0 oy
396 göst.
Diğer kategorisinde (2 puan) tarafından
tarafından yeniden etikenlendirildi
Merhaba arkadaşlar herkese selam yeni katıldım bu siteye size birşey sormak istiyorum aranızda rektosel bağırsak fıtığı ameliyatı olan varmı acaba yardıma ihtiyacım var ...

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yukaaaarrrriiiii
(2 puan) tarafından
Yorum olunca yukarıdamı kalıyor
-Reklam-
0 oy
(12,510 puan) tarafından
Bilmiyorum canım umarım çıkar bilgisi olan biri postun yukarı çıksın diye yazıyorum geçmiş olsun 
(2 puan) tarafından
Sağolasın canım Allah razı olsun inşallah bilen başından geçen birileri gelir teşekkür ederim inşallah geçsin gitsin artık
0 oy
(2,652 puan) tarafından
İnşallah çıkan biri çıkar Allah yardım etsin inşallah canım 
(2 puan) tarafından
İnşallah canmm inşallah sagol Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Hoşgeldin canım geçmiş olsun
(2 puan) tarafından
Hoşbuldum canmm teşekkür ederim
0 oy
(2,596 puan) tarafından
Hoşgeldin canım.. o nasıl birşey.. bendede yıllardır geçmeyen kabızlık ve basur var.. tetikler mi öyle birşeyi
(2,596 puan) tarafından
Demekk kii ben gitmeye utanıyorum ama aynı şeyler var bennde de
(2 puan) tarafından
Hiç utanma git direk beklemeden bence napalım buda bi hastalık benim çekindiğimi görünce doktor niye bu kadar raharltsız oluyosun hiç gerek yok dedi rahat ol buda bi hastalık sonuçta dedi ve beni çok rahatlattılar hassas davranıyolar yani
(2,596 puan) tarafından
Ne güzel ya.. ama bebeğim var biraz daha büyüsünde
(2 puan) tarafından
Hmmm anladımm canmm güle güle büyüt bebeğini❣ Ama geciktirme canmm bence zor doğum yapmak en büyük etkenmiş doktor söyledi ama geciktirme belki başındasın ufak bişeyle gececek aksatmaya gelmiyecek bişey çünkü canmm ilerisi kötü malasef
(2,596 puan) tarafından
Haklısın canım

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 365 göst.
0 oy
1 cevap 111 göst.
2 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tugce315 (87 puan) tarafından soruldu
+1 oy
15 cevap 847 göst.
0 oy
0 cevap 46 göst.
26 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Asyahatunnn (366 puan) tarafından soruldu

378,069 soru

11,315,926 cevap

34,757 kullanıcı

...