+1 oy
507 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Sabah kacta uyanırsinjz . Kaçta kahvalti yaparsınız .  Her gun evi  makineylr temizleyip  vileda ile siler misiniz 

14 Cevaplar

0 oy
(471 puan) tarafından
7 buçuk 8 gibi uyanıyoruz. 9 da kahvalti. Kahvaltıyı kaldırıp odayı toplayana kadar 10 oluyor. Evi süpürüyorum sonra oğlumu yatırınca geriye kalan işleri yapıyorum. Hergün full temizlik yaparım 
tarafından
Cok zor oluyor dimi
(471 puan) tarafından
Oluyor ama zaten evdeyim oğluma bakıyorum. Biraz titizim bide. Dayanamam rahatlığa alışık değilim.
tarafından
Ne kadar temzlersen aslinda buyuk temizlik daha hafif  oluyor is azalıyor.
(471 puan) tarafından
Evet dip köşe daha güzel
-Reklam-
0 oy
(487 puan) tarafından
Çalışıyorum kuzum ayakkabı magazamız var  eşim ile birlikte çalışıyoruz eger işe gideceksem 7.30 8 gibi kalkıyorum hazırlanıp işe gidiyorum evde olmadığım için temizlik yapamıyorum işe gitmedigimde de 9 10 gibi kalkıyorum temizligimi yemegimi falan yapıyorum 
tarafından
Yardimci tutsanız  olmaz mi en azindan daha az yorulursnz
(487 puan) tarafından
Yok zaten alışıgım ben iş yapmassam duramıyorum oturdugumda etrfıma bakıyorum kalksam nenyaparım diye o yuzden zorlanmıyorum
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Sabah oğlum 7 gibi kalkr tabi bn ondan önce uyanıom sonra üzeti değiştir kahvaltısını yaptırırım abiyi uyandırır okula gönderrz sonra babamız gider evi temizlerim hergün çrker silerim balkon cam yıkarım sonra kurana giderim öğlne kadar eve gelirim yemekti faln filn öyle geçio bnde kursta kahvltı yapıom:)
tarafından
Afiyetler  olsun Kur an kursunda hoca misiniz
(1,186 puan) tarafından
Yok canım kursiyerim
0 oy
(2,575 puan) tarafından
Ruh halime bağlı hepsi. :D evi makinaya hergun veriyorum sadece. Silmesem de hergun dip bucak süpürüyor um kalan herşey keyfime bağlı bacım:D
tarafından
Ya bende  bir tane dik süpürge  var nefret eidyrum ondan cok çekiyor toz zerrecikleri icin iyi ama maalesef benim kollarim kopiyor adeta gucum yok oluyor  buyuk makinemde var oda ağır  :) onu  babam almıştı  kıyamıyorum  kullanmaya pek:))
0 oy
tarafından

9.BUCUKTA KALTIM ŞIMDI KAHVALTİ YAPTIK 

HERGÜN CEKMIYORUM SILMIYORUM 

MUTFAGI CEKIYORUM SILIYORUM  SADECE 

tarafından
Afiyetler olsun kahvaltı  yapmadim  canim hic istemyo bir kac bardak cay ictim hala icyom
tarafından
Tek olunca benim canimda istemiyor ama eşim ev de olunca istemesede hamile olduhum icin zorla yedirir yine yedirir
0 oy
(7,118 puan) tarafından
8 de uyanıyorum. Büyük kızımı okula gönderip, küçük kızımın da bakımı bittikten sonra kahvaltımi yapıyorum. Her gün süpürürüm ama her gün silmiyorum yerleri. 
tarafından
ev hep toz tutuyor  anlamıyorum  ya
(7,118 puan) tarafından
Evi havalandirinca ister istemez giriyor canım .
0 oy
(25,224 puan) tarafından
9 gibi uyanırım 10 da kahvaltı ederim 1w gibi ev işine başlarım pazartesi çarşamba cuma günleri temizlik günüm 
tarafından
Dip köşe  mi yüzeysel mi
(25,224 puan) tarafından
Yüzeysel şuan çünkü badana yapılcak 2 hafta içinde o yüzden dip köşe giremiyorum
0 oy
tarafından

