0 oy
1,363 göst.
Aile kategorisinde (60 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Selam kızlar özelden bir arkadaşımız bebek kıyafetlerine ihtiyacı olduğunu çoğu kişiye yazmis eşi inşaatçı ve ve 2 çocuğu olduğundan çoğu şeyin ihtiyacını karsilayamamakta olduğunu dile getirmiş yeni kullanıcı ama bu programı kullanan bir arkadaşının tavsiyesi üzerine kurmuş sizlerde biliyorsunuz ihtiyacı olmayan hiç bir bayan bu duruma dusmen güvenmemekte haklısınız ama sonuçta kıyafet v.s vermekten ne kaybederiz ki lütfen yardımcı olmak isteyenler bana mesaj atsın arkadaşın adresini özelden yazayım çocukların masrafının ne olduğunu biliyoruz sonuçta kendinizi onun yerine köyün ( tanımıyorum ama insanlık ölmedi sonuçta ? ) resimlerinide göndermiş..

image

22 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Bugün bu şekilde post açan çok oldu evet böyle birisi varmış. Bazıları ağır yorumlar yapmışlar ama kıyafetleri alıp ne yapacak sanki para vs gibi birşey istememiş kıyafet istemiş . Ben bir art niyet olduğunu dusunmuyorum bu tarz konularda daha duyarlı olalım lütfen önyargılı olmayalım . Karşımızdaki kişiyi bilmeden ağır hakaret derecesinde konuşmayalım . Birer anne olarak bizlere tanimadigimiz birini yalancı , dolandırıcı gibi ithamlarla suçlamak hiç yakismiyor hanımlar lütfen . O da bir anne unutmayalım hangi anne kaldırabilir bu çirkin yakistirmalari empati yapın biraz 
(60 puan) tarafından
Evet öyle sonuçta bugün onun yerinde bizde olabilirdik yani artik bi yöndende herşeyi gozumuzle görmemiz gerekmiyor sonuçta bizim evladımız nasılsa onunda öyle yani şuan bile bizleri  maddi durumu iyiyken aynı kıyafetle çocuklarımızın resmini atarken ya başka kıyafeti yok mu diye yorumlar aliyoruz.
tarafından
Guvenemiyoruz diyolar ya kıyafet için güven ne alaka anlamıyorum sanki TC kimlik no istemiş gibi davranıyorlar. Benim elimde olsa koli koli kıyafet göndersem keske . Benim de kızım var üç aylık yok ne yazık ki ama olsa hiç düşünmem
tarafından
Adres TLF diyolar kimse.kargoda kendi adres TLF vermek zorunda değil. Zorunda bile olsa gönderdiği kargo şubesini adres olarak belirtebilir. İnsanın gönlü olsun yeter ki bunlar hep bahane
tarafından
Hangi ilde acaba onu bı öğrensek iyi olurdu belki birimize yakındır bı faydamız dokunur ne bileyim
(60 puan) tarafından
Ankarada
-Reklam-
+1 oy
(131 puan) tarafından
Beni kınamayın ama bende güvenmiyorum böyle sosyal ortamlarda biseyler isteyenlere 
(60 puan) tarafından
Iyi ama sonuçta mantıken düşünürmüsün elbise istiyor yeni bile istemiyor kullanılmış diyor ne yapabilir ki bunu
(131 puan) tarafından
Ben böyle düşünüyorum
0 oy
(13,668 puan) tarafından
Banada yazmıştı eşime sordum yollama tanımıyoruz bilemiyoruz dedi.allah yardımcısı olsun ne diyin..
(60 puan) tarafından
Tabi esin sonuçta özel şeylerin esin bir yönden haklı amin
0 oy
tarafından

Vallahi icim parcalaniyor benim bebisim daha yok. Oyuzden kiyafetde yok maladef

Ayrica cok guzel birseye deginmissin.  Sonucta kiyafet yanii muhakak giydirilcek
tarafından
Nerde oturuyolar  belki yakinimdadir. Anneme flan soylerim akrabalarima kiyafet bulunur bir sekildeya cidden of moralim cok bozduya :'(
(60 puan) tarafından
Allah yardımcıları olsun canım elimizden geleni biz yapalımda gerisi allahın takdiri
(60 puan) tarafından
Ankarada oturuyor canim
tarafından
Ben istanbulda oturuyorum ama annrme gidicem cumartesi ben anneme bir soruyum yengemlere falan kiyafet barsa bedenlerini tam bulamayiz ama insallah vardir. Ozaman donus yaparim ama sormam lazim kesin soz vermeyim sonra ustume kalmasin daha cok uzulurum oyle
(60 puan) tarafından
Tm canım ben sana adresi mesaj atayım bulursan gönderim saglarsin
0 oy
(1,025 puan) tarafından
Olsa mutlaka gönderirdm ama benmde ilk bebek şuan için fazlası yok Allah yardım etsin İnşallah 
(60 puan) tarafından
Teşekkür ederim amin inşallah kuzum
0 oy
(1,822 puan) tarafından
Yani para istememis ki sonucta kiyafet istemis gercekten ihtiyaci var demek ki yoksa para isterdi diye dusunuyorum benim ilk hamileligim daha hic yok oyle keske yardimci olabilseydim ama insallah yardim eden cikar
(60 puan) tarafından
Insallah
0 oy
tarafından
Benim çocuklar kız..elimde olsa yardımcı olurdum..bebeğim 7 aylık benim bile giydirecek kıysfetim kalmadı havalar ısınıyor mecbur yazlık tarzı almam lazım..bana da hep sağolsunlar görümcelerim verdi..bu dönemlerde kıyafet almayı bırak bez bile almak zorluyor
(60 puan) tarafından
Aynen öyle canım bi mama nerden baksan bazen 1 hafta bile gitmiyor
0 oy
tarafından
Bende göndermek istiyorum ama eşim tanımıyoruz falan dedi güven açısından bilemedim valla kararsız kaldım
(60 puan) tarafından
Bende tanımıyorum ama sonuçta ihtiyacı var yani bi insan eski kıyafeti ne yapabilir ki para fala  istese tabiki güvenmem ve bunu yazma gerekçesinde bile bulunmam ama sonuçta bir anne ve evlâtları için çirpiniyor
0 oy
tarafından
Bana da yazdi ama benim bebis kiz canim ona da dile getirdim zaten
(60 puan) tarafından
Kısmet canım
0 oy
tarafından
Rabbım yardımcısı olsun inşallah

