0 oy
623 göst.
Aile kategorisinde (108 puan) tarafından
Kizlar ben 12+2gunluk hamileyim . 2gebeligimde afedersiniz bir sey soracagim . Yaa tuwalete gidip alaturkada comeldiginizde tahretlendiginizde vajinadaki sislik sizlerdede varmi ilk gebeligimi hatirlamiyorum kizim 4.5yasinda onu dogum yaptigimda 19yasindaydim suanda 24yasindayim wee . Tuafima gittii acaba sizlerdede varmi o sislik baskisi . Rahimmi genisliyor ben bi anlam.beremedim kendime kalktigimda hic birsey yok comeldigimde olan birsey . Sizlerde kendinizde dikkat ettinizmi??

6 Cevaplar

0 oy
(6,360 puan) tarafından
Hamile degilim ama hamileyken hic oyle bisey hatirlamiyorum belki diger arkadaslardan yasayan vardir
(108 puan) tarafından
Bende ilk kizimda hatirlamiyorum . Cuma gunu kontrolum var we gittigimde soracagim doktora ama ne biliyim degisik geldi suanda kasikta yaa acaba ondan dolayimi daha yukari cikmadi yaa . Ne biliyim ilkini hic hatirlamiyorum kii .s
-Reklam-
0 oy
(597 puan) tarafından
Ben öyle bişey yaşamadım ama rahim sarkması gibi bir durum olabilir ihmal etmeyin bence
(108 puan) tarafından
Cuma gunu gitcem ve soracagim doktoruma bende endise ediyorum . Teskler .s
0 oy
tarafından
Doktora gozukmende fayda var canım benim öyle birşeyim yoktu 
(108 puan) tarafından
Tesekkur ederim .
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Evet canim bendede oluyor normal birşey sorun yok  3. Gebeligim burdada bazı gebelerdede olduğunu duydum 
(1,060 puan) tarafından
Yok sormadım  cankm ben hiç ilk iki hsmileligim de de genelde ilişki sonrasında ki günlerde hem ağrı hemde böyle olurdu ama bunda daha sık oluyor  bebek çok aşağıda kasıklarda hep bide o bölgede çok kipirdiyo aşağıda yani  doktor bir sorun yok rahim ağzı kapalı düşük riski falan yok dedi ondan pek takmıyorum kafaya doğum sonrası geçecek nasıl olsa
(108 puan) tarafından
Ay cok sagolasin yaa benim yasimdan dolayimi ne biliyim acemi isi gibi oldu :) . İnsllah oyledirde birsey soracagim sana bebegin hic yukari cikmadimi hepmi asagidaydi .s
(1,060 puan) tarafından
Çıkıyor arada canım göbek deliği hizasına ama genelde çoğunluk aşağıda 24. Haftadayım bende
(108 puan) tarafından
Walla ben 4.5 sene oluyr dogurali her seyi unuttum suandada sil bastan yasiyorum . 12+3oldum cuma gnu tam 13+0olcam ne zaman yukari cikar ne olir hep unuttum :)) tesekkur ederim sende saglicakla alirsin bebisini canim
(1,060 puan) tarafından
Amin canim sende sağlıcakla al bebeğini kucağına inşallah
0 oy
(475 puan) tarafından
Aynısını yaşadım canısı kasıkla vajinanın birleştiği nokta ama sağ tarafım yumurta büyüklüğünde şişti neredeyse varis sandım olur ya hani neyseki doğumbyaptıktan sonra baktımki inmiş oram:)
(108 puan) tarafından
Ayy insan oglunun basina hersey geliyor yaa wallaa . Ondan yasamadim sunuda diyemiyorum malesef ama . Genelde gebelerde baski oluyormus heralde . Cumw gunu insallah ogrencem genede ama dogim sonra insallah gecer yaa . Hic iyi birsey degil :)
0 oy
(475 puan) tarafından
Birde canım benim bu benim 3.doğumum oldu 2sinde hiç yaşamadım 3.de şişti orası her hamilelik bir olmuyo yani 
(108 puan) tarafından
Otekilerde olmayip bunda olmasini doktoruna sormadinmi . Bebek kasikta asagidamida oraya baski uyguluyorr ben anlamadim wallaa meraklada bekliyorum niyemis diyee :))

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 225 göst.
10 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Ebruli58 (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 1,095 göst.
7 Nisan 2022 Diğer kategorisinde _Forbidden_ (1,149 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 129 göst.
18 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Adamasaliii (65 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 78 göst.