0 oy
280 göst.
Diğer kategorisinde (114 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Silemedimmmmm

10 Cevaplar

0 oy
(3,860 puan) tarafından
kaliteli bir sey alsinlar bence o zamab
(114 puan) tarafından
Alma dedim anneme sinirle o bişey almiyo sizde almayin dedimm

Annemde bimden alaym dedi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Niye kaynanan beşiğini ben alicam deye sözmü vermişti 
(114 puan) tarafından
Yok söz vermedi ama bebek arabasi erkek tarafina duşuyo dedi yengem kaynanama kaynanamda ben alamam dedi sinirlendim
(255 puan) tarafından
Bebek arabası kaynanaya düşüyor öyle mi bu her yerde böyle mi? Bi gelenek mi var ben duymadm sadece. Ayrıca bebeğinizi kimseye güvenerek yapmadnz değil mi eşyalarının başkasının almasına ihtiyacnz var mı? Kimse kimseye bişey almak zorunda değil.
(114 puan) tarafından
Bizde kız tarafi aliyo besigi canm bebek arabasida erkek tarafi
(255 puan) tarafından
Yani öyle bir adetiniz varsa bişey diyemem tabi.
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Canım 90 cm biraz küçük o ama aynı beşikten annenin evinde var gidince yatırıyoruz çok kaliteli
(114 puan) tarafından
Keşke demeseydim sinirle ya pişman oldum
0 oy
tarafından
Annene soyel beraber gildelim ben begenim siz alin de biz oyle yapmistik
0 oy
(13,698 puan) tarafından
O onu alsın bu bunu alsın diye bekleme kuzum.

Hiç almayacak dediğim insandan öyle bi hediye gelmişti ki..  

Boşuna kendimi yiyip bitirmisim  aylarca
(114 puan) tarafından
Annem dedi zaten besigi biz alcaz dye
0 oy
(128 puan) tarafından
Bence annenlerin durumu varsa alsinlar 4 yil kullanacaksan bimin besigi dayanamayabilir. Benim annemin durumu yok ama yine de kumbarada para biriktirmis kumbarayi vermisti 400 lira çıkmıştı. Dogumda da ceyrek takti. Kaynanamlarin durumlari çok iyi ama hiç bir sey yapmadilar almadilar. Dogumda bir ceyrek bile takmadilar.sozde bileklik alacaklardi cocuga ama 7 ay gecti hala bisey yok. Kendimiz aldik herseyi. Kizma bence gereksiz yere kimin durumu varsa o yapsin. Yapmiyorlarsa da kendin yaparsin
0 oy
(1,151 puan) tarafından
Valla benim eşimin ailesi el gibi takım aldılar başka da bi şey almazlar bnde aldrmadm besik park yatak elde kullanışlı oluyo 
0 oy
(5,870 puan) tarafından

Bence kaynananın birşey almiyacak olmasına takılma artık .  Benim kaynanam sadece çeyrek taktı el gibi . Durumu olduğu halde . Kıyafet falan da aldığı yok ilk dogudugu zaman iki takım aldı o kadar onu annemin dıdısının dıdısı da alıyor zengin oldukları halde ama ne yaparsın zorla aldıracak değiliz 'ya s.et ;)

(4,040 puan) tarafından
O da ne ki benim kaynanam hiç bişey yapmadı pazardan bi takım aldı okadwr komşularım bile lc den takım aldılar. Bi de kaynanamın durumu iydir
0 oy
(1,436 puan) tarafından
Bence annende cumhuryt altni taksn o daha göze gelr bise
0 oy
(1,240 puan) tarafından
Bimdeki besik isimi gorur mu diye yazman yeterliydi detaya ne gerek var;);) canim tavsiyem kimseden bir sey beklemeyin herseyinizi kendiniz yapin is de gorur niye gormesin ayrica besikte yatacak mi o bile belli degil bazi bebekler yatmiyor sevmiyor

İlgili bir soru bulunamadı

379,604 soru

11,363,695 cevap

34,840 kullanıcı

...