0 oy
519 göst.
Diğer kategorisinde (673 puan) tarafından

image

image

image

image

güzel anneler çocuk odasını ve baykuş stickeri paylaştım nasipse yarın çocuk odası açık maviye boyanacak ve boya bittikten sonra bunları yapıştırmayı düşünüyorum sizce hangi duvara daha uygun olur direk karşı duvar yani kızımın yatağı ve beşiğin olduğu duvar sizce iyi mi yada yapıştırmayım mı önerilerinizi bekliyorum :)) 

6 Cevaplar

0 oy
(386 puan) tarafından
Çok güzel oda maşallah canım benim ya 
(673 puan) tarafından
Saol cnm eşimle bişeyler yapmaya çalışıyoruz yarın nasipse boyası olcak ama baykuşları yapıştırsam mı bilemedim
(673 puan) tarafından
Çocuk odası,  çocuk odası gibi olmalı çocukların rahatça oynayabilecegi o yüzden dikkat ediyoruz herşeye sticker yapıştırsam koparırlar mı acaba bu arada baykuşları kızım saglık ocağında görmüştü duvarda  o yüzden kayınvalidem kızım mutlu olsun diye bulmuş almış
-Reklam-
0 oy
(62 puan) tarafından
Yaa bayildim cok guzel. Bende oda istiyorum bebegime âmâ eşim hep ağırdan aliyo sınır oluyorum. Çok güzel olmus gerçekten 
(673 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim Rabbim sizinde Gönlünüze göre versin inşallah bizde yavaş yavaş hallediyoruz 34+3 oldum artık:)
0 oy
(2,064 puan) tarafından
Çok güzel cnm beşiği olduğu yere yap bence
(673 puan) tarafından
Sanırım öyle yapçam:)
0 oy
tarafından
Çok güzel canım 
(673 puan) tarafından
Teşekkür ederim:)
0 oy
(2,266 puan) tarafından
Canım takımı nerden aldınız güzel duruyor :)
(673 puan) tarafından
Alyans bebe diye bi site var internetten aldık :)
0 oy
(7,410 puan) tarafından

Canim oda cok guzel olmus gule gule kullanmayi nasip etsin mevlam. Ama bana sorarsan sticker yapıştır ma. Canli resmi olan yere rahmet melekleri girmezmis. Tabi yine sana kalmis ama ben uyarmak istedim. Odaya bayildim ayrica<3

(673 puan) tarafından
Hım doğru aslında benim aklıma gelmedi hiç ama kayınvalidem üzülür kullanmazsam kızım saglık ocağında beğendi diye almış

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 152 göst.
4 Aralık 2023 Aile kategorisinde Bbttnnmm (287 puan) tarafından soruldu
+1 oy
47 cevap 1,305 göst.
0 oy
1 cevap 268 göst.
22 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Angel24 (42 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 386 göst.
15 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Kubra_2101 (1,891 puan) tarafından soruldu