0 oy
964 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

imagekızlar oturma odasindan mutfaga boyle bi gecis var ama ben istemiyorum mutfagim görülsün ama insaat da istemiyorum daha bebegim kucuk ugrasacak durumda degilim zaten kiracıyım burayı nasıl kapatabilirim en kolay sekilde rahatsız oluyorum ya aniden misafir geldigi zaman falan iyi olmuyo

15 Cevaplar

0 oy
(3,798 puan) tarafından
Ablamlarında böyleydi canm sürgü kapı yaptirdılar oraya 
tarafından
Onu hemen yapıyolar mi  canım etraf falan dagılıyo mu insaat gibi
(3,798 puan) tarafından
Sanırım sadece ölçü alıyolar o kadar bide montalamaya geliyolar insaat gibi dagalicagani sanmiyorum
-Reklam-
0 oy
(8,326 puan) tarafından
Ya sürgulu kapı gıbı bısey olcak yada su boncuklu ya da tülden olan sıneklıklerden alıp ascan canım 
(6,136 puan) tarafından
Boncuklu tül olabilir başka olmaz  yada kendi örecek
tarafından
Örme yetenegim 0 malasef :)
(6,136 puan) tarafından
Canim zincir de çekebilirsin aralarına boncuk koyarak da neyse en iyisi hazır al şimdi tarifi zor olur
(8,326 puan) tarafından
Dusundum boncuklu bebek ıcın sıkıntılı olur boyle ıkı taraftan perde gıbı bısey caksan oraya gelen olunca kapatırsıb?
0 oy
tarafından
Blok duvar orebilirsiniz çok şık duruyor bence YouTube'dan gormustum
tarafından
O ney ki hic duymamıstım bi bakayım canım sagol
tarafından
https://youtu.be/EJkPIx1C5tM

Linki bu yapboz gibi çok tatlı :D sıfır toz toprak :D yapi marketlerde vardır
tarafından
Ay cok tatli biseymis bu ama sanki biri carpsa yıkılacakmis gibi
tarafından
Geniş bı alana yapacaksın yüksekliği de var hepsi ekli zaten yıkılmaz bence öyle
0 oy
(161 puan) tarafından
Oraya perde veya stor perde yapılabilir
tarafından
Perde olabilir aslında arada bi acip cocuguda kontrol derim aslında guzel fikir
(2,931 puan) tarafından
İp perdeler oluyo uzun şık duruyo bence ip perdelere bakabilirsin
0 oy
(18 puan) tarafından

imageaayni sorun bendede vardi canim surgulu kapi yaptirdim

0 oy
(18 puan) tarafından

imagediger attigimda kapali hali gelmedi canim bu kapali hali o acik hali :)

(18 puan) tarafından
Herhangi bi marangozcu yapabilir canim :)) 350tlye yaptirmistik takmalari 10 15 dakika civari
tarafından
Tam benlik bu is hemen yaptırcam tesekkurler :)
(18 puan) tarafından
Yan tarafi salon canim evim toki evleri biraz dar surgulu kapinin yanina masami koydum misafirim geldigi zaman tek tarafli aciyorum burdan servis yapabiliyorum mutfaktan salona dolanmama gerek kalmiyor yardimci olabildiysem ne mutlu bana :))
tarafından
Ah sende mi toki magdurusun :) fark etmistim ama sormamistim
(18 puan) tarafından
Malesefff :((
0 oy
tarafından

Stor perde tak:)ama bu kez gecmesi zor olur yone bi boncuklu monciklu tuggibi bisey

0 oy
(9,651 puan) tarafından
Kız benim de salon oturma odası mutfak hepsi bir yerde ama ben çok seviyorum hatta özellikle mutfak açık diye bu evi tercih etmiştik..  yakın olmayan misafir geliceği zaman zaten habersiz gelmiyor ee cat kapı gelende genelde yakınların oluyor ben çok seviyorum evimi ve bu şekilde olmasını biri geldiğinde hem sohbet edip hem biseyler hazırlayabiliyorum..
tarafından
Ya ama yemek yapıyosun yemek kokusu oturma odasına geciyo kötü oluyo
(9,651 puan) tarafından
Benim davlumbaz hep açık oluyo canım ben pek sorun etmiyorum hatta böyle olmasından çok memnunum :) Şuan pek toplu değil resmini çeker atardım:)
0 oy
(207 puan) tarafından
Canim ahsap ya da cam boncuklu sineklik tarzi ama daha şık olanlari var kapilara asilan boydan boya.. istersen oyle bir sey yaptirabilirsin boncuklu falan uzun ipli ipli..
0 oy
(195 puan) tarafından
Sürgülü kapı yaptirisin teyzemler inde aynen böyleydi yaptırdılar Gayette guzeldi
0 oy
tarafından
Bir sure kullanisli idare etsin istersen annemlerdeki mutfak kapisini kendi ordugu perdeyle kapatti ayni boncuklu olanlar gibi kalin penye iple tigla amigurimi seklinde ordu agirda duruyo ucusmuyo da ama en iyisi surgu kapi tabi oda cocukla biraz zor 
0 oy
(144 puan) tarafından
Kapi susuylede kapatabilirsin guzel olur
0 oy
tarafından
Sürgülü kapı yaptırabilirsin benim halam yaptırdı pimapenden sürgülü açılırken katlanıyor kötüde durmuyor ayrıca 
0 oy
(148 puan) tarafından
Stor perde boncuklu perde de yaptira bilirsin canm ama en iyisi bence surgu kapi. Aslinda bu sorun bendede var ama ben blok duvar yaptiricam inşallah. Şimdi durumum yok. Ama mayisdan sonra yaptirmayi duşunuyorum
0 oy
(2,840 puan) tarafından

Canim sürgülü pimapenler var ya onlardan yapabilirsin yada boncuklu kapi asma süsleride olabilir yada perde kornejle :)

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 85 göst.
14 Aralık 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde ❣Maşo'nun Hatunu❣ (2,332 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 99 göst.
9 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 70 göst.
3 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 745 göst.

379,922 soru

11,373,135 cevap

34,855 kullanıcı

...