0 oy
697 göst.
Aile kategorisinde (491 puan) tarafından
kizlar esim dün youtubeden isteyken müslüm gürsesin ne yaptimsa seni unutamadim şarkısını dinlemis cok üzüldüm bnde ona msj attim kimi unutamadin efkarlandin diye ayni g mail hesabini kullandigimiz icin birbirimizin ne yaptigini görebiliyoruz eve geldi tartistik baya bana ruh hastasi falan dedi kulaklik denedim dedi o yuzden dinledim hem dinlesem ne olacak dedi 

38 Cevaplar

0 oy
(114 puan) tarafından

Ruh hastasi :D

-Reklam-
0 oy
(592 puan) tarafından
Yoktan huzursuzluk var etmek bu :) boyle yaparak olmayan seyler uzerinden birseyler cikarmak esinizi sizden uzaklastirmaktan baska bi ise yaramaz. Kusura bakmayin ama haksiz kere haksizsiniz..
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Canım kusura bakma ama abartmışsın sanki biraz, bende ayrılık şarkıları dinliyorum ama çok şükür eşimle çok mutluyum. Kıskançlığın seviyesini yukseltmissin :)
0 oy
(5,436 puan) tarafından

Kız dinlesin adam ne var biz kadınlar bu kadar takıntılı olmak zorunda miyiz :D

0 oy
(25,224 puan) tarafından

Kocan haklı :D

0 oy
tarafından
Ne kadar saçma bir sebep. belki sevdiği bir şarkı haksızsın bence :)
0 oy
tarafından
Bence haksizsin canim. Sen hic mi dinlemiyorsun sarki her sarkida anlatilan bazi seyler var. 
0 oy
tarafından
Neden öyle diyorsun ki bazen efkârlı şarkı dinlemek bana çok iyi geliyor bende bazen hiç olmadık şeyler dinlerim son arzum diye bir şarkı var şuan onu dinliyorum mesela esim de bunu bilir niue hemen art niyet arıyorsunuz ki
0 oy
(2,159 puan) tarafından
Canım ya bu kadar takma kafana boş ver. 

Mesela bnim eşimde bazen dinler bizimle alakası olmayan müzikler. 

Hani müzik duygu ve düşünceyi ifade eder aslında ama bilmiyorum canm bnde dinliyorum eşimle ilgisi bile olmayan şeyleri takma bu kadar 
0 oy
tarafından

Bizimkisi de gelin olmus gidiyo baban seni vermedi filan diye bi turku var onu dinliyo duruyo her saniye :D 

0 oy
tarafından

Bence de çok saçma şeyden kavga etmişsiniz benim eşim de kıvırcık Ali dinliyor ben seni bir türlü unutamadım diye bende severim o şarkıyı dinliyorum boşuna kavga etmişsiniz :P

0 oy
(742 puan) tarafından

Bacım  şimdi biz kadin olarak yaptığımız  her işin  altında    mantıklı bi amaç  vardır  ama erkekler   öyle çokta  mantıklı değiller   dinlemek istemiştir  dinlemiştir  boşuna  kiskanmisin :D

0 oy
(2,593 puan) tarafından
eşinin söylediği kelime hoş değil ama şarkı meselesi abartılacak bir şey değil benim eşimde damar şarkıları sever sözlerinden ziyade müziğini dinler mesela şöyle düşün yeni şarkılar çıkıyor geneli aşk şarkısı gibi sen hiç dinlemiyor musun ya da dinlerken birini mi düşünüyorsun ben mesela beğendiğim her şarkıyı eski yeni ayırt etmeden dinlerim illa bir mazisi olmasına gerek yok
0 oy
(2,241 puan) tarafından

aboo neettin :D canim bende dinliyorum bazen ne var bunda bosuna niye kiriyosunuz birbirinizi. ben efkarli sarki dinlemeyen birini tanimiyorum herkes birilerini mi ozlemis oluyo

0 oy
tarafından

Kız belki kulağa hoş gelmiştir diye dinlemiş :) 

0 oy
(257 puan) tarafından

Kendime dert arıyorumdur :D

0 oy
(2,201 puan) tarafından
Butun kadinlar boyle :))) öküz altinda buza aarariz :))

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 56 göst.
2 Mart 2024 Aile kategorisinde Seda54 (185 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 412 göst.
21 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Dilekk (1,094 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 419 göst.
25 Aralık 2023 Aile kategorisinde Seda54 (185 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 334 göst.