istiyorum. :)
(10 puan) tarafından
:) Malesef canım amacımız eğlenmek bir tane daha sordum zaten bak bakalım bilecek misin
0 oy
tarafından

Bilemedim de yalniz adamda ne genis mezhepliymis kadina yazdigi ve cevap aldigi kagidi karisina okutuyo karisi varken flörtlesmeye kalkarsa boyle masallah dedigi uc gun yasamaz iste ohhh iyi olmus sap gibi kalmis pislik :D

(2,102 puan) tarafından
Karısıda arkadaşıyla aldatıyor. Kâğıtta da senin ne yaptığını biliyorum yazdığı için kadın boşanıp kaçıyor :) sadece adam mi pislik :)
tarafından
Kuzum cevabi bilsem adama yuklenmezdim bilemedim yazdm ya yorumumun basinda :D
(2,102 puan) tarafından
Tamam bende şimdi söyledim işte karısı da onu aldatıyor sadece adam mi pislik diye :) hepsinin suyu kurusun bize bisey olmasın :)
0 oy
(176 puan) tarafından

Bu nasıl soru gıı

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 302 göst.
17 Kasım 2021 Kültür-Sanat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 1,442 göst.
24 Aralık 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 507 göst.