0 oy
408 göst.
Aile kategorisinde (253 puan) tarafından
Arkadaşlar ilk çocuğumu 7 aylık ölü doğurdum ardından düşüklerin oldu suan kızım 26 günlük gebeliğin cok riskliydi 9 ay boyunca annelerde kaldım annem bana baktı eşimden uzak kaldım kızım doğdu ilk yaşayan çocuğum ve bakmasını bilmiyom hic tecrübemde yok kaynanamda öldü elçilerim görümce bana uzaklar yani yakınında kimse yok bana yardımcı olsun kızımın bakımı yıkaması olsun o yuzden esim yine annemlere gönderdi beni yavaştan kızıma bakmayi öğrendim yıkanması olsun evime gitmek istedim esim sürekli beni annemlere gönderiyor benden uzak duruyor onunla 9 ay uzak kaldığın içinmi acaba  bilmiyom cok ilgisiz geldi uzak davranıyor gibi hissediyom

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kuzum cok uzun sure ayri kalmissiniz ya 
(253 puan) tarafından
Haklisin canım
-Reklam-
0 oy
(798 puan) tarafından
Sensizlige alismis sanirum. Sorumluluktan kaciyor. Tekrar onu varlığına kendine bebegine alistir bence.
(253 puan) tarafından
Insallah alışır artik gitmicem
0 oy
tarafından
Iyi kotu alismissindir bebegine gitme annenlere bence sorumluluk altina girsin
(253 puan) tarafından
Aynen canım bundan sonra gitmem sorumluluğunu unutmasın
0 oy
tarafından
9 ay anne de kalmak yanlış geldı bana keşke evinde yataydın bi iş yapmıyaydın ama evinde kalaydın 
(253 puan) tarafından
Hersey kızım icin inşallah duzelir
0 oy
(213 puan) tarafından
Valla canm bilemedim bende sikintili bir gebelik geciriyorum 30 haftamdayim esim dun aksam okul tatil erken olsada annene gondersem seni dedi iki uc kere ust uste sen hayirdir  dedim ne geciyo aklindan beni göndermek istiyorsun hic dedi beraber gideriz dedi annen bakar sana diye  ama uzun kalmak gercekten erkeklere hic yaramıyor  biz ve onlarin fitreti bir degil cok bos birakmamak gerek
(253 puan) tarafından
Haklisin canm artik gitmesem duzelirmi sence
0 oy
tarafından
Çok.uzun süre ayrı kaldığınız için olabilir canim keşke arayı o kadar acmasaydin
(253 puan) tarafından
Napim canim bebegim icin herseye katlanmak zorundaydim
0 oy
(5,436 puan) tarafından
Alışmış canım gitme sende annenlere zamanla alışacaktır size 
(253 puan) tarafından
Insallah canm

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 392 göst.
13 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Emine27&27 (7 puan) tarafından soruldu
0 oy