0 oy
4,469 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde tarafından

image

şu kadının saçi nasıl kızlar ya ben de bugday tenliyim hafif beyaz işte bide kapaliyim. Kuaföre gidemem alsam hangi saç rengi alayım kizlar bana yardimci olun ❤️❤️ eşim kafama soktu yap nasıl olur dedi maymun olurum felan dedim

29 Cevaplar

0 oy
(13,202 puan) tarafından
Kor ateş kızılı veya aşk alevi koleston ama kendi renginiz bir tek sarıysa direk tutar açmadan tutturabilenin elimden öperim. 15 yıl bu renkle gezdim 3 haftada bir dip boya istiyor. Çok boştaysanız yapın bacılar 
tarafından
Kız benim saçim her rengi kabul ediyor tutuyor yani bide koyu sari zaten
(13,202 puan) tarafından
Ondan tutuyor canım. Boyamak istersen boya güzel bir renk
-Reklam-
0 oy
(13,659 puan) tarafından
Bunu yaparsan her banyo sonrasu kuvette cinayet islemis gibi kipkirmizi olacak heryer bu bir

İkincisi koyu renk bi havlu al kendine asiri derecede akıyor bu iki

Ucuncusu saclarin hafif nemliyken asla yastiga basini koyma yastik kilifin kipkirmizi olacak bu üç

tarafından
Viiii bacim te min tarî kır looo
(13,659 puan) tarafından
Valla hazırlıklı ol benim sacim pembeydi,fuşya pembesi..
Valla inan   bin pisman olmuştum
tarafından
Hım benim saçim bide hemn tutuyor kötü olur sa korkuyorum kuaförde zalimlar 370 diyor
0 oy
(360 puan) tarafından
Riskli Bi renk canım ya herkese gitmiyor bide çook akıyo 
tarafından
Hım kina olsa olmazmi
(360 puan) tarafından
Valla eskiler hep öyle yaparlarmış mutlaka daha sağlıklıdır ama sürekli vurmak geriyor lafını bende çok duydum doğruluk payı neyse aman sen de vur sanki ne olacak yakıştıktan sonra
0 oy
(1 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Sirf suna cevao yazabilmek icin üye oldum. Sacimi 2016 basindan beri bu renge boyuyorum. Asla acici kullanmadim ki siyahtan döndüm, bi siyahi akitmak icin silici gibi bi sey kullandik sonra kestirdim sacimi hep yani siyah boyanmis sactan zerre kalmadi. Ve 4 senedir sifır açicı, muhtesem sonuc. Herkes sacimin rengini soruyor, yakistiriyorlar da. Ha benim dogal sacim kumral, hafif acik kunral, eger sacin koyu sariysa aciciya gerek yok bence. Saci mahvediyor acici. Herkes kafasina göre bir sey yazmis sinir olup kayit oldum evde de boyayabilir bir yakinin. Ben senelerdir evde boyuyorum, kuafore gidince de kendi boyami gotururum hep, kendi kendime yapmasini beceremem ama yapan da var, sacin aciksa tutturmak problem degil. Kolleston 77/44 aliyorum ben ama bi koyusunu da deneyebilirsin cok acik istemezsen, benimki bu kadin gibi tutuyor. Su an 3-4 aydir boya görmedi malum evlerde olmaktan. Normalde de 2 ayda bi boyuyorum.

Görseldekini simdi cektim yani en akmis hali, 4 aya yakindir boyanmamis hali gün ısıginda. Acici yoksa akma orani daha basedilebilir bence. Cogu kafasina gore tutmaz etmez diye sallamis ama bir kuaför abla bir tek tutar falan diye gercekci yorum yapmis helal olsun. 

image

tarafından
Ya öylemi :) evdemi vuruyor sunuz ben çok istiyorum ama saçlarim çok dökülüyor o yuzdn bi durdum dedim toparlansın sürerim. Yalniz ben diplere sürmek istemiyorum olurmu öyle
(1 puan) tarafından
Dökülme varsa bi sey diyemem, insallah biter :(
0 oy
(1,072 puan) tarafından

Bende eşimin isteği üzerine bu renge boyadım canım :)) beyaz tenlisin gözlerin renkli yakışır dedi gerçekten çok yakıştı. Ama bu kadının saç rengi kızıl değil. Kızılın tonlarca tonu var ben tam rengini bulamadım kizilda. En son çilek kırmızısı yaptım biraz benzedi. Ama bu rengi daha tam tutturamadim 

0 oy
(588 puan) tarafından

image

eski saç rengim :( ;( 
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Kor ateşi kızılı galiba bu ama saçının altı hafif açık olması lazım ki tam tutsun
0 oy
(5,327 puan) tarafından
Bnde kızıl yaptm ateş kızılın eşim oyle istwmıştı:) 
0 oy
(2,447 puan) tarafından
Cok akan bi renk canım bu. Saçının açılması lazım. Ateş kızılı olması lazim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 104 göst.
0 oy
17 cevap 460 göst.
24 Ekim 2023 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,271 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 48 göst.
16 Ekim 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde mrvd (107 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 86 göst.
10 Temmuz 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Hicrannn (1,075 puan) tarafından soruldu

378,817 soru

11,339,011 cevap

34,802 kullanıcı

...