0 oy
640 göst.
Aile kategorisinde (38 puan) tarafından

Kızlar benim esim güvenlik görevlisi gece vardiyalarinda ben evinde değil ya kayinvalidem de yada annemgilde kalıyorum. Ben evmde kalmak istedim esim çok fena kavga çıkardı kaynanam da ayni sekildr bagirdi cagirdi kalamazsin bizim adetlerde yoktur öyle şey felan diye baya azarladilar beni hamile olduğumdan dolayi sustum. Hamilelikten öncede kaliyodum ama artık kalmak istemiyorum çok bunaldim :(

5 Cevaplar

0 oy
tarafından

Bende oyleym canim gece vardiyalarnda kayinvalidemlere gidiyorum . Kayinvalidenlerle anlasamiyo musun yada rahat mi edemiyosn 

(38 puan) tarafından
Anlasmasina anlasiorum Allah razi olsun onlardan ama eskisi gibi rahat edemiyorum :( gün gctikce büyüdükçe baskıların felan oluyor kendi yatağın gibi olmuyor rahatlık yoksa kaynanam yeri geliyo annem gbi sagolsun.
tarafından
Haklisin o konuda kendi evin gbi olmuyo Allah yardimcn olsun dogumdan snra belki surekli gidip gelmezsn
(38 puan) tarafından
InşAllah öyle olur canim :(
-Reklam-
0 oy
(38 puan) tarafından

Benim eşim de gec geldiği için rahat edemiyor. Annem de kalkıyroım bu aralar çok fazla. Bide benim evimin yanında inşaat var benim kata kadar çıktılar. Ustaları falan gördükçe eşim deliriyor. Adamlar sanki evimin içinde gibi. Bide hırsız girme olayı çok kolay. Ev boşken girsin de ben varken Allah muhafaza bide hamileyim o yuzden bende korkuyorum.süreklikorkuyorum.sürekli annemdeyim bugun kuzenim bile geldi laf soktu terbiyesiz senin evin yok mu diye. Zaten gerginim. Biyandan haklı eşim bende korkuyorum. Ama biyandanda insan anne evi bile olsa boğuluyor . Milletin ağzı torba değil kiki büzemiyorsun. Bende gittim eşime sardım kavga ettik.. gece çalışma muhabbeti beni öyle kasıyor ki. Evde olsan bekle o da zor, evin varken kendi evinden çok annende kalmak o daha bi zor

(38 puan) tarafından
Tabiki canim kendi evin gibi rahat edemiyosun herşey istediğimiz gibi olmuyor Rabbim hayirlisini versin valla :(
(38 puan) tarafından
Amin canım=(
0 oy
tarafından

Ne alaka ben de ağrılara gelin geldim çok gelenek gorenekleri ağır fakat kaynanam diyor gelin her zaman kaynanasi da olsun annesi olsun hergün gitmez evinde de oturmasini bilecek diyor kocam evde yokken kaynanama gitmek istiyorum evde durmayı öğren nolacak gelin her zaman millettde olmaz diyorlar bence o senin kaynananin kuruntusu gwlinine guvenmiosa niye evlendirdi ogluyla kaynanan da sorun var canım 

(38 puan) tarafından
Canim bazen cok iyi bi kaynana bazen tam bi kaynana oluyor basima sanki benim namusum gidicek gibi konuşuyor çok zoruma gidiyor. Bende kendi evimde kalmak istiyorum deyince böyle konusuyolar esimle cok buyuk kavga ettigim halde ikna edemedim ne yapcam bilmiyorum :(
tarafından
Ağrinin neresine gelin geldin canım bnde agriliyim
0 oy
tarafından

ben 4 senelik evliyim esim hep vardiyali calisti ilk evlendigim zamanlar bazen kaynanamlarda kaliyordum  cok yakin da degildi evleri baktim olmuyor git gel falan zor oluyor evde kalmaya basladim yalniz esim de evde kalmami istiyordu alisman lazim diyordu her zaman birini bulamazsin yaninda oyle alistim hep tek kaldim oglum oldu lohusalikta bile iki hafta yanliz kaldimen rahati insanin evi oluyor gercekten 

(38 puan) tarafından
Ben 1 bucuk senelik evliyim benm esim izin vermiyor tek kalmama tek kavgamız da o oluyor genelde :(
0 oy
(107 puan) tarafından

Meraba  benim eşimin işinde dolayı bazen gece çalıştığı için gelemiyor çok rahat tek kalıyorum hamileyken de  çok tek kaldım çocuğum oldu ozaman da kaldı kendi  evimde çok rahat ediyorum  kendi yatağım olmadan rahat uyuyamıyorum kızım oldu  kızımda yer seçiyor   eve geldgnde rahat rahat uyuyor evde başka yerde uyuyamıyor   oyuzdn hem git gel sen rahat edemesin çocuk olduğun esin evde olmadığında boyna gidemezsin sen rahat edemesin hem

tarafından
Kizlar ben ne yapayim sizin en azindan gidecek yeriniz var annede kaynanada baska sehirde esim asker eve sadece iki gece geluyo hic bilmedigim uerde tek basina ve hamileyim  :( beni sakin yanlis anlamayin ama yaninizdaji insannlari idare edin bence
(107 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canm halimize şükür ediyoruz ama hepsi çok zor
(38 puan) tarafından
Canim doğru ama hepsi birbirinden zor kendi evin kadar rahat edemiyosun , yakınında olsun ama kendi evin olsun demek istediğim bu.

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 363 göst.
0 oy
4 cevap 114 göst.
0 oy
7 cevap 69 göst.
7 Ocak 2024 Aile kategorisinde Semra tutan (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 52 göst.
7 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

374,682 soru