0 oy
696 göst.
Aile kategorisinde (491 puan) tarafından
kizlar esim dün youtubeden isteyken müslüm gürsesin ne yaptimsa seni unutamadim şarkısını dinlemis cok üzüldüm bnde ona msj attim kimi unutamadin efkarlandin diye ayni g mail hesabini kullandigimiz icin birbirimizin ne yaptigini görebiliyoruz eve geldi tartistik baya bana ruh hastasi falan dedi kulaklik denedim dedi o yuzden dinledim hem dinlesem ne olacak dedi 

38 Cevaplar

0 oy
(491 puan) tarafından

En İyi Cevap
herkese tesekkur ederim yorumları tek tek okudum sanırım bu konuda gercekten esim hakli bn cahillik ettim biraz 
-Reklam-
0 oy
(2,596 puan) tarafından

Ahhh biz kadınlarrr :D bende yaparım öyle çoğu zaman

(491 puan) tarafından
ya bnde acaba eski sevgilisinimi düsünüyorki dedim
(6,136 puan) tarafından
Yalnız değilsiniz:)))
0 oy
(335 puan) tarafından
Yani evet insan senin gibi düşünüyor, haklısın kısmen ama çok da abartmamak lazım. Adam bişi yok diyorsa yoktur. Benimki de dinler, ooo derdim önceden yine açılmış damar şarkılar hayırdır???

Müziğini seviyorum, sözlerine takılmıyorum derdi. Müziğe ilgisi ve yeteneği var zaten. Ne bileyim. Bi süre sonra saldım gitti. 

Kaç yıllık evlisiniz? 
0 oy
(342 puan) tarafından
Benim eşimin dinlediği şarkıları görsen bide sen bende diyom aşk acısımı çekiyon len diye :D 
0 oy
tarafından
Erkekle kadınlar gibi hassas düşünceli degiller dir oda ona saçma gelmiş canım çokta kafana takma 
0 oy
(2,264 puan) tarafından

Bende o tarz şarkılar dinlediği zaman hayırdırrr derim ;) noluyo allahımm yarabbimm der güleriz ve geçeriz abartmam yani her insanın müzik zevki farklıdır benim fikrimce 

0 oy
(798 puan) tarafından
Illaki vardr bi unutamadiklari:)
0 oy
(12,513 puan) tarafından

Ah biz kadınlar:D

0 oy
tarafından
Biraz abartmışsın 
0 oy
(1,262 puan) tarafından

Öyle bi hale gelmisizki kocalar ne yapsa gözümüze batıyor olmuş nereye gidiyoruz böyle biz kadınlar :D

0 oy
(14,079 puan) tarafından
Bunda bisey yok dinleyebilir takıntı yapmışsın ben ne şarkılar dinliyorum o zaman eşimde kalkıp bana tavır alsın ve hesap sorsun neden bu şarkıyı dinliyorsun diye
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Ruh hastası demesi olmamış ama sanki biraz abartmışsın. Canı dinlemek istemiştir dinlemistir. O şarkıyı ben de çok severim dinlerken aklıma unutamadığım biri gelmez sadece eslik etmeyi seviyorum. Belki eşinde de öyledir.
0 oy
(1,698 puan) tarafından
Kesinlikle haksızsın canım 
0 oy
(1,240 puan) tarafından
Asiri sacmalamissiniz müzik bu yahu cocukca hareketler bunlar 
0 oy
(1,462 puan) tarafından
Öyle olsa varya ohoo her gün eşimin benimle kavga etmesi lazım ben ne derbeder şarkılar dinliyorum bir duysan hatta eşim evdeyken ben mutfakta iş yaparken dinliyorum :)
0 oy
tarafından

Abartmasak mı :(

0 oy
tarafından

Aynını bnde yapıyorum vlla ruh hastasıyım :D

0 oy
(4,547 puan) tarafından
Aynı ben böyle şeyler sürekli dinliyor her seferinde içime kurt düşüyor
0 oy
(15,721 puan) tarafından
Bazen çok saçma şeyleri takıyorsunuz ya benim yerimde olsanız kesin eşinizi eve almazsınız:D
0 oy
(777 puan) tarafından
Kuzum adam belki dün o moddaydı.her günümüz bir olmuyor ben bazen o kadar enerjik okuyorum ki club şarkılar dinliyorum.bazen klasik müzik dinliyorum sadece.bazen de o kadar modum düşük oluyor ki arabeskin dibini vuruyorum hatta oturur eşimle bile dinleriz.bence çok büyütüp üzme kendini.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 56 göst.
2 Mart 2024 Aile kategorisinde Seda54 (185 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 412 göst.
21 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Dilekk (1,094 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 419 göst.
25 Aralık 2023 Aile kategorisinde Seda54 (185 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 333 göst.