0 oy
852 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (887 puan) tarafından

Kizlar bu arabadan alan vatmi bebegim on aylik kullabiliri indirime girmis almak istiyorum

image

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Alan var küçük diyolardı
(887 puan) tarafından
Ya bebislerde kucuk zaten :)) ayagi yere yetirirse daha iyi gibime geldi benimki tutnarak yuruyor koltuklardan dort aydir bende bununla yururse yureye daha kolay alisir gibi dusunuyor bakalim yprlar ne olacak
tarafından
Benimki de 10 aylık emeklemiyor tutunup yürümüyor
(887 puan) tarafından
Normal canim kimi bebek on bir aylik emeklermis kimisi hic emeklmez yuruus inan yerlerinde durmalari daha rahat benimki alti aylikti emekledi hemen koltuklarada tutunmaya basladi cildiriyorum resmen ilk zamanlar surekli duser kafasini carpardi hic duuyorlar her dk arkasinda geziyordum uyanip uyuyana kadar .simdi daha az disuyo ama halâ dusuyor .
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ay benimde bebeğim 10 aylık gerçek mi bu fiyat 
(887 puan) tarafından
Evet cnm normalde elliye altmisa satiliyo indirime girmis alanlar memnunsa bemde alim
0 oy
tarafından
Bizde benzeri var kizim 9 aylik sürüyor ama küçük ya tutunup yürüyemiyor önü kalkıyor azcik bastırsa 
0 oy
tarafından

image

image

on bu attığın çok kullanışsız ben bunu kullanıyorum çok memnunum kızımda da öyle :)) 
tarafından
Ahahahah iltifat manyağı kadınnnnn :D
Diyetin azmiiiii ile zayıflayan kadınnnn
Küfürleri yemesine rağmen ağzını açmayan gacııııı
(12,777 puan) tarafından
Yok bea diyet artık vücudum çöktü bıraktım 2 haftadır diyet yapıyom aralıklı ve h. ayvan gibi yedim cips çikolata dondurma tüm ekmek tost vs 1 kg aldım 57. 5 58  çıktım  moralim bozuk
tarafından
Olsun kız hakkındır çok güzel zayıfladın maşallah :D ben de şimdik mutfağa gidicem bir şeyler yiyecem
(12,777 puan) tarafından
Ama işte koruyamaz isem geri alırım
tarafından
Amannn boşver beaaaa :D
0 oy
(1,847 puan) tarafından
Bende fiyatı uygun diye aldim ama bebeğim daha 5 aylik :)
(887 puan) tarafından
Hmm hayirla kullansin simdiden
0 oy
(46 puan) tarafından

Bundan aldık ama 10 aylık üzerimde durmaz düşer bebeğin:)

image

(46 puan) tarafından
Biraz daha büyüyünce daha iyi anlıyorlar kızımın o kadar çok oyuncağı varama buna karşıbiraz daha ilgili sürekli biniyor :))
(887 puan) tarafından
Kiz alim mi almayim yani :)(
(46 puan) tarafından
Sonrası için alabilirsin uygunda zaten :))) bn sadece 10 aylık bebek için büyük dedim azıcık yürümeye başladı mı kullanır:* :)))
(887 puan) tarafından
İyi bakalim esiminkeyfine biraktim alirsa artik
(46 puan) tarafından
Bol keyifler o zaman :)
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Almıştı kuzenim hediye çok hafif düşüyo oğlum canım.alma
(887 puan) tarafından
Tmm cnm sagol yorum pek ic acici degil vazgctim
0 oy
tarafından
Biz aldık şuanda 11 aylık üstüne biniyo daha gidemiyo ama çok seviyor
0 oy
(2,891 puan) tarafından
Aynısı değil ama bundan var bizde en küçük boyu olsa gerek buda. Oğlum 18 aylık hala oynuyor al güzel birsey
(887 puan) tarafından
İyi degil filan demisler bilemedim ya cok hafif filam diyem oldu cok hafifse benimsipa surmeye calisrken ustune cokunce kayar gider duser yavrum
(2,891 puan) tarafından
Ya bizde 40 tl Ye aldık Dolu markası. Hafif de değil düştüğü de olmuyor hiç bilemedim bizde ucuz aldık yani görüntüsü aynı sayılır
(887 puan) tarafından
Hmm tamam cnm sagol esimedeyim bakim isterse alsin bakim :)
(2,891 puan) tarafından
Bizim ki bu aynı mı bilmiyorum ama benziyor https://www.civilim.com/dolu-bingit-araba-12-ay-kirmizi-8020
(887 puan) tarafından
Ayni heralde tengi farkli

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 414 göst.
6 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 45 göst.
14 Mart 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Guness.ozlem (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 166 göst.
17 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Mutsuzanne (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 134 göst.
15 Aralık 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Cemrenin mamasi (8,318 puan) tarafından soruldu

379,454 soru

11,359,267 cevap

34,836 kullanıcı

...