0 oy
335 göst.
Aile kategorisinde (6,827 puan) tarafından
Canlar biliyosunuz dun oglusum olacagini ogrendim tabi persembe ayrintili ile kesinlestircem insallh suan 18 haftaligim acaba kaçıncı haftadan sonra alışverişe başlamalıyim

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Cinsiyet kesinleşince basla canim. Hem maddi açıdan zorlanmazsin hemde icine sine sine alirsin herşeyini
(6,827 puan) tarafından
Çok tslederim canım bende öyle düşündüm hani her çıktığımda gözüme kestridigimi  alırım diye ama hafta olarak erken mi diyede dusundum
tarafından
31 haftalik oldum. Hala da bitmedi eksikleri hep bseyler cikiyo
(6,827 puan) tarafından
Tamm canım Ozmn baslamaliyim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Daha fazla ağırlaşmadan al canım sonra çok zor oluyor ya kendi açımdan söyliyim 30 haftaya kadar hiç bişey almadım sonra gittiğimde belim ağrıyodu karnıma ağrı giriyodu bazen o yüzden ne şekilde alışveriş yaptım anlamadım pişman oldum keşkeee çok erken yapsaydım diye
(6,827 puan) tarafından
Tamm canım teşekkür ederim
0 oy
(10,046 puan) tarafından
Bende 18+6 haftalık hamileyim yavaş yavaş başladım canım gördüğüm uygun şeyleri almaya. Bende cinsiyeti ayrıntılı ultrasonda öğreneceğim ama unisex renkler aldım. Daha alacağım çok şey var hepsi birden olmasın dedim zorlamayım (:
(6,827 puan) tarafından
Tamm canım tskederim
0 oy
(2,064 puan) tarafından
Yavaş yavaş alırsın uygun bulduklarını 
(1,327 puan) tarafından
Ben 23haftamda almaya başladim canım her ay birşey aldim bu şekılde de zorluk cekmedim
(2,064 puan) tarafından
Bnde öyle yaptım takip ettim uygun denk geldikçe aldım
0 oy
(81 puan) tarafından
Hemen başla  . Al  al bitmiyor çünkü ben 34 hafta oldm hala alıncaklar bitmedi
(6,827 puan) tarafından
Neler almam gerektiğini öğrendiğimde başlarım allah izin verirse canim
(81 puan) tarafından
Biok liste var aslında ama ben cok arastırarak yaptım alışverişimi  içine sinen bir liste bulamazsan yardımcı olurm
0 oy
(195 puan) tarafından
30 dan sonra başlarsan son haftalardan önce bitirirtisin liste yap gerekli olan şeyleri alırsın kendin için gerekli olan şeyleri de son haftalara yakın alırsın çünkü kilon ne kadar artacak şimdi değilde 30 dan sonra tahmin etmen daha mumkun
(6,827 puan) tarafından
Zaten şimdi kendime alırsam içine girmeme ki :)
(195 puan) tarafından
Aynen ya ben 25 den sonra kilo aldım felaketim şimdi 15 kilo aldım doğumun başından beri 30+4 haftalık .bebek alışverişinde liste yaparsan daha çabuk bitiyor bide bizde ilk çocukta çocuğu eşyayı kız tarafı alır bebeğin beşiği falan olsun
0 oy
(4,759 puan) tarafından
Hayırlı olsun canım rabbim analı babalı büyütsün inşallah yavrunu sana bağışlasın rabbim sağlıklı bir şekilde kucağımıza almayı nasip etsin inşallah hepimizin miniklerini korusun 
(6,827 puan) tarafından
Amin canım amin
(4,759 puan) tarafından
Aminnnnnnnnn inşallah tatlım aminnnnnnnnn aminnnnnnnnn aminnnnnnnnn kuzum

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 95 göst.
1 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Selmaaa❤ (4,101 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 101 göst.
0 oy
13 cevap 281 göst.
26 Ağustos 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde ❤️Derin❤️ (2,722 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 109 göst.
8 Ağustos 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Eloff (60 puan) tarafından soruldu

380,054 soru

11,377,122 cevap

34,863 kullanıcı

...