0 oy
875 göst.
Aile kategorisinde (75 puan) tarafından
Meraba kızlar moralim bozuk bugün ya eşimle tartıştım.konu Şu ben annemlere hafta da 1 gidiyorum oda burnumdan geliyor. Eşimden her izin istedgmde bana diyor gitme neden dyorm canm oyle istyor diyor fln kiziminda atesi vardi 2 gundur bugun aradm annemlere gdeymmu diye hayr sihem hasta nereye gitcen falan  diyor bende dedim ha evde olmam ha annemde ne fark ercek tamam ozaman evde dur dedi bende kapattım suratına normalde sürekli böyle yapar 1 saati sonra arar şaka yaptm git der bende telefonda dedim hep burnumdan getryosn ne zaman gitcen desem gitme diyor sn hep yeter dedim onlar benm ailem dedim olur bidaha şaka yapmam otur oturdun yerde dedi. Kızlar normalde eşim ailemi çok sever ama hep neden böyle bilmyrm

20 Cevaplar

+1 oy
(99 puan) tarafından
Eşine bu fırsatı verme. O senin ailen. Elbette gidip göreceksin. Haftada 2 kere bile gitsen yine bişey dememesi lazım. 
(75 puan) tarafından
Anlamiyor iste anlamyr delircem ya
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ailelerimizi görmek için dahi izin istiyoruz 

Heyy gidi dünya heyy :(

(327 puan) tarafından
kadınların hatasi yani izin nedir birsey varsa erkekte kadinda oturr konusr izn ne cocuk gibi ben esme oyle dedm hersey oturp konusulur budr mantik
(75 puan) tarafından
Valla dogru ayni cocuk gibi izin istyrm ya bu durumdan cok skldm artk gercekten
0 oy
tarafından
Oncelikle sunu sorim kafan daglsn ismin sihem mi? Manasi ne?

Ikincisi annenle aranda ne kadar mesafe var, üçüncüsü  onun ailesine de gdyo musun
tarafından
Sihem kızının ismi
tarafından
Ay pardon  :)
(75 puan) tarafından
Sihem kizimin adi canim anlamida şans demek  ailem bana yakin 10 dakkalik yerde ve ben kaynanmla bir otryorm
tarafından
Bak uzulme bence  ailesi dırdır  yaoiyor diye  böyle  yaoiyor esin. Hem aileni sevyomus . Dmeekk ki sorunu  yok .sadece ailesi konsyodur o da ondan biyle yapiyir üzülme.  Ismiyle büyüsün  cok guzel ismi.
(75 puan) tarafından
Of bilmyrm valla ya cok skldm artk hem bu evden herseydn
0 oy
(764 puan) tarafından
İzin alarak hata yapıyorsun bence. İnsan kendi ailesine giderken neden izin alır ki. Gitcem haberin olsun de yeter. Kölesi değilsin ki. O senden izin alıyor mu kendi ailesine gitmek için 
(75 puan) tarafından
Valla haklisin ben en basta bu yüzü verdim ona kole gibide izin alyoz iste onun izin almasina gerek yokki zaten ailesylr otryoz
(764 puan) tarafından
Olsun bu zamana kadar oldu diye böyle devam edecek değil. Ben gidiyorum diye haber versen yeter yabancı bir yere gitmiyorsun sonuçta.
(75 puan) tarafından
Oyle yapcam artk onu hakediyo cunku izin istyrm diye biryerleri tavan yapyr
(764 puan) tarafından
Kesinlikle öyle izin isteyince çünkü göndermeme hakkı doğuyor.
(75 puan) tarafından
Aynen oyle vala
0 oy
(7,203 puan) tarafından
Hatayı başta yapmışsın izin alarak değil haber vererek gidecektin . İzin isteyince çoğu erkek bir havalara giriyor. Ben hep mesaj atarım mahalle arası bir yere gidersem . Uzak olursa da yarın şuraya gitcem haberin olsun derim o kadar.
(75 puan) tarafından
Valla en guzelini yapyosn
0 oy
tarafından
Benim kocam da ailemi aramıyorum diye hergün arıyor 

Bana fiyor gidelim mi diye yok diyorum istemiyorum bide başka şehirde 6 7 saat sürüyor 

Aiöemi görmek konuşmak için de mi alcaz hayret bişey 
(75 puan) tarafından
Valla sen sen ol esine o firsati verme bak o istyoms sen istemyomssn hata yapma busefer o zamanla derki bak ailesiyle konsmak istemyr ben ne ugrasyorm bu sefer o aileni takmaz gozunde kucurr cnm
tarafından
Valla canım ben annemle konuşmuyorum eşim aramızı düzeltmek için çabaladı fakat ben istemiyorum çok canımı yaktılar oldukarı yerde kasınlar benden uzak olsunlar
Eşim öyle küçük görecek birisi değil çok şükür
(75 puan) tarafından
Him e bisey dyemem ozman canm
0 oy
tarafından
Dinimizdede mutlaka haber verip ve izin alarak gidilmesi lazimmiş neresi olursa olsun 
tarafından
Ama izin vermemeside onun gunahi ne diyim
(75 puan) tarafından
Ben adam yerine koyuyorm izin istyrm adam akilli oda yok cekyor neyms efendm cani istemyrmus beyfendinn
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Öncelikle ailene giderken izin almak ta ne demek sen karar veririsin gitmeye ararsın eşini ben gidiyorum diye haber verirsin o kadar.peki kendi ailesine sürekli kendisi gider mi
(75 puan) tarafından
Kendi ailesine gtmeye gerek yokki zaten ailesyle otryors
(7,441 puan) tarafından
Bide beraber oturuyorsanız halt ediyor o zaman bencil
(75 puan) tarafından
Oyle iste vala benmde kaderm bu napym
(7,441 puan) tarafından
Fırsat verme canım o senin ailen
(75 puan) tarafından
Artk oyle yapcm
0 oy
tarafından
Canım bende ailemden 3.5 saatlik uzakta oturuyorum ayda bir yada 40 günde bir bunalımım oluyor özlüyorum ailemi eşim diyor artık senin zamanın geldi gidip 1 hafta kalıyorum dönüyorum. Benim eşimde ailemi sever sayar ama ben en başında konuşmuştum ben uzağa evleniyorum ama her istediğimde gidip gelirim diye tamam demişti en başında tavrını koyucaktın
0 oy
(594 puan) tarafından
aynı benim eşim canımm .. yazın cok sıcak oğlan hasta olur. kısın da cok soguk oglan hasta olur der. ama havalar tam gğzelken de göndemrz değiçik bi cins
0 oy
(127 puan) tarafından
Çok üzüldüm inanın kendinde bu hakkı nasıl görür. Ben hamile kalmadan önce her allahın günü anneme gidiyordum 10dkkalık yol yakınoz diye. Şimdi tehlikeli olduğu için kanama filan gidemiyorum.

