0 oy
372 göst.
Diğer kategorisinde (3,801 puan) tarafından
Kızlar 34+4 deyim hastane icin cikolata lokum gibi ikramlık yaptırmak istiyorum sizce ne zaman sipariş vermem gerekiyor birde önerebileceğiniz internet sitesi varmi 

(instagram kullanmiyorum)yardimci olursanız cook sevinirim :)

4 Cevaplar

+1 oy
(10,445 puan) tarafından
Ben tasarıma başla diye bı siteden yaptırdım lezzeti güzeldi 1 ay öncesinden verdim ben sipariş hiç bir şey olmadı
(3,801 puan) tarafından
Tamam canm bakıcam tesekkur ederm
-Reklam-
0 oy
(10,063 puan) tarafından

Tuğba kuruyemiş tavsiye ederim canım. Hem taze oluyor hemde tatları gerçekten süper online alışveriş yapabiliyorsun sürekli müşterisiyim (;

Çikolata, lokum, kuruyemiş ne ararsan var 
(10,063 puan) tarafından
Aynen canım öyle isimli yok ama ikram için çok güzel tatlar ben ordan yaptırcam kısmetse isim gerek duymuyorum galiba =) Başka yerde öyle isimli görürsem söylerim ❤
(3,801 puan) tarafından
Tamam canm çok saol :)
(1,637 puan) tarafından
Hacışerif ve melodi çikolata var ablam hacışeriften almıştı bende melodi çikolatadan sipariş verdim. Melodinin çikolataları çok güzel oluyo canım. Ben isimli tercih etmedim çok pahalı geldi ama isimli seçenekleride var elbette
(3,801 puan) tarafından
Tamam canm tesekkur ederm :)
(1,637 puan) tarafından
Bişey değil
0 oy
(936 puan) tarafından
Ben bi çikolatayla lohusa şerbeti verdim canım. 1 gece kaldım zaten hastanede . Çikolata isimli çikolata yaptırdım https://www.cikolataatolyesi.com.tr bu siteden. Hemden geldi çokta memnun kaldım . 1 hafta önceden sipariş verdim ben dolaba koydum 
(3,801 puan) tarafından
Baktjm canm cok güzeller buyuk ihtimal burdan sipariş veririm cok tesekkur ederm :)
(936 puan) tarafından
Rica ederim canım :)
0 oy
tarafından
Hastane de kime ikram edeceksin canım ziyatetci almıyorlar ki 
(273 puan) tarafından
Bende bunu diyecektim aynen
(9,586 puan) tarafından
Hayatım bayanın postuna dikkat edersen tarih 2019 diyor geçen sene doğum yapmış yani
(273 puan) tarafından
Şimdi niye çıkıyor o zaman
tarafından
E şimdi niye anasayfaya düştü ki valla dikkat etmedim
(4,013 puan) tarafından
Yeni kullanıcılar yapıyor genelde. Üstteki bayan yorumlayinca ortaya çıkmış.

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 152 göst.
12 Ocak 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Birgebe (1,936 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 187 göst.
6 Ağustos 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Eymen Alim25 (859 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 395 göst.
2 Nisan 2019 Yemek-Tarifler kategorisinde ♥️Japon balığım ♥️ (588 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 131 göst.
12 Nisan 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Allizzwell11 (365 puan) tarafından soruldu

245,208 soru

7,133,892 cevap

26,966 kullanıcı

...