0 oy
771 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
1ay olcak nerdeyse 7 daire var ne gelen var ne giden.  Geçen kızımın dogum günüydü karşı komşuma tabak yaptım ondada tik yok hahayt:)

22 Cevaplar

+1 oy
(1,403 puan) tarafından
7 adim atcan komsu suali vercen ben bu insanlari anlamiyom niye bukadar uzaklar acaba heryerde mi oyle bizim komsularda da tik yok
tarafından
Artık bilemem valla
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Daldan dala, daldan dalaaaa.... 

Konudan konuya, posttan postaaa.. :) 

Yeni dönem özellikleri böyle herkes, herkesten korkuyor, çekiniyor... 
+1 oy
(1,462 puan) tarafından
Komsuluk yok artık kaç tane evdegistim bı tane düzgün gidip gelenine rast gelmedim
0 oy
tarafından

Haklılar napsınlar :woot:

tarafından
Valla bilm3m ki
0 oy
(119,460 puan) tarafından
Daha iyi iste napcan komsuyu valla cok muhabbet tez ayrilik getirir ne kadar uzak o kadar iyi
tarafından
Tek sıkılıyorum yaa
(119,460 puan) tarafından
Alisirsin ben alistim
0 oy
tarafından
2 sene oldu komşularımı tanimam bile bişeyde beklemiyorum onlardan  
tarafından
Insan sıkılıyor evde
0 oy
tarafından
Valla Allah razı olsun dün banyo yaptiracaktim abla yardım eder misin tek yaptırıyorum dedim tamam canım yaptırırız dedi kızının ayağına çivi girdi ona rağmen geldi yardım etti gider geliriz hergin kahveye 2 katlı evimiz 
tarafından
Öyle insanlar kalmamış bacım
tarafından
Valla çok iyi Allah razı olsun kuzum bemden de büyük çok yardımı oluyor
0 oy
tarafından

Ben gelimi misafirlige :D

tarafından
Buyur g el basım üstünde
tarafından
Basin var olsun pitircik hanim
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Bende 1 ay önce taşomsıö eski apartmanımı komşularımı çok özledim dün 2 komşum ev görmeye geldiler nasıl özlemişim yaa komşu çok önemliymiş 
tarafından
Öyle bende yeni taşındım kimse acmadi kapimk
(12,861 puan) tarafından
İnsan hoşgeldine gelir bizde böyledir ya
0 oy
tarafından
Nankorler komşuluk kalmamış 
0 oy
(389 puan) tarafından
Aman olanlarinkide bi ise yaramıyor ki benimkiler her gelmelerine bişey kirarlar bide bağırarak konuştukları için oğlum kadınlardan korkuyo onlar yüzünden cagirmiyorum artık kendileri gelicez diyincede gelene git demek olmaz ağırlıyoruz 
0 oy
(1,265 puan) tarafından
Bende de aynı teyzem ve yengem komsumdu onlar taşı tasindilar ben tek kaldim  kimse kimseyle konusmuyor 
0 oy
(2,690 puan) tarafından
Aman boşver canım alıştırma Vala bazıları hiç yüz vermeye gelmiyor :) :) 
0 oy
(3,617 puan) tarafından
14 gun oldu dogum yaptim 1 senedir oturuom ev sahibi 10 kere çocuğu gelip goruyo insan bi takim bise getrr durumuda cok iyi altli üstlü oturuoz cimri :D 
0 oy
(7,441 puan) tarafından
2sene oldu tasinali bu memlekete sitede 100 kişi daha karşı dairede kim oturduğunu bilmem benim de işine geliyor tanımadığım insanalrda oturup kalkamam zırt pırt gelmesinden hoşlanmam kimsenin çalışıyorum zaten bide onlarla mi ugrasayim 
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Bulunduğuh yerde yabancıysan komşu aramakta heklısın. Ancak artık kimse birbirine güvenmiyor minnet etmiyor arayıp,sormuyor. Çok istekilysen sen konuş komşularınla yoksa da boşvermeye çalış. Belki uzak olmalara daha hayırlıdır.
0 oy
(5,436 puan) tarafından

Ben köyde yaşadığım halde eskisi gibi değil :ermm:

0 oy
tarafından
Malesef cnm bu devir böyle olmuş bizde yeni rasindik bir kere hayırlı olsuna geldiler başkada yok calmiyorlar kapini
0 oy
(1,028 puan) tarafından
Ben geleli 1 yıl olacak neredeyse hala aynı kimse gelip gitmiyor merhaba merhaba bu kadar muhabbetimiz 
0 oy
(776 puan) tarafından
Gecen hafta hayirli olsuna toplandılar geldiler yeni tasindim yedi sulalemi seceremi döktüler apartmanda en genç benim 55 yasinda benden sonra en genc olan 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 531 göst.
6 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Isteoylesine (173 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 119 göst.
2 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Benkimimki (65 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 875 göst.
22 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 582 göst.