Amane yapın edin karıştırtmayın siz gezme tozma değil annenize gidiyorsunuz. Kaldı kim bilir kaç yılımız Allah uzun ömür vdrsin ne kadar görsek annemizi babamızı bi işin ucundan tutsak kardır. 
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Anlamadım nokta giderken neden izin alıyorsun sonucda annen 

Evlisin diye izin alarak yaşanmazki 

Haber verirsin canim ben annemlere gidiyorum haberin olsun dersin doğrusu bu bence senden yüz bulduğu için gitme diyebiliyo 
0 oy
tarafından
O senin ailen görmek hakkin ama 
0 oy
tarafından
Muhtemelen annesi,babası konuşmasin diye boyle yapiyordur eviniz ayrilirsa sıkıntı kalmaz.
0 oy
(360 puan) tarafından
Ev içinde olduğun için öyle yapıyo canım
0 oy
(476 puan) tarafından
Benim eşim annemi hic sevmez ben eşimden habersiz gidiyorum izin istesem vermiycek biliyorum haftanin 3 yada 4 gunu anneme gidiyorum çunku bnm ondan baska kmsem yok eşime o firsati vermem asla isterse boşanşın umrumda olmaz  kendiside cok iyi biliyor o yuzdn fazla uzatmaz
0 oy
tarafından

Gideyim mi deme ben annemlere gidiyorum haberin olsun  de. O sana diyor mu gideyim mi diye. Ya da akşamından soyle ben öyle yapiyorum

0 oy
(12,777 puan) tarafından
Annem yakınımda ben gündüz gidersem arayıp gidiyorum gideyim mi demem giderim akşam derim yada ararsa öyle ama çevre dışı çıkacak sam ark buluşma gezme o zaman diyorum buraya gidecem diye sen Bi gün Bi habersiz gitsene ne diyecek yani ben anneme gidiyorum de msj at bırak yada hiç deme 
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Kusura bakma ama biraz hak verdim her hafta gitmek biraz abartı bunu eşin yapsa ve sen bunu burda anlatsan, sürekli gidecekse niye evlenmiş gitsin anasının koynunda uyusun ana kuzusu her hafta gidilir mi , diye yorum yaparlardı ben şahsen haklı buldum eşini hasta çocukla kaynana gider miydin hemen eşim çok anlayışsız diye sitem ederdin ;) biraz empati lutfennn
(4,040 puan) tarafından
Ne alakası var ya kadınların şöylr konışmasını anlamıyorum. Annesi o ANNESİ. Kendi de eşinin annesinin evşnde kalıyormuş kadının annesinin evinde kalsalar erkek razı plur muydu.  Nasıl kafanız var sizzin ya eşine hak verilecek hiç bi açıklama yok. Adam kendi annesi laf edecek dşye karısına baskı yapıyor işte. Ne merhametsizler Allahın belaları
0 oy
(510 puan) tarafından
Canım aynı şeyleri yaşıyordum burnumdan geliyordu gitsem gözyaşımla dönüyordum evime kaynanam durup durup kadın kısmı evlenince ailesini unutur gitmez diye diye eşimi şişiriyordu yine annem gile gitmiştim kaynanam aradı gelip kaynın seni alacak hazırlan dedi eşimi aradım ne bu şimdi annem gile gideceksin dedi hayır sen gel al dedim yok gelme istemiyorum seni dedi bana resti çektim gelmiyorum kocamsan sende buraya gelirsin senin ailen varsa benim de ailem var 1 hafta o gelmedi bend e gitmedim kaynanam da boşanmamızı istiyordu ama o fırsatı vermedim eşimle dışarda buluştum herşeyi ortaya döktüm dönmemekte kararlı olduğumu ve yaptığı yanlışı da yüzüne vurunca anladı tabi biraz sabrda gerektiriyor bu süreç  Allah yardımcın olsun canım çok zor bilirim 
(4,040 puan) tarafından
İnşallah o kaynananında başına gelir kızı var kı bilmiyorum ama göremeyecek hale gelir inşallah o derdiylr uğraşır da seni anar
(510 puan) tarafından
Maalesef kızı yok keşke olsaydı

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 743 göst.
20 Haziran 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 153 göst.
10 Haziran 2023 Diğer kategorisinde LEMAN339 (174 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 292 göst.
12 Eylül 2021 Diğer kategorisinde arzu07 (191 puan) tarafından soruldu