0 oy
1,368 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar esim araba  alacak yeni satti arabayi uzerinr 6 7 milyar  eksik 3 bielzik ver daha iysini alayim sana dedi berbaer kullaniyoruz araci suan 7 lira net eksik versem mi daha sonra yaparim dedi ben vermeui dusundum sizce 3 bilezik versem bana 4 tane kaliyor suan onu da ev almak icin verecegim daha fzzla vermem dedim sizce yankis mi düşünüyorum 

49 Cevaplar

0 oy
(1,939 puan) tarafından
Valla ben bütün bilezik ve altınları verdim araba için sonuçta aileyiz ikimizin olacak 
-Reklam-
0 oy
(21 puan) tarafından

Sen 7 bin lira vereceksin ben 40 bin lira verdim borcum borçtur dedi ama bende biliyorum giden gelmez :D Huzurum mutluluğum olsun bana yeter. Arabada bi yatırımdır aslında. 

0 oy
(14,032 puan) tarafından
Sonuçta hersey ortak değil mi bence vermelisin. Altında ortak arabada ben olsam verirdim ki verdim de zaten altınlarım köşede duracağına altımda arabam olsun. Bide ehliyetin yoksa eğer eşinle Anlaş ehliyet almam için yardımcı ol bende altınları vereyim de OH mis :))  
0 oy
(1,235 puan) tarafından
Canm araba sattiysa onun parasi yetecek kadr araba alsn asla verme bileziklerini gelmiyo cnki giden
0 oy
(418 puan) tarafından
Geri bilezik yapmasa ne olucak? Araba ortak, ihtiyaç ayrica.. ne yapacaği belli parayı, ben kessinlikle sorgusuz sualsuz verirdim.
tarafından
Kız postum  hortladı bileziklerini yaptı kolumda
(418 puan) tarafından
Yaa :D sevindim o zaman
0 oy
(1,011 puan) tarafından
Araba için vermem ben açıkcası bileziklerimi. 7 mişyar ucuza olan bir araba alsın. Giden birdaha gelmez canım bunu bil de. Ama ev olayı farklıdır ev için verirdim istediğim şekil evden olsun diye
0 oy
(403 puan) tarafından
Ben verdim eşime soncta araba bizim.
0 oy
(228 puan) tarafından
Senin benim mi var sonuçta sende biniceksin o arabaya ben eşimin borcu için 4 bilezigimi verdim 
0 oy
tarafından
2 sene oldu evleneli ben hepsini verdim kocam benim ihtiyaçlarımı karşılayıp yanımda olduğu sürece geri vermesede olur ayrıca herkes geri gelmez demiş ama babam anneme 30 yıl sonra geri fazlasıyla verdi geri gelmez diyenler muhtemelen 3 5 senelik evliler

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 227 göst.
26 Ekim 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
57 cevap 1,086 göst.
21 Mayıs 2023 Aile kategorisinde _elif (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 118 göst.
21 Mayıs 2023 Aile kategorisinde _elif (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 173 göst.
16 Mayıs 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Alyakus (2,368 puan) tarafından soruldu

379,765 soru

11,368,536 cevap

34,850 kullanıcı

...