0 oy
513 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Esimin buyuk halasinin gelini ile konuştuk kizlar kizin eşi tegmen 1.500 tl lik evde kirada oturuyolar adam hakkari'de neyse sürekli lafini yapıyolardi ben de duyuyordum oturmadıgi evin kirasını veriyor diye.

Kiz da çalışmaya başladı kirayi o veriyormus artik dugunden kalan takilarla ise gidip gelirken araba almak istemiş.

Kocasi askerde burda araba peşinde dediler..

Boyle diye diye şimdi oglani doldurmuslar 5 gündür kizi aramiormus gerçekten bu aileleri hic ama hic anlamıyorum daha dugun borclari bitmeden kiz diyor ayrılırsam sebebi onlar olacak oğlanı surekli doldurup taa oralardan kavga ettirmisler kizla cidden me kadar kiymetli insanlarin oğulları.. 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
onu bırak adam orda ne hallerde çalışıyor zaten bir sürü şehit var Allah vicdan versin ne diyim
tarafından
Aynen oyle ya hayatı tehlikesi var oğlumuzun parasini yiyorlar diye insanlarin zoruna gidiyor..
tarafından
valla bu kötü kalpli insanlar  yüzünden kiyamet yaklaşıyor kurunun yanında yaşta yanıyor
tarafından
Aynen öyle canim Allah vicdandan ayirmasin
tarafından
Amin canım cok amin
-Reklam-
0 oy
(701 puan) tarafından
Vicdan yokmuş. Adam askerde işini mi dusunecek diger tarafi mi dusunecek. Yardimci olacaklarina köstek olmuşlar. 
tarafından
Suna bak ya resmen ogullarinin parasını yemeleri zoruna gidiyor.
tarafından
Sorma ya o kadar şaşırdım ki dün yanında söyledim gıkı çıkmadı eşimle konuşurken musrifmisim gibi davrandı ağzının payını verdi eşim
(701 puan) tarafından
Ohh iyi demiş eşin napacan soğukta mi oturacak mişin
tarafından
Üzerimize battaniye alıp oturucm onun demesine gorw
(701 puan) tarafından
Beyinsizler canim dusunceleri yok
0 oy
(1,635 puan) tarafından
Valla böyle konularda ben tek suçluyu koca müsfettesinde buluyorum. Karına sahip çıkamıcaksan ananın lafıyla hareket etceksen evlenme otur ananın dizinin dibinde arkadaş. 

Oğlan evlenmiş kızı bırakıp gitmiş gelinim yalnız, kocasız, sıkılmasın, bunalmasın dicekleri yerde oğullarını ateşliyolar. 

Oğlanın yapması gereken tek şey eşiyle konuşup ölçüp tartıp araba alınıp alınmaması konusunu aralarında konuşmaktı. Annesi babası her kim dolduruyosa karışmayın biz aramızda hallederiz deyip onları 5 gün aramaması gerekirdi. 

Ben böyle adamlara ana kuzusu karaktersiz diyorum kısaca 
tarafından
Haklisin gaza niye geliyosun ki sen yani hem diyomus eve donerken arkadaşlarının arabası ile donmuceksin hem araba almiyor para varken tuhaf yani
(1,635 puan) tarafından
İşte koca olamamış hala anasının kuzusu. Kızın başını yakmış boşu boşuna.
Tamam araba şart bişey değil belki ama kız elindekileri değerlendirmek istemiş ve bu konuyu karı koca konuşup halletmeleri lazım aile ne b.k yemeye karışıyo
tarafından
Iste ne bileyim her şey laf her şey kabahat yani
(1,635 puan) tarafından
Adam suçlu. Şu millete göre yaşayan insanlara bir sinir oluyorum ki sorma. Millet ne derse desin ben keyfime aileme bakarım yani
0 oy
tarafından
Burda o kadar post okudum ama ilk kez bu kadar sinirlendim o ***** kocası *k yemeye karısını aramıyor ne mantık yani anlamadim siz ordasnz zor şartlarda kazanıyorsnz anlıyoruz da bizde insanız biz olmasak kimler sizi bekliycek yada kim katlanıyor eşinden ayrı bekar hayatı yaşıyor çoğu kişi kabul etmez seviyorz diye de tepemize çıkmanın anlamı yok biz kerizmiyiz ya ne demek konuşmamak sinir tepeme çıktı resmen 
tarafından
Kuzum sakin ol sen de mi asker karisisin yoksa :)
tarafından
Evet canım bugün bende benzer bir olay yaşadım da yorumda anlattım postu görünce sinirlendim cnm
tarafından
Anladim canim haklisin inan kiza herkes dusman yazıktır yuvaları yikilirsa Allaha versinler hesap
0 oy
tarafından
Suç adamda karısının arkasında durup ailesinin çenesini kapatsa bi daha bir şey diyebiliyorlar mı acaba
tarafından
Haklisin bence de adamda
0 oy
tarafından
Pis burunlarınj sokmadıkları bı yer olsa keşke 
tarafından
Aynen öyle yediler bitirdiler insanlari

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 210 göst.
30 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Bsrakran (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 286 göst.
21 Kasım 2022 Aile kategorisinde Karcicegi (1,221 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 260 göst.
1 Şubat 2022 Aile kategorisinde Rosaa (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 312 göst.
26 Temmuz 2021 Aile kategorisinde 2 cocuk annesi00 (200 puan) tarafından soruldu

396,399 soru

11,857,522 cevap

35,954 kullanıcı

...