0 oy
375 göst.
Diğer kategorisinde (3,126 puan) tarafından

Kizlar az once bi cevaptan aklima geldi ben uyurgezerim ya hemide gözlerim açık ve konuşuyormuşum normal bi şekilde 

Sizin enteresan olaylariniz var mı 

Ben mesela gece uyanmışım annem tesadüfen gormus beni yataktan kalkmaya çalışıyorum nereye gidiyorsun kızım demis annem hadi anne nişana gidelim diyormuşum ne nişanı demis hadi kalk nişana gidelim deyip kalkmaya çalışıyormuşum 

Beni görmeseler pijamayla cikarim sanirim veya merdivenlerden yuvarlanirim buyuk ıhtimal 

Bu arada gozlerim kocaman oluyormus annem bile tırsmış :D

Bunu kocama anlattim evlenmeden garibim okadar etkisinde kalmis ki her tuvalete kalkisimda kolumdan tutup kendindemisin diye soruyor :D

11 Cevaplar

0 oy
(4,003 puan) tarafından
dr ya gittiniz mi hic
(3,126 puan) tarafından
Yok gitmedim gidilmesi mi gerek
-Reklam-
0 oy
tarafından
Uyur gezer değilim ama uyumazgezerim :D geceleri uyuyamıyorum
(3,126 puan) tarafından
Yorulmuyormusun ki acaba
0 oy
(2,102 puan) tarafından

En güzel olay.

Eşimin uyurken gün içinde neler yaptığını bir bir  anlatması  jsjdkakdkdj:D

(3,126 puan) tarafından
Ohaa ne güzel benimkide bazen konusur ama zaten uyanikken anlaşılmıyor dilinden uyurken asla yani
(2,102 puan) tarafından
Yok bu konuda şanslıyım. Birsey yapsa hemen öğrenirim jsjsjsjs
0 oy
tarafından

Ben de uyurgezerim ama farklı bir boyut benimki senelerdir uyuyorum düşün :D

(3,126 puan) tarafından
Oo sen aşmışsın
tarafından
Evet ☺
0 oy
tarafından
Benim de kardeşim:))) uyanık tuvalete gdyom abla diyo gitti mayyak mutfaktaki çöpe otryo napyon kız gitsene tuvalette diyom daha diyoki abla çıksanaa bakmaaa diye bagriyo kendini tuvalette bnde onun yanna girdiğmi sanyo gündüz anlatncada hatrlamiyo bi arada dışarı cikmaya calsms allahdn kapı kityms:))annem görmüş
(3,126 puan) tarafından
Ahahah viyy evin ortasına bile seyyapabilir he o durumda ki insana bisey de denemez
tarafından
He allah dan yapmadi çünkü donunu siyrmadan otrdu:))
(3,126 puan) tarafından
Ahaha bendeki küçükten var ya çok kötü bazen aylarca olmuyor bi tuttumu da hep oluyor
tarafından
Aman dikkat et bacım kapıyı balkonu ne iyi kitle allah korusun giden de bnm küçük yegenmdede var oda evin icinde geziyo şimdilik küçük de inşallah geçer yatırdığı yerde bulamıyolar
0 oy
(2,597 puan) tarafından

Ayyy çook korkunnnç :woot:

(3,126 puan) tarafından
Bencede korkunc ben sahit olmak istemem şahsen:D
0 oy
(255 puan) tarafından

Çocukken çok gezerdm bende. Baya hocalara falan götürdüler beni geçti çok şükür. Ama konuşma var mesela. Hatta geçen eşim anlatıyor açmışım kollarımı bağırıyomuşm bişeyler sölüyomşm :D

(3,126 puan) tarafından
Ben gülüyorum ruyamda ya :Dd
Seninkide komik doktorluk bi durum mu ya acaba
(255 puan) tarafından
Bence ırsi Bi durum. Annemin tarafında çok var. Ve bilinç altı. Ben uyumadn önce kitap okurum bazn çok heyecanlı yerinde bırakmak zornda kalırım uykm gelir ondan snra gör sen curcunayı. Kendi sesime uyanıyorum. Kitabın devamını okuyorum iyi de yazıyorm hani :))) kızımda da var ara sıra sayıklar
(3,126 puan) tarafından
Ayy cok guldum bu gece ya kitabı canlandırmak ta guzwl
(255 puan) tarafından
İvit o da Bi meziyet canım :)))
0 oy
(2,891 puan) tarafından
Bende uyurgezerdim hatta akşam yatağımda yatıp sabah mutfakta salonda falan uyanabiliyordum. Bende konuşma yok şükür. AbiM başıma birsey getirmeyim diye başımda uyurdu sonra ne oldu da geçti bilmiyorum

Ben neredeyse hiçbir hayvandan korkmam hiç yırtıcı ****** görmedim yakınımda ama örneğin yilan ve fare görüp soğukkanlı davranırm ama örümcekten aşırı korkarım ne kadar büyükse o kadar çok korkarım uykumda duvarda hayali örümcekler görürdüm elim büyüklüğünde çığlık atarak kalkar uyuyamazdim yani araknafobim var. 

Yüksek binaların yanından geçerken üstüme düşecek sanıp kaçıyorum yüksek hiçbir şeyin yanından geçmek istemiyorum araba sürerken kırmızı ışıkta yanıma yüksek araç, tır falan gelirse korkuyorum yerimi değiştiriyorm buda batofobi. Tüm garipliklerm bu kadar galiba tabi üçüncü bi göze sorsam eminim daha çok şey sayar:)
(3,126 puan) tarafından
Oo seninki baya kötü ya başka yerde uyuyorsun
Örümcek korkusu bende de aşırı var senin gibiyim çok korkuyorum bende de oyle bi rahatsizlik olmasin ruyalarima girerse uyuyamam
0 oy
tarafından

Yok ben uyanikken gezmeyi seviyorum :D

(3,126 puan) tarafından
Zaten dogrusu o :D
0 oy
(7,478 puan) tarafından
Ahahahaha son kısma çok güldüm :)
(3,126 puan) tarafından
Bende guluyorum gece gece
0 oy
(333 puan) tarafından
:)) bir keresinde gece boyu kocami uyutmamisim kalk ise gec kaldin diye en sonunda teli gozume sokarken uyandim askim bak saat 5 daha bak 5 diye ne oluyo yaa deli misin yat uyu diye azari da yedi garibim aklima geldikce gulerim 

İlgili bir soru bulunamadı

397,211 soru

11,880,348 cevap

35,996 kullanıcı

...