0 oy
633 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi

image

3 aylık oldu oğlummm ❤️ ❤️

Bi MAŞALLAH alırız :D:angel:<3

Kul eguzu birabbil felak minserri maa halak ve min serri hasigin iza vee gap ve min serrinneffasatii fill ugat vemin şerri hasidin izaa hasett 

14 Cevaplar

0 oy
(145 puan) tarafından
masaAllah canim .
-Reklam-
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Oyyy sapsikkk.. cook tatlı maşallah sübhanallah maşallah barek allah 41bucukkere maşallah ❤
0 oy
tarafından
Maşallah maşallah maşallah kız kaldır şunu surdan nazar değecek tü bismillah yerim ben bunu. ❤️❤️❤️
0 oy
(34 puan) tarafından
Kul eguzu birabbil felak minserri maa halak ve min serri hasigin iza vee gap ve min serrinneffasatii fill ugat vemin şerri hasidin izaa hasett MAŞAALAHH SUBHANELLAHH ALLAH NAZARLARDAN KORUSUN İNŞAALLAH  Aminnn :)  cok tatliii bendr sağ sağlim alirim kucagima ALLAHIN izni ile İNŞAALLAH Aminn 
0 oy
(2,849 puan) tarafından
Masallah ona ne tatli ya 
0 oy
(1,456 puan) tarafından

Allahiiiiiiiiimmmmm sen nekadar tatlı birşeysin yaaa. Kız nazar değer atma buralara. Allahım kem gözlerden sallasin:)

0 oy
(2,032 puan) tarafından

41 kere Masallah cnm cok tatli<3

0 oy
(1,454 puan) tarafından
maşallah barekallah. ya durumu nasıl gaz mizmizligi felan derler ya  3. ayda gecio ondan soruyorum 
tarafından
Gazı baya azalmaya başladı ama yinede ilaç veriyorum canım
0 oy
(10,046 puan) tarafından
Maşallah sübhanallah canım Allah nazarlardan korusun miniği: )
0 oy
tarafından
Maşallah canim
0 oy
(2,064 puan) tarafından

Maşallah çok tatlı :P

0 oy
(1,887 puan) tarafından

41 kere maşallah süpanallah annesi o yanaklardan ıssır benim yerime :D

0 oy
(213 puan) tarafından

Maşallah ya çok tatlı bi bebek maşallah maşallah :kissing:öptüm tombiş yanacıklarindan bacim kaldir resmi nazara gelmesin bu yakisikli prens masallah

0 oy
(355 puan) tarafından
MasAllah berakAllah Allahim nazarlardan kem qozlerden korusun cok tatli benm oqlusumda 3bucuk oldu. Bebeklerin hepsi mi quzel olur Allahim bakmalara doyamiorim Allahim hepsine saqlikli huzurlu annesiyle babasiyla birlikte omurler nasip etsin insAllah

İlgili bir soru bulunamadı

378,333 soru

11,324,023 cevap

34,775 kullanıcı

...