0 oy
582 göst.
Diğer kategorisinde (13,484 puan) tarafından

Bugün 38+4tüm. 

Sabah azvık kanla karışık su geldi biraz.doğum yakın olduğu için bekar görümcem geldi İstanbula, yanıma. Hemen kaldırdım kızı, 

Hemen  nevresimleri değiştirdim, 

Evi süpürdük

Banyo yaptım. 

Allahım Allahım :D

Komtrolümde vardı zaten, gittim. 

Nst de gram sancı çıkmadı :D

Açıklık da yok :D

Çıktım geri geldim :D

Ben ne hevesle gittim ya :D

11 Cevaplar

0 oy
(2,484 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Aynı ben en ufak sancıda kontrolde falan gitmeden evi dip kose temizler giderdim:D

(13,484 puan) tarafından
:D bide oda parfümü sıkıyorm odalara :D güya doğurcaktım ben bu saate kalmıcaktı bebeğim :D yarn da temz eve gelcektmm :D

Ay yarabbim :D
(2,484 puan) tarafından
Hahaah gece bi ara sancim tuttu saat 2 ne araba var ne bisey taksiye 80 lira verdik doktor bu aksam dogurmazsin eve git dedi :D tekrar o kadar para veremem yatirin bu aksam beni sabah gideyim izbanla dedim :DDD 1-2 gun sonra yine sancim tuttu izbanla gittim asla binmem taksiye dedim hem o kadar para verdim hem elim bos dondum :D
(13,484 puan) tarafından
:D  ahahsha :D ben devlete gidiyorm kontrollere.
Normalde önce muayeneediyo, grek duyarsa git nst çektir gel diyo.
O kadar emindim ki doğuracağımdan rndevudan önce gidip nst çektirdim o kağıdı gösteryorum bide heycanı heyecanlı. :D hiç sancı kasılmma yok demesiyle ben şok oldm :D
-Reklam-
+1 oy
(137 puan) tarafından

Hevesle gittiğin icin gelmemistir canim ilk kizimda bende dogurucam diye gittim hep haftası doldu yinede gelmedi zorla getirttik ikinci de kontrol diye gittim senin kadarlikken haydi doguma dediler şok oldum hazirliksizdim birde :D

(13,484 puan) tarafından
:D ay bide görümcemi tembihliyoerm annemlere falan sakın haber verme sürpriz yapcam diye :D
Eşime de haber vermedik :D ay Allahım bi çıkarıp getiremedim yavrum napıysa içerde :D
(137 puan) tarafından
Sana süpriz olmus iste öyle bekleyince gelmemde gelmem diyor heralde icerisi rahat gelmistir yavruna acikma derdi yok gaziydi kakasiydi yok gelir mi hic :):)
(13,484 puan) tarafından
Bi koklasam sanki dinicek7 yıllık hasretim :)
(137 puan) tarafından
Rabbim hayırlısı ile kucagina almayi nasip etsin canım nazlı cikti demek ki seninki :)
0 oy
(2,047 puan) tarafından
Bende doğurcam diye diye 40 ı devirdim 41 olucam neredeyse
(13,484 puan) tarafından
:D gelsinler artık napylar karanlıkta içerde ya :)
(2,047 puan) tarafından
Ah bi bilsem her gün yeni bi umutla uyanıyorum bi heyecanla uyuyorum ama yok gelmiyor hanfendi, bi de kzlar erken gelir derler :)
(13,484 puan) tarafından
Karnımla konuşmaya başladım niye çıkmadın faln diyoeum :D
0 oy
(1,722 puan) tarafından
Ay kıyamam yaaa :) sağlıkla hayırlı zamanda gelsin inşallah
(13,484 puan) tarafından
Amin bacım amin benle kafa geçen bi oğlum var sanırım :D yatağımı dabi topladım ki kıyamıyorum şimdi ytmaya :D nevresimler pahalı olan falan :D ömrümde taç ın nevresimini sermemişim, doğuruyorm diye sabh sabah serdim :D ahahah ne biçimim ya :D
(1,722 puan) tarafından
Ahhaha banada doğumgünümde almış o nevresimden kaynanam bnde doğurmaya giderkn serecem diyorum kaç aydır saklıyorum seni gbi olmam inşallah :)) bnce katla kaldır kullanma
0 oy
tarafından
Dogurursun kız inşallah yakındır kanlı su geldiyse gelir artık 
(13,484 puan) tarafından
O kadar suratsız bi doktora denk geldim ki, tartışmak için bilenmeyle geçti vaktim resmen  :/
Normalde turnusol kağıdı veriyolarmış, eğer sızan amniyon sıvıwıysa rengi değşiyomuş. Gel diyolarmış. Benm gittiğim anca bana laf soksun :/
0 oy
(645 puan) tarafından
Kız bende öyle doğuramam çıkmayacak bu bebişim dedim de doğdu hayırlısı ile kucağına al tatlım benim
(13,484 puan) tarafından
Amin canım benim Allah razı olsun :D nasıl doğurdun var mı bi sırrı :D benimki resmen dalga geçti benle bugn :D
(645 puan) tarafından
Beni en son sezeryana aldı doktorum yoksa bizim paşa gelmeyecekti :)ben yürüyüş yaptım hurma yedim çömel kalk yaptım anlatacağın bi çok şeyi yaptım ama bebişim gelmedi zamanı gelince bi şekilde doğuyo tatlım
0 oy
(42 puan) tarafından
Hahaha kendimi gördüm sanki :)) 36+6 da gece dediğin gibi açık pembe lekem  oldu hemde 1 degil 3 kere geldi. Gece yarısı kalktım duş  hazırlık hatta gece gece saçımı bile boyadım :))) baktım ağrı sızı yok birde yasin okudum yine bisey yok yattım uyudum :)) sabah doktora gittim dediğin gibi ne ağrı ne sizi ne açılma geri geldim ama 2 gün hafifden hafifden ağrılarım vardi sonra onlarda gitti. Şimdi 38+2 iz bakalim ne zaman gelirse beyimiz artik
0 oy
(118,886 puan) tarafından
3.geliyo nabeerrr
(13,484 puan) tarafından
Anaaaa sevdaaaa sjsjsjjs
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Nisanim gelmişti acile gittik açıklık sancı fwlan yoktu aksam ertesi günün sabahında suyum geldi sancim vardi 10 gibi hastaneye gittik saat 2 de doğdu oğlum 38+2hatta beklemiyorduk biz suyunun gelmesini akıntı felan sandım sonradan anladım o yüzden hastane çantasını felan da almamistik yanımiza:) sağlıkla dogurmayi nasip etsin Rabbim
(13,484 puan) tarafından
Kız bu benimmilk çocuğumun postu :D biri hortlatmia postumu :D 3 yaşında oglm şimdi ahahaha
(1,946 puan) tarafından
Anammmm:))bende hiç tarihine felan da bakmadım he :)
0 oy
(44,604 puan) tarafından

Vayy anam vahhyy:D

0 oy
tarafından
Hep sen mi hortlacaksın postları:)) bak 3.ü gelecek yeni post açarsın 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 326 göst.
17 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Minnoşbiranne (1,137 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 135 göst.
10 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Happymommy (1,871 puan) tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 1,923 göst.
9 Mart 2019 Aile kategorisinde ❤️❤️Mrvnr❤️❤️ (13,484 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 226 göst.
28 Mart 2024 Diğer kategorisinde ryaaygt (246 puan) tarafından soruldu

376,692 soru

11,273,944 cevap

34,659 kullanıcı