0 oy
472 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar çok kötüyüm ya bu akşam ard arda kötü haberler aldım Allah rızası için dua edin akşam oğlum düştü ondan sonra ablamla konuşurken ablam annemi hastaneye götürmüşler dedi annemi aradım tansiyonu çok çıkmış dil altı vermişler bekliyrm ddi erkek kardeşimden dolayı bir takım sıkıntılar var annem üzülüyo tansiyon fırlıyor biraz önce de ablam bize söz verdirtti kardeşim doktora gitmiş cilt kanserisn ilerlemiş demiş Elim ayağım titriyor dedi napicagimi şaşırdım annemin haberi yok duysa Allah korusun düşünmek istemiyorum yarın başka bir doktora gidecek nolurAllah rızası için ayetel kürsi okurmusnz bir tek erkek kardeşim var defalarca ölümden döndü kazalar atlattı annem üzüntüden yüksek tansiyon hastası oldu Rabbım bize bağışlasin 

11 Cevaplar

0 oy
(742 puan) tarafından
Okuyacam  ve dua edecem rabbim acil sıfalar versin inşallah 
tarafından
Amin inşallah Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
(315 puan) tarafından
Defalarca kazalar atlattıysa bir hayir cikarin yada kan dokun kazanin belanin onune gecer Allah rızası için  Annene ve kardesine rabbinden şifa diliyorum icini sıkıntı doldurma canim
tarafından
Babam o konuda anlayışzz 2 defa arba kazası atlattı pert arabadan çıktı elhamdülillah ama annem niyetledi babam hırsından yapmiyo sürekli araba derdinde tartışıyolar bir tek erkek kardeşim var o halde yine geçinemiyor
(315 puan) tarafından
O zaman sıkıntı yapilmasi gerekiyor ama bu kadar olayin ustune
tarafından
Ben yapabilsem yapicam da el elinde olmuyor
(315 puan) tarafından
Yanlis anlama canim elin oglu diyecek anan baban ölmüş mu ben yapayim diyecek onlar var ben babası miyim diyecek uygun olmaz tabj
0 oy
(1,822 puan) tarafından
Okudum canim Allah yardimciniz olsun sifalar versin insallah
tarafından
Amin Rabbım razı olsun
0 oy
(114 puan) tarafından
Aksilikler üst üste  gelir zaten canm bende bugün güle oynaya kontrole gittim ama aglayarak cktm bebegmn kilosu ve gelişimi geride ondan sonra erkek kardesim kabinden amelyat olcagini duydum ve daha cok sey rabbim beterinden korusun şifa versin insallah
tarafından
Bende bugün eşimle çok değil bir esprisne güldüm üst üste böyle haber aldım o kadar içim sıkıldı ki nefesim daralıyor Rabbım șafi ismiyle sifa versin evladını sağ salim kucağına almayi nasp etsin inşallah kardeşinede sifa versin size bağışlasın cnm
(114 puan) tarafından
Gülmek yasak bize amin canm sagol
0 oy
tarafından
Rabbim yardımcısı olsun inşaAllah iyi sonuçlar alır kardeşin
tarafından
Amin inşallah Allah razı olsun canım çok sağol
0 oy
(6,978 puan) tarafından
ALLAH acil sıralar versin, ailenin üzerinde nazar dolaşıyor olabilir bir sadaka kurban verin derim
tarafından
Öyle valla cnm başımızda var bir nazar göz
tarafından
Amin inşallah Allah razı olsun
0 oy
(1,436 puan) tarafından
Allah annene kardesne acil sifa versn insallah
tarafından
Amin inşallah Allah razı olsun canım
0 oy
(288 puan) tarafından
Okudum canım RABBIM şafi ismiyle şifa versin insALLAH dua et ALLAH büyük 
tarafından
Rabbım razı olsun inşallah çok sağol ediyorum cnm ama içim sıkılıyor ne yapacağımı bilemedim
(288 puan) tarafından
Kolay değil tabi keşke elden birşey gelse dua edelim insALLAH herşey güzel olacak cnm
0 oy
(59 puan) tarafından
Allah ikisine de şifa versin canım . Okudum ben 
tarafından
Amin Allah razı olsun canım çok sağol
0 oy
tarafından

Cok gecmis olsun 

tarafından
Sağol canım
0 oy
(5,913 puan) tarafından