üzüldüm ama şu sabılere
(60 puan) tarafından
Amin inşallah allah daha beterinden saklasin
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Bna kimse msj atmadi hangi ilde oturuyo bilgin var mı cnm
(60 puan) tarafından
Ankara mamak tuzlucayir
0 oy
tarafından
Sosyal bir ortam neler dönüyor kimse bilemez sonuçta gönderince nerden gidiyor numara adres herşey makul insan çok ister göndersin bu zamanda heleki herkes tepki vere bilir. Ben genelde elden veriyorum yada belli kişilere evlerini bildigim insanlara gerçek ihtiyacı olan insanlar var burda mesela istemeye uyaniyor lar evlerinde yemek bile pişmeye insanlar var Allah hepsine yardim etsin zor 
(60 puan) tarafından
Aynen öyle canım bu zamanda geçinmek bile zor elimizden geleni yapalımda biz
0 oy
(1,436 puan) tarafından
Bebegm kız ve kuculenleri hep elazg icn gönderdm 
(60 puan) tarafından
Bende öyle yaptım ama yeni gelen kıyafetlerinden gönderim sağlayacağım
0 oy
tarafından
Ankardan bi arkadasdi sanırım kndisine söyledim adres at ablam ankarada yardım fonu başkanı dedim ablamlada konuştum bana numarasını veya adres ver dedi arkadas tmm dedi ama yazmadi olablr ihtyac inanırım ama tmm diyip neden yazmadi merak ettim ackcasi
(60 puan) tarafından
Programı kullanmasını bilmiyor mahalleden birisi bu programı kullanıyormuş onun önerisi üzerine açmış ben söyledim neden cevap vermedin diye nerden geliyor bilmiyorum diyor
(60 puan) tarafından
ankara mamak tuzluçayir mahalesi 596sokak 5/3
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Bana da yazdı kıyafet elimde yoktu beşiğe çok ihtiyacım var dedi beşikte bebegim yatıyor bugün burda dedim bebegin yerde yatsın dedim başkası için istedim kendim için istemedim dedi ne diye bilirim ki
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Oğlumun kıyafetleri vardı ama Elazığ'a gönderdim olsa gönderirdim Allah yardımcıları olsun 
(60 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım amin inşallah
0 oy
tarafından

Yazik ya Allah yardımcısı olsun gerçekten zor ihtiyacı olmasa tanimadigi insanlara agiz egmez :ermm:

0 oy
(84 puan) tarafından
Iyi aksamlar.. Bebek kaç aylik ve kiz Mi erkek Mi. Bende kiyafet yollamak isterim 3 yasinda bi oglum. Var onun bbeklik kiyafetleri den yollabilirim.. Kaç aylik. Oldugunu bilirsem ona. Uygun biseyler yollayabilirim.. 
(60 puan) tarafından
Büyük çocuğu 7 yaşında küçük bebeği 4 aylik
(84 puan) tarafından
Tamam sizinle nasil iletisime gecebilirim..

Bana ozelden adresini yollayabilirmisiniz.. Bebek icin uygun kiyafetler muhakkak bulur um.
0 oy
(667 puan) tarafından
Para istese dolandirici diye dusunebilir insan ama kullanilmis bebek kiyafetlerini ne yapacak ki o yuzden bence ihtiyaci vardir
(60 puan) tarafından
Bencede
0 oy
tarafından

image

image

canim ben ablamla gorustm kendisine ulastrma imkanin varsa bunu gönder umarim ise yarar

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 293 göst.
11 Temmuz 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Cinarin annesi (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 223 göst.
14 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Ozlem18186 (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 85 göst.
14 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Ozlem18186 (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 213 göst.
14 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Umut gdn (0 puan) tarafından soruldu

379,241 soru

11,351,912 cevap

34,822 kullanıcı