0 oy
1,152 göst.
Diğer kategorisinde (12,264 puan) tarafından

Hahaha  sizcede komik  değilmi  yaa:D

image

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Valla en güzeli orda saklamak bilseydim evlenince altinlarimi arka dişlerime takardim belki bu kadar gitmezdi 
(12,264 puan) tarafından
Aynen BENIM  de toplasan 80 gram altın  vardı bir yandan mendebur  kayınpeder bir yandan eşim söndürdüler resmen  altınlar bitince oturdular  g.. otlerinin üzerine
tarafından
Benimdr bitti bakalim ne yapacaklar hiç umrumda degil ne hallari varsa görsünler
-Reklam-
0 oy
(15,721 puan) tarafından

Benim bu şekilde görünce midem bulanıyor ya altını dişe takmak oyk:sick:

(964 puan) tarafından
Benimde valla ayar oluyorum görünce
(12,264 puan) tarafından
Benim annemin  dişleri  altındı   ben küçükken  bir kac kaç tane ama ;))
(964 puan) tarafından
Yok valla 1 tane bile görsem içim kötü oluyor :D
(12,264 puan) tarafından
Hahah doğrudur  canım BENIM  anamdı  gözüm e  hiç  kötü gelmiyordu  :)))
(964 puan) tarafından
Anan olduğu içindir o ☺☺
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Zenginlik bu gülüşler de saklı:D :D
(964 puan) tarafından
Ben iyiyim kızlar.  Zeynoş da normal dişlerini çıkartmaya çalıyor ☺ nasıl bir dönemde olduğumuzu siz düşünün ☺ onun dışında iyi çok şükür hasta falan değil.  Ama uykusuzluk tan çok yorgun bu aralar enerjisi hiç yok. Nasıl çözeceğiz bu sorunu bilmiyroum valla kızlar
(9,651 puan) tarafından
Bu sorunun çözümü hala bulunamadi ;) sadece sabır sanırım canimcim.. rabbim iyilik hoşluk versin inşallah dişleri çıkınca rahatlar zeynom:)

Semosumcum ara ara geliyorum canımcim ama az vaktim oluyo genelde bakamıyorum fazla  :) sen gördükçe at tribini konuşalım :)
(964 puan) tarafından
Semos bu fatma var ya editor olunca bizi unuttu bacim. Saçı da sarı yaptı ya iyice uzaklaştı bizden *( haftada 1 anca giriyor. Mühim işleri var hatunun
(9,651 puan) tarafından
He tabi :D vak hayatımdaki yeniliklerden birini unuttun :D ergen dış tellerim var artık:D bu ara hayatımdaki aksiyonlara bak güzellik uğruna sarı oldum sonrada tel taktırdım ergen gibi ağzımı açamıyorum iğrenç oldum he :'( sanırım depresyondayım ondan uğramıyorum:'(
(964 puan) tarafından
Kız tel nerden çıktı bacim. Aman olsun geçici bir süre birsey olmaz kuzum sen her halinde güzelsin canım benim ❤❤

Postuma bak görmek istediğin bir post actim ☺
0 oy
tarafından

Teyze o dişleri bana verse ne güzel.olur ❤❤❤:woot::cheerful:

0 oy
tarafından

Bizim bozacak bi agzimiz bile yok :D

0 oy
(2,891 puan) tarafından

Artı onsekiz bır dişçi videosu vardı bilen bilir böyle bi teyze dişçiye giydiriyordu:D o geldi aklıma

0 oy
(2,874 puan) tarafından

Çok çirkin duruyor ya ne kadar altın da olsa:)

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 452 göst.
24 Şubat 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 430 göst.
31 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 401 göst.
0 oy
17 cevap 423 göst.
8 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Gul karaaa (783 puan) tarafından soruldu