0 oy
1,076 göst.
Diğer kategorisinde (2,849 puan) tarafından

Bu anne yani besik

image

image

22 Cevaplar

+1 oy
(63 puan) tarafından

Bence birinci. Beyaz olani. Daha uzun sure kullanila bilir. :)

-Reklam-
+1 oy
(104 puan) tarafından
CNN uzun süreli bişey arıyorsan bunlar kullanılmıyor gerçekten de yinede anne yani diğerinden daha iyi kullanışı 
+1 oy
(148 puan) tarafından
En baştaki daha guzel bence. Ama hangisi daha kullanişli onu bilemiyorum canim.
+1 oy
(1,114 puan) tarafından
Bence beyaz olan daha kullanışlı sepet beşikte bi süre yatabiliyor bebek çünkü 
+1 oy
(386 puan) tarafından

image

canım kesinlikle anne yanı çok kullanışlı görümcem 2 yıl kullandı çok memnun bende anne yanı aldım yanı başımda duruyor üstelik 5 yaşına kadar kullanılır diyor. Diğerini alırsan birazcık büyüyünce sığmaz ve anne yanı olması bebeği beşikten kolayca alabilmeni sağlar
+1 oy
(12,854 puan) tarafından
Ben anne yanı aldım aynısı rengi farklı yarın kullanıcam inşallah :)
+1 oy
(1,722 puan) tarafından
Bn sepet aldım görünüş ve kalite olarak çok güzel ama içi küçük biraz 1 yaşından sonra yatamaz. Odasıyla beraber aldık kampanyalı oluyor diye baska seçemedik ama yerinde olsam ilkini alırdım
(2,849 puan) tarafından
Bende ole dusunuyorum canim
0 oy
(199 puan) tarafından
Canım benimde pek fikrim yok hangisi kullanışlı bilen var mi
(2,849 puan) tarafından
Anne yani daha kullanisli diyolar benimde kafam karıştı
0 oy
tarafından
uzun sure kullanilamiyor bunlar diye duymustum 
(2,849 puan) tarafından
Ikisi de mi ya
(199 puan) tarafından
Tavsiyen var mi canım hangi tarz kullanışlı bunlar küçük biraz
(2,849 puan) tarafından
Anne yani cok da kucuk deil fotografta gorundugu gbi zaten ben cok buyuk bisey istemiyorum rahatca oynatabilmeyi istiyorum
0 oy
tarafından
Şu en baştaki daha kuanisli sanki canım biraz büyük al bence mobilya olandan bende en baştaki in. Büyüğünü yaptırıyorum 5 yasinaa kadar yatar dedi mobilyaci
(2,849 puan) tarafından
Konustum baktim cok pahali diyolar canim
tarafından
Him cnm sen nerde oturuyorsun şehire bağlı tabi biraz fiyatlar neyse canım o zaman en baştaki mobil ya olanı al
tarafından
Hem buyyen beşik pek sağlam olmuyormuş zaten alma
(2,849 puan) tarafından
Benim yegenimde vardi mahvetti 2 sene bile yatamadi kirildi hemen
tarafından
Aynen aynen cnm mobilya olsun en iyisi onlar
0 oy
(44 puan) tarafından
Bunlar bence cok kucuk biraz daha buyuk birseye bakmalisin bence ama cok istiyorsan mavili cok guzel ama uzun sure kulanamazsin 
(2,849 puan) tarafından
Bilerek kucuk bakiyorum bebek odasi cok buyuk deil
(44 puan) tarafından
O zaman beyaz besik o ondan biraz daha buyuk gibi
0 oy
(2,064 puan) tarafından
En iyisi park yataklar bence 
(2,849 puan) tarafından
Yok canim baktim hic hosuma gitmedi cok alternatifim yok
(2,064 puan) tarafından
Mavi güzel ama kısa süre yatabiliyorlar onda ozaman diğeri  canım:)
0 oy
(340 puan) tarafından
İkiside degl parp beşik al
0 oy
tarafından
Sepet beşik görünüş açısından güzel ama kullanışlı değil 9 12 ay sonra yatamaz diğeri bence 
0 oy
(8,311 puan) tarafından
Park yatak al canım onu anne yanı gibi de kullanabılırsın 6 bılemedın 8 ay anca yatıyomus bebek bunda.Park yatak sevıye sevıye o yüzden uzun sure kullanıslıda olur fiyatları da uygun bende chıcco nun anne yanını alayım dedım ama pahalı o paraya degmez 
0 oy
(673 puan) tarafından

image

cnm  ben böyle beşik aldım fikir olsun diye atıyorum büyüyen beşik deniyor bunlara hem çekmecesi de var kullanışlı duruyo yani içide baya geniş beşiğin boyu 1. 65 yerin varsa büyük beşik için böyle bişey de düşünebilirsin bence hem uzun süre kullanır bebeğin 
(6,820 puan) tarafından
Tesederim canım bende dün bi magadan baktım 1500 lira dedi yatak baza için amaa herkes park besik öneriyor napsam bilemedim
(673 puan) tarafından
Kızımda park beşik kullandım çok memnundum bu seferde boyle bişey aldık bence park yada mobilyadan ziyade büyük beşik olması uzun süre kullanılması en iyisi
(6,820 puan) tarafından
4 sene yatsa yeterli benim için ondan sonra oda yaparım allah izin verirse amaa burdan çok şey okuyunca karar veremiyorum
(6,820 puan) tarafından
Canım birde benim baktigim baya iyi mobilya kullanımı falan düzgün kullanımda 3 çocuk bile buyutur
(673 puan) tarafından
Bende kızımı 3 sene yatırdım sonra ikinci gebeliğimi öğrenince ikisinede oda yaptım bence de ilk etapta sadece büyük bi beşik yeter
0 oy
(158 puan) tarafından

image

bu oyun parklarıda çok kullanışlı canım ben kullanıyorum çok memnunum sanada fikir olur belki
0 oy
(103 puan) tarafından
İkincisinin aynsı bende vardı pek kullanışlı değil sistemi çabuk bozuluyor bide bir yaşına bile gelmeden sıgmıyorlar
0 oy
tarafından

Hangisi sallanıyorsa o :D

(2,849 puan) tarafından
Hahahha ikiside sallaniyo
tarafından
O zaman anne yanı olan
0 oy
(1,232 puan) tarafından
Ben sepet beşik aldım ayağına da tekrar rtakacagiz her odaya gidebilsin diye mutfağa falan da gotureyims diyedöyle aldım çünkü hantal beşik sevmiyorum sonra odada da yer kaplıyor o yüzden eşim karyolanin etrafına çit yapacak sepet beşiğe sigmamaya başladığı zaman da orda yatar ama ilk hamilelegim hangisi daha kullanışlı bilmiyorum sepet beşik icin bebek büyüyünce düşer falan yazmışlardı.
(2,849 puan) tarafından
Aynen ben onu düşündüğüm için anne yani besige daha cok yogunlastimm

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 818 göst.
0 oy
5 cevap 187 göst.
0 oy
2 cevap 104 göst.
3 Nisan 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nazileee (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 177 göst.
18 Şubat 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Elif.m.05 (1,541 puan) tarafından soruldu

379,213 soru

11,351,626 cevap

34,822 kullanıcı

...