8.30 - 9 gibi uyanıyoruz oğlumla 10 a kadar kahvaltıyı yapmış oluyoruz her gün süpürürüm 2 günde bir üstten vileda haftada 1 de dip köşe temizlik yaparım hatta bugün dip köşe temizlik günüm :)

tarafından
Kolau gelsin Zor olmuyor mu :)
tarafından
Süpürmek kolay zaten bi de koltuklarım ünitem filan yüksek her zaman çekmiyorum haftada bir her şeyi çekiyorum yaparken zor ama bitince ruhen rahatlıyorum :)
tarafından
Temizlik  bir terapiymis :)
0 oy
(114 puan) tarafından
Kalkmak için belli saatim yok ama 12 yede kalmam :)  evimi 2 günde bir temizlerim süpürür tozlari alir vileda yaparm havalandiririm her gun camasirlari haftada bir kez yikatirim 2 kişi oldugumuz icin birikmiyo pek ama wc yi her gun yikarim
tarafından
Temzilik ürünlerinde kimyasal tercih ediyor musun
(114 puan) tarafından
Migrosun ürünleri kimyasal ama koku yapmiyor eldivenle kullanirim genelde alerjim var cunku
tarafından
Nefret ediyorum  çamaşır  suyu kokusundan ve ace kullanırım  ama migrenim var mahvediyor  o koku beni
0 oy
(63 puan) tarafından
6.30da kalkiyorum kahvaltiyi hazırla ye çocukları okula gönder derken 8 oluyor şimdi ev işi yapmıyorum kayinvalidem sağolsun o yapıyor hamile olduğumdan normalde haftada 1 dip köşe yapardım hergün genel toplama olurdu
tarafından
Ayni evde misiniz
(63 puan) tarafından
Biz ilçede kalıyoruz o köyde kalıyordu benim hamile olup riskli olunca getirdik şimdilik bizimle
0 oy
(113 puan) tarafından
6.30da kalkıp esıme kahvaltı  sonra ise gider ben sadece mutfak  temızlerım  sonra kızla  yaparız  genel  üstün  koru toplarım  ama cokda hergıb temizlik  yapmam belli  gunlerde anca bugün  de kalktıgım dan beri ugrasıom  ama 38 olduk  baya uzun sürüo dınlen yap dınlen  yap 
0 oy
tarafından
Kızım kacta uyanırsa o vakit uyanırım:D 1 saat sonra kahvaltı yaparız kızımla. Her gün makineyle almıyorum 3 4 güne bir alıyorum 
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Bacım sende hayatın tüm alanlarıyla kadınlarla ilgili tüm soruları soruyon he.. kalkma saati çocuklara bağlı..  evi süpürmek genelde her gün bazen günde 2 ama silme haftada bir iki..
tarafından
Hayat tek yönlü  degil :)
(9,651 puan) tarafından
O çok yönün her yönüne saptirdin bizi :D
tarafından
Maksat  bilgilenmek fikir  alış-verişi  sanki  sizin eve kahve içmeye  gelmisiz gibi   bir sohbet havasi yaratmak maksat  belki  burda keyfi  olmayan  ablalarm okur yorum atar ve kafalari az biraz dağılır  , ha birde sitemizin  sahibi site tıklamdıkça  para kazansin diye konudan konuya gidiyorum :)))
(9,651 puan) tarafından
Herşey insanlık için:D

İlgili sorular

0 oy
59 cevap 530 göst.
18 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Aydede (676 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 124 göst.
8 Kasım 2021 Aile kategorisinde selinocalan (192 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 409 göst.
24 Eylül 2021 Aile kategorisinde Gulseren coskun (49 puan) tarafından soruldu