0 oy
1,076 göst.
Aile kategorisinde tarafından

10 Cevaplar

+4 oy
(397 puan) tarafından

Sen halimeydin madem hani gobek. Ayrica baya kiloluydn suan oldkca zayif. Gecen hafta saclarn kisaydi masalah beline inmis bi haftada. Kiskanc esinle kaynanan pantolon tayt giydirmezken iyi giydirmis kis gunu bu kiyafeti. Masallah pek bir guzel olmsn belliki tum sornlari halletmis gbisin:D

tarafından
Hallettim konuşmuyorum kaynanamlarla esimlede oturdum konuştum kafam rahat artık saçlarım çit cit
-Reklam-
+2 oy
(1,146 puan) tarafından

Daha geçen  kaynannla  resim  Attın  ya kız 85 kiloyum dedin  etli butlu biseyken  ne ara 2 zayifladin  kız :ermm: hamilesin  üstelik  bekarlik  resmin  çok belli çünkü  üstelik  saçların  kısa ve ayrica  bende izmirde  yaşıyorum biliyorsun  askılı  giycek kadar  sıcaklık yok tuhaf  geldi 

(588 puan) tarafından
Bende kafa falan kalmadı hamilelikteb hafızam silindi :)
(1,146 puan) tarafından
Valla canım  ne bileyim  birgün  ayrilcam birgün  esimle  kötüyüm  bir gün iyiyim hergün  farklı  şeyler  yazınca  inandırıcı  gelmiyor  artik  zamanla görünce  inanasim gelmiyor
(588 puan) tarafından
He demek ki o şekilde aklında kaldı dikkat çektiği için
tarafından
düzenlendi
Çıtçıt saçlarım canım kaynanamla çektiğimde oturuyodum koltukta ben ve şişkinlik oluyor karnimda gazdan dolayı  bekarken zayıf değildim ki valla şort giydi dün herkes izmirdesin ama haberin yok hava mükemmeldi piştik biz sıcaktan
tarafından
Askılı giyiyorum derken genel anlamda dedim ben arkadaş bana sen bu kadar acikmiydin dedi ya bende hayır askılı tayt dar kot giyiyorum dedim çokta açık değilim dedim
0 oy
(2,849 puan) tarafından
Oha kizim sen hamile deilmisin yada bu ne zamanin resmi masallah subhanallah
(2,849 puan) tarafından
Olabilir canim bebeisin cinsiyeti bellidir
tarafından
Göstermiyor ki kendini inşallah birdahakine gösterir ona göre alışverişe başlıcam :))
(2,849 puan) tarafından
Kizdir belki ole derler kiz kendini gostermezmis
tarafından
Olabilir hayırlı evlat olsunda önemli değil :)
(2,849 puan) tarafından
Rabbim herkese hayirli evlat nasip etsin
0 oy
(7,411 puan) tarafından

Tü tü tü tü tü masAllah kiz:woot:

tarafından
Saol canım benim arada süs püs ister :D :)
0 oy
tarafından

Burnunda estetik var mı canım bu arada maşhallah güzel anne seni <3 

tarafından
Saol canım o senin güzelliğin evet var :)
0 oy
(1,948 puan) tarafından
Kız sen bu kadar açık mıydın 
tarafından
Kapalı değilim ki canım ben düğün olduğu için giyindim normaldede çok açık değilim ama dar kot falan giyiyorum askılı tayt falan
0 oy
(244 puan) tarafından
Soğuk degilmi ya? Biz donuyoruz. Siz yazi getirmişsiniz 
tarafından
Klima var canım düğün salonunda bu arada İzmir'e yaz çoktan geldi yarım kolluyla geziyoruz hava cennet burda
0 oy
(588 puan) tarafından

Kaç haftaliksin canım ne güzel belli değil hic ben yürüyen boğa gibi gittim dün herkea baktı bide amcanın biri demesin masallah bunlar çok çalışkan diye ben yerin dibine girdim :'(

tarafından
Canım ben sikintindanda verdim doktor dedi bebeğe gidiyor güzel bişe çok kilo almaman dedi bide az yiyorum ekmek falan bı dilim anca o yüzden bişe siskinlikti bendeki gazdan sısiyor tekrar eski haline dönüyor eşim bile dedi ne güzel fazla kilo almaman diye
0 oy
(253 puan) tarafından

Eylemcim kaynana varmiydi bu kinada kadin kriz gecirecek :D

tarafından
Yok konuşmuyoruz canım ne gidiyorum ne geliyor şükür eşimle aram düzeldi onlar sayesinde eşim beni hep bunaltiyor du şükür şimdi iyi sorunları hallettik eşim onların lafına bakıyordu şimdi mesafe var aramızda iyi oldu böyle kafam rahat
(253 puan) tarafından
Ne guzel cnm sevindim senin adina insallah boyle devam eder
0 oy
tarafından
Bence bekar fotoğrafın ve estetik var yani böyle hamile olup ta gobebin çıkmaması tuhaf geldi bana valla canım 
tarafından
Daha 4 aylık canim çıkmadı göbeğim siskinlik vardı kilo verdim diye söyledim geçen açtığım postta bekarken sismandim ben 90 ı geciktim asıl şimdi verdim inanmayanlar için çekip atabilirim göbeğimi sorun değil estetik hala var zaten.burnum estetik

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 416 göst.
17 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 723 göst.
28 Eylül 2019 Diğer kategorisinde Ebuşannesi (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 656 göst.
25 Mart 2019 Diğer kategorisinde humeyraakkus (351 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 197 göst.