0 oy
424 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Çok ama çok duygusal biriyim yolda gecen yaşli amcalara bile aglarım dua ederim yoldan gecen herkese yardım etmek istiyorum hep yaşliların elinden bişeyler kaldırıp indiriyorum Nerde Bi kötü bişy olsa dua ediyorm biliyorum belki sizlerde böylesiniz şuan yine babam aklıma geldi gözlerim doluyor hepimiz yaşlanacagız ben hep şu duayı ederdim kendime Allah babamin annemin acısını göstermeden beni bu dunyadan al ve kızım oldu töbe ettim benimde bir evladim oldugunu anladim Allah el ayaga kimseyi düşürmesin annem babamda yaşlanacak acaba gelinleri onlara bakarmı diye içim içimi yiyor ben elimden geldigince bakarim ben kayınvaldemde çok yaparim ki annem gelini de ona yapsin yaşli lara çok üzülüyorm babam gecen gün benim tamamen igleştigimi ögrenince kurban kesti şuan ben düşünüyorum da babama bişey olursa Allah etmesin beni bu kadar seven kim olacak düşünen eşim ama babam kadar olamazki gözlerim dolu dolu o içimi dökmek istedim Allah kimsenin sevdigine zeval vermesin... 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından

Aminn aminn ilknurcum 

tarafından
❤️❤️❤️❤️
-Reklam-
0 oy
(4,552 puan) tarafından
Amin hamile misin çok duygusalsın
tarafından
Yok degilim canım hep Boyle yim ben
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Durduk yere benimde gozlerımı doldurdun...Rabbim kimsenin acısını yasatmasin, O'ndan geldik O'na gidecehiz ama iste insaniz zor geliyor
tarafından
❤️ Aynen öyle canım
0 oy
(7,935 puan) tarafından
İyileştiğini için kurban kesen sana düşkün bir baban var ne güzel Allah uzun ömür versin kardeşim
tarafından
Amin canım amin ❤️❤️
0 oy
(140 puan) tarafından
Amin amin cnm rabbim acılarını göstermesin bize bense düşünürüm babam anneme birşey olsa ne yaparım diye :(
tarafından
Evet öyle bazen hiç ölmeyecekmişiz gibi yaşiyoruz
(140 puan) tarafından
Aynen
0 oy
(2,596 puan) tarafından
Allah siize bağışlasın babanı canım.. 

Peki rahatsızlığın neydi özell değilse
tarafından
Pıhtı atti bacaga kalbe ata bilirdi çok şükür 1 ay kısmı felç lik geçirdim çok şükür şuna iyiyim
(2,596 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım
(2,596 puan) tarafından
Dilan dan haberin var mı konuştunuz mu hiç ne yaptı acaba
tarafından
Canım görüşüyorum şuan iyi halletmiş sorunlarını
(2,596 puan) tarafından
İyi canım çok şükür.. rabbim herkesin yuvasına huzur versin
0 oy
(1,462 puan) tarafından
Amin canm aklima gelince benimde çok canım acır rabbim gecinden versin inşallah
0 oy
(1,001 puan) tarafından
Aynen beni anlatmissin bende boyleyim bazen evde yalnizken dusunuyorum anneme babama bisey olsa ben napatim nasil dayanirim Allah anne babalarimizin omrunu uzun eylesin 

İlgili sorular

+3 oy
15 cevap 639 göst.
0 oy
4 cevap 408 göst.
1 Temmuz 2019 Aile kategorisinde Ceylann (99 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 95 göst.
21 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Panikanne (411 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 277 göst.
17 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Hayal1907 (295 puan) tarafından soruldu