0 oy
590 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (194 puan) tarafından
39 haftalık oldum hala tık yok agdayida özel bölgeme hamile kaldigimdan beridir yapmadım sizce yarın gideyimi çok acirmi bir ay kafam rahat olsun istiyorum doğuma da az kalmış sanırım bide acaba sadece özel bölgeme ne kada fiyat isterler cevaplarsaniz sevinirim bilgisi olan

11 Cevaplar

0 oy
(2,104 puan) tarafından
Keske 1 ay oncesinden deneseydin simdi rahat ederdin git ben gecen hafta gttm heran dogurablrm die 37+5 im kuaforlerde 20 normalde ama ben agda salonuna gttm burda ilk defa biyere gttm 30 lira aldilar ama temz aldi 10 dakikada bitti ☺️
(2,104 puan) tarafından
Gecen ay komple bacak ve ozel bolgeye gtmstm bu ay ozel bolgeye gttm sadce kendini kasma iyi biri alrsa fazla acimio
(194 puan) tarafından
Hadi bakalım gidem o zaman hem utanacam baya hemde acıyacak gibi ama sonu iyi olsun da artık cekecez kadın olmaz çok zor
(2,104 puan) tarafından
Valla bende cok utangactm cokta nazliyimdir ama fazla acimadi
(194 puan) tarafından
İnşallah benimde öyle oluur
(2,104 puan) tarafından
Insallah canim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hamile kaldgndan beri mi yapmadn kız kırk gunu geçirme vücut temzlgnde  fiyat olarak toplu ben 75 yaprrmistm
(194 puan) tarafından
Kız heryerimi kendim agdayla aliodum zaten de hamile kaldigimdan beri jilet le aldım kalinlasmistir ondan çok acır diye sordum gidemi diye
tarafından
Haa evet hemde ne acır vallla bende öyle jilet kullandim son haftada gittim agdaya titreye titreye aldrdm valla kadin çok korktu doğrrm felan diye bnm canim çok datli bu ara da hamile kaldgndan berinhic almiyon sandım;D
(194 puan) tarafından
Hahah olmaz öyle şey dayanamam vala :)
0 oy
(3,139 puan) tarafından
Git bence canım doğumda ve dogumdan sonra rahat edersin bir müddet. Ağdaya gidip te memnun kalan çok hamile var ben ağda değilde başka yapıyorum ama hemen hemen ağda gibi zararinyoktir bence
(194 puan) tarafından
Hep jiletle tekrar çıkıyor ya ağda en az iki hafta kafan rahat bide göbekten goremiom hiç bişiy rezilik
(3,139 puan) tarafından
Evet jilet kasindiriyorda . Canim ben doktor eldivenini takip direk yoluyorum alıştım cunki. Ağdanın kararttigini düşünerek ağda kullanmıyorum ben
(194 puan) tarafından
Abov kız oda eziyet canına çok aciyordur
(3,139 puan) tarafından
Yoo alıştıktan sonra rahat oluyor insan :)
0 oy
(118,476 puan) tarafından
Fiyati bilmiyomda bu bebisler cok fena ummadigin anda geliyo hazir ol bence yaptir
(194 puan) tarafından
Acirmi ki tekrar jiletle mi alsam yoksa cesaret edip agdaylami yapsam
(118,476 puan) tarafından
Azcik ama inan dogum sancisinin yaninda sinek issirigi bile degil
(194 puan) tarafından
O zaman gideyim de kafam o yönden rahat olsun bari
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Aldir bence 1 hafta icinde dogum olcak zaten
(3,617 puan) tarafından
Canim 9 aydir yapmamissin acir buyuk ihtimal olmadi jilete vur
(194 puan) tarafından
Olmadı öyle yaparım yine napem
(3,617 puan) tarafından
Bende dogumdan 1 hafta once jilete vurdum sonra erkn dogum yaptim valla acil hastaneye gittim sezeryana aldılar killi milli girdim :D
(194 puan) tarafından
Bende gitmezsem bu günlerde benimde öyle olcak :D
(3,617 puan) tarafından
Vur jillte gitsn :D
0 oy
tarafından
Bende 39 da yaptirdiydim git canım biseycik olmaz kafan rahat olur 
(194 puan) tarafından
Peki ondan önce yatırmışmışım yoksa bi 39 da mi yaptirmistin
tarafından
