0 oy
407 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,769 puan) tarafından

Sedefim var vücudumda ama her yerimde farklı çıkıyor farklı halde yani

Karnimda sırtımda kalcmda fln sivilce gibi tane tane bazen daha kötü oluyor dizimdede var o daha kötü görünüyor geçmiyor da kolay kolay. 

Yüzümde de yayıldı iyice kaşımin etrafında çenemde burnumda fln çok kötüler yaa :(( krem aliordm özel ama artık yok satilmiyorms artık başka ilaç da onermiolr ona benzer başka bi krem aldım ama beyaz beyaz duruyor sürünce daha kötü görünüyor 

Acaba sizler neler yapıyorsunuz geçmesi için yüzüm çok kötü yaaa aynaya bakamiorm kndme çok uzuluorm :((

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun canım 
(3,769 puan) tarafından
Geçer inşallah kuzum diğer yerlerim.neysede yüzüm çok uzuyor beni:(
-Reklam-
0 oy
(114 puan) tarafından
Karaciğerden gelen bi hastalik olabilir dahililyeye bi görün canm rabbim şifa versin
(3,769 puan) tarafından
Işte ozmna kadar ne olck onu dusunuorm :(( yüzüm kötü artık takmaya başladım eşimden utaniorm aynaya bakamiorm:((
(114 puan) tarafından
Cildiyeye git canm en azindan kaşintin varsa onu hafifleten ilac versin çok stres yapma yarayi tetkler allah korusun
(3,769 puan) tarafından
Kaşıntısı umrmda değil bacım kötü görünüyor güzel biri değildim zaten iyice cirkinsltm:((
(114 puan) tarafından
Öyle deme canm benm kimse kendini begenmez zaten sen rabbimden iste şifayi
(3,769 puan) tarafından
Rabbimden başka kimsem yok bliorm şifa da ondandır hastalıkta ins iyi olrn:(
0 oy
(1,567 puan) tarafından
Allah acil sifa versin tez zamanda :/
(3,769 puan) tarafından
Amin Inşallah canım benim saol allah razı olsun yüzüm beni çok üzmeye başladı bayadır boyleym tkmamaya clsiordm ama kndmden tiksinir hale gldm
(1,567 puan) tarafından
Allah sifa versin insallah cilt hastalıkları ugrasmasi cok zor . Allah yardimcin olsun
(3,769 puan) tarafından
Amin Inşallah canım benim saol allah razı olsun
(1,567 puan) tarafından
Amin canim cumlemizdende razi olsun. Egzama da varmis sanırım sende yorumlardan gordum. Bndede egzama var . Kremlerle tam gecti gibi oluyor sonra geri alevleniyor. Ardic katrani sabununun iyi geldiğini duydum egzamaya ama kendim denemedimm . Bide her sey herkese iyi gelmeyebiliyor. O beyaz dut kurusu kurunu falan denedim bnde ise yaramadi. En son kortizonlu kremle kontrol altına alip tacrolin diye bir kremle kortizonsuz devam ediyorum cok alevlenince egzamam birkaç gun kortizon surup yatıştırip tacrolinle devam :/
0 oy
(4,552 puan) tarafından
Geçmiş olsun
(3,769 puan) tarafından
Saol canım benim
0 oy
tarafından
Kükürtlü sabun fln denedin mi. Bi de kuru dut suyu da dene
(3,769 puan) tarafından
Denemedim canım iki poşet ilaç attimdi eskiden
Iyi gelir mi cnm
0 oy
(64 puan) tarafından
Benim var küf mantari deniliyo gögüs aralatinda boynumda ve sırtimda
(64 puan) tarafından
Genel cerahhiye git bide bakalum onlar nediyecekler hangi sehirdesin bu arada
(3,769 puan) tarafından
Kocaeli canım
(64 puan) tarafından
Hmmm insallah kötü bisi yoktur ama sen git sor benim yegenimdede öyle seyler cikmisti doktor ilk ciğerlerine bakti
(3,769 puan) tarafından
Ne dedi ona peki bisi ciktimi
(64 puan) tarafından
Hamd olsun cigerlerde bisi yokmuş enfeksiyon olabilir demis ilaç yazmis
0 oy
(4,994 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım
(3,769 puan) tarafından
Saol canım benim:((
0 oy
(175 puan) tarafından
Gecmis olsun canım ben deniz suyununda iyi geldigini duydum ama halamın kızımda da var onlar bi krem kullanıyordu iyi gelmisti
(3,769 puan) tarafından
Aşkını öğrenme sansn varmı acaba :((?
(175 puan) tarafından
Tabiki öğrenim canım
(3,769 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım

İlgili sorular

381,127 soru

11,410,163 cevap

34,948 kullanıcı

...