0 oy
376 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Bazen kaynananızı sevdiğiniz halde bazı lafları size batıyor mu :D bana oluyor bazen dediklerini göz devirerek dinliyorum ama seviyorum da, görümcem bir ara bana alınmış çocuğumu sevip bana pek gülmüyordu bende yanaşmıyordum ona, ama bebeği olsun diye yardım falan ettim eşimle konuşup tüp bebek için gene sürdürmedim :D bilmiyorum siz ne durumdasınız

9 Cevaplar

0 oy
(1,939 puan) tarafından
2 gün önce kaynanamla felaket bi kavga yaşadık görümcem bi tane var o da arayıp sormaz bende aramam benden uzak olsunlar 
-Reklam-
0 oy
(7,972 puan) tarafından
2 aydir kaynanamla küsüm görümcemin cani cehenneme..!!
tarafından
Benimde küsüp çekip gidesim var :D
(7,972 puan) tarafından
Kiz valla çok rahat oluyo;D
tarafından
Bacım bizi bıraksalar torunları bırakmıyorlar peşine düşer valla  :D
(7,972 puan) tarafından
Bide o var:)
0 oy
tarafından
Nefret ediyorum hepsinden 
tarafından
Lanet olsun bu sevgiye :) ama bizle küsseler bile torunlardan vazgeçmiyorlar maalesef
0 oy
(382 puan) tarafından
Benim de dün kaynanam la kendi annem tartıştı seviyorum kaynanamı ama yalanı ve iki yüzlü olmasından nefret ediyorum kimi görürse ondan oluyor 
tarafından
Kendi annen ve kaynanan arasında kalmak çok kötü, çünkü birbirlerine bile samimiyetleri kalmıyor uzaklaşıyorlar
(382 puan) tarafından
Uzaklaştılar zaten evet inan o kadar yoruldum ki sana anlatamam yemek yerken bile gözümden yaşlar dökülüyor daha yeni doğum yaptım korkuyorum sütüm kesilecek diye ben sadece yavrumu düşünüyorum
tarafından
Aynılarını bende yaşadım, mesela ben çocuğumun ağzına damla damlatacaktım gaz damlası kaynanam bir türlü çekilmiyor çocuğa damla koyim, dedim ki anne biraz çekil şunu koyim sen ne anladın o anlamış ki, çekil bakma sevme orada kavga olmuştu dedim ben öyle mi dedim diye, annemde tabiki sinir oldu kaynanama uzaklaştılar orada mesela
(382 puan) tarafından
Benim ki herşeye karışıyor herşeye sana anlatamam 2 yüzlü zaten sana gelir senden bana gelir benden usandım artık yoruldum uykularım kaçtı ne yemek yiyebiliyorum ne uyku sadece kızımın yüzüne bakıp huzur buluyorum
0 oy
(2,159 puan) tarafından
Yüce rabbim şu güzel 3 ayların hürmetine duamı kabul etsin. Kaynanamıda ve kocamın tüm kardeşlerinide Allahım benden ve şu an karnımda ki yavrumdan uzak tutsun onların hepsini. Onların şerrinden benide yavrumuda Allahım korusun muhafaza etsin amin amin amin amin...

Ve Allahım eşimin tüm kardeşlerinin bin türlü belasını versin Kaynanamıda belasını versin Allahım... 

Yerde gökte ne kadar lanet varsa eşimin kardeşlerinin ve eşimin annesinin üzerine yağsın.... 

Okadar ettiler ki.. Canım burnumda artık! 
(157 puan) tarafından
Canım beddua etme boşver Allah'larindan bulsunlar.  Kim bilir neler yaşattılar sana ki şu hamile halinle böyle soylettiler.
(1,826 puan) tarafından
Bu kadar dolduguna gore haklı yanın coktur canim ama lanet insanlar da olsalar bela okuma cok kotu bisey senin yuvana sıkıntı duser Allaha birak adaletine guven
(2,159 puan) tarafından
Canım zaten yuvam çok sıkıntılı Bi dönemden geçiyor sırf onların yüzünden. Sanki eşimle değilde eşimin ailesiyle evli gibiyim
(157 puan) tarafından
Bende aynısını yaşadım valla ve senin gibi beddualar ettim. Boşanmaya kadar çıktık o derece yani. Ama sabret . Rabbimize inan sadece. Elbet gün senin içinde doğacak. Gün neler getirir bilemeyiz sadece karnındaki bebeğin için iyi ol.sen mutsuz olunca oda olur. Hak etmeyenler için gözyaşı dökme. Gerçi kimse senin gözyaşıni dökecek kadar değerli değil
(2,159 puan) tarafından
Çok çok çok teşekkür ederim canım benim çok saol.
Allah razı olsun ❤️
Sabrediyorum nereye kadar gidecek bakalım.
0 oy
(2,870 puan) tarafından

Ayni durumdayım  simdilik araftayim firardayım diyesim geldi  Hem bazen seviyorum yani bana kötülüğü yok diyorum bazende olmucak laflar ve davranislar sergiliyor diyorum amaan ne sevicem be hepsinin kokune kibrit suyu 
0 oy
tarafından

Çok oluyor hemde:)

0 oy
tarafından

İkisinide sevmiyorum elimde olsa ailemi alıp onlardan uzak yerde yasarim:D

0 oy
(1,826 puan) tarafından
Genelde kızı olan kaynanalar gelınlerıyle kotu oluyo yani gorumceki olan gelinler.. Bence analarını kıskanıp gelinle ara acıyolae fitneyle

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 1,068 göst.
25 Aralık 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 1,011 göst.
16 Aralık 2019 Diğer kategorisinde Kerem'in annesi❤ (2,704 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 588 göst.
+3 oy
3 cevap 220 göst.
15 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Talihsizgelin06 (15 puan) tarafından soruldu

378,413 soru

11,326,705 cevap

34,780 kullanıcı

...