Yaptırdım canım
0 oy
(2,817 puan) tarafından
Kesinlikle ağdaya git doğumdan sonrasi içinde rahat edersin hastaneye kontrole gideceksin doğumdan sonra jiletle almakta çok zor olur 
(194 puan) tarafından
Şimdide zor kız goremiom kaç kere kestim kendimi:D
0 oy
tarafından
Bebeğim benim  bebekte gelmemekte ısrarlıydı 38 haftalıkken ağdaya gittim korkarak valla agdadan çıktım doguracam sandım bacaklarim titredi sancim geldi falan  kötü oldu cesaret edip gidebilirsen ne mutlu sana valla dikkat et 
(194 puan) tarafından
Ben de bebegin gelmesini istiyorum olmadı direk kuaforden hastaneye giderim acidimi kız :) bide ağda dan hemen sonra mi dogurdun
tarafından
Yok ay acımadı kendini kasma güzel oluyor valla hamileligin 5.ayında gitmeye başladım şimdi alistim gidiyom 10 dakikada bitiyor çok güzel bisey doğum yapalı 5 au oldu canım kuaförden çıkar çıkmaz doğmadı tabii bnim inatçı kız 40+3 de doğdu
(194 puan) tarafından
Ay sonun da cesaret edip giyim 35 tl fiyatı 10 dkda biti çok şükür artık sürekli giderim
tarafından
Harika yapmışsın canım bende dün  gittim alistim güzel oluyor 30 tl bikini burda da
0 oy
tarafından
Bence artık  yap  ama hamileyken çok  aciyor korkutmak  gibi  olmasin. Ben 35  tlye  aldım.
tarafından
Yok yok ben hayatta vücuduma  jilet sürmedim  sürmem  hamile  kaldığımdan  beri temizlik yapmıyordum  eşim  öyle  mikrop  kaparsın  al  alamiyorsan sana yardim  ederim diyince yerin  dibine girdim ve ******** gibi hepsini eldivenle aldim
(194 puan) tarafından
Bide kocalar öyle diyince sinirden alır insan :)
tarafından
Aynen öyle   sinirden zaten   aldim yoksa  gayet iyiydim almaya niyetimde yoktu sonlara kadar
(194 puan) tarafından
İyi olmuştur alisirsin bari acısına
tarafından
He valla oldu  
0 oy
(315 puan) tarafından
Adana da tum vucut 30 lira ama sen dikkat et agdada dogurmayasin sanki 1 hafta 10 gun erken olsaymis keske
tarafından
Ay ciddi misin istanbul da  kol bacak genital koltuk alti  125 lira ben de bunlari alıyorum  göbeğimi  falan  almıyorum
(315 puan) tarafından
Adana da 30 lira canim bildigimiz agda niye o kadar pahali ki
tarafından
Valla bilmiyorum. Çoğu  yer almıyor  zaten özel  bölge  almıyoruz  diye  yazi bile asmış  çoğu  guzellik merkezi de ateş  pahasi
(315 puan) tarafından
Adananin gozunu seveyim 20 seans lazer epilasyon da 1000 lira orda ne kadar :)
tarafından
Burda da var 1000 liraya gördüm  ama askeriye  olduğu  için   ve kimse güvenip  yapmıyor
0 oy
tarafından
Git bence bende 38. Hafta da gittim 39+5de doğum yaptım iyiki de gitmişim çünkü normal doğum ilerlemedi sezeryana alındım eğilip kalkamıyodum her yerim meydandaydi Hepo gozunu korkutmak gibi olmasın ama evet çok acıyo ama unutuyosun degiyo
(194 puan) tarafından
Benim de çocuk gelmek bilmiyor belki yardım ci olur ağda yaparsam sancı başlar :D

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 111 göst.
11 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Bsra77 (179 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 131 göst.
22 Eylül 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde bilinmez06 (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 81 göst.
28 Aralık 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Mldnz (420 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 264 göst.
15 Aralık 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Prensannesizey (522 puan) tarafından soruldu

374,609 soru

11,204,168 cevap

34,506 kullanıcı

...