0 oy
560 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Rabbim hic birşey için değilse sahip olduğumuz masum meleklerimizin yüzü suyu hürmetine veriyor herşeyi kiyaftlri azdı bebegmn aliordk ama ytismior hemen kucluor fln çünkü derken dun halam sağolsun bebek kıyafetleri yollamış zıbın a fln ihtiyacim vardı almama gerek kalmadı şükür normalde kimseden kıyafet almdm glmedide ztn:) bi ablam verdi sağolsun birde dun halam dün esimle kizimizin odası için perde ve hali baktık ve aldık taksitle 850ydi 300unu elden verdik normalde kara kara düşünüyordum nasıl alicgz nasıl yapicgz diye ama eşimin geciken zammin seyleriyle paramız biraz fazla yattı bu ay ve aldık okdr mutlu oldum ki :) kızımın hemen hemen odası için herşeyi tam sdce susluk eşyaları raflr kaldı okdr onları da zmnla yapcm hem kndm hem de alicm içimde birşey kaldı istedgm gbi bi bebek arabası ama olsun ne yapalm buna da şükür :)  KİMSE CANİNİ SIKMASİN OLMİYOR OLMAYACKMİ VS DİYE KİT KANAAT GECİNİORZ BİZDE AMA RABBİM MELEKLERMİZN YÜZÜ SUYU HÜRMETİNE VERİYOR KİZLAR COK ŞÜKÜR ❤ HERSEY ZAMANLA OLUYOR SADECE SABİR DUA VE ŞÜKÜR❤

8 Cevaplar

+1 oy
(6,360 puan) tarafından
Aynen oyle canm

Cocuk rizkiyla gelir demisler sabir etmeden biseye ulasamaz insan her zaman sukur etmek gerek
tarafından
aynn canım ben ve eşim çok dsnuordk nsl olck üzülüyor ama elmden gldgnce belli etmemeye clsiordm eşime üzülmesin diye ailemden allah razi olsun onlar olmasıydı bukdr erken klkamazdk ayağa fatura mi ödeyecek durumm olmadığı için doğumumu ztn ailemn ynnda yaptm ve ailemn yanında kldm 300 400tl gelen doğalgaz faturalarini odeyeck durumda dgldm cnku borç fln da olunca :( ama şükür borcumuzda nisanda bitiyor allaha şükür kurtlcz allahın izniyle birşey çıkmaz inş bir daha :)
-Reklam-
0 oy
(725 puan) tarafından
Kız çocukları bereketiyle gelir 
tarafından
allah rızkını verir diyorlardı bana hep bebeğin ben ne yalan solim pek inanasm glniordu nasıl olck nasıl edicgz olsa ve okdkdan snra derken gerçekten riski ile gliolrms bebekler:)
(725 puan) tarafından
Allah bana da bereketini göstersin..
tarafından
amin inşallah canım
(42 puan) tarafından
Erken bebekler içinde aynısı  niye cinsiyet  ayrımı yaptiniz bilmem ama 3. Oglum yolda hepsinde de Allah herşeyin bereketini verdi veriyor da
(725 puan) tarafından
Hayır hayır asla evlat ayrımı yapmam sadece kizlarda eve bolluk bereket yağar buna bizzat çok şahit oldum.. Yanlış anlaşılmasın canım:)
0 oy
tarafından
canim perde ile haliya 850 cok vermissiniz 
tarafından
boyutlarini istedgmz gibi odaya gore ayarldk cnm hali antibakteriyel leke tutmuor makinada yikanablior ama tbi bizim makine 9kilolk dgl buyzdn ya elimde yikayxgm :) yada silicm :) ve perde ile güneşligini sipariş ettik cnm
0 oy
tarafından
aynen oyle canimmm bizde dusunuoduk nasi yetircez nasi.olacak die oglumun hatrina oype bi is denk geldiki esime 1 2 aya iyice toparlicaz inss
tarafından
coook sevindim canım allah daha çok versin ❤ benim esim de su isden bi kurtulsa kske
0 oy
(571 puan) tarafından
Haklısın canım bende 8 haftalik gebeyim eşim 1 aydır işsiz iş yok doğal gazimizi kestiler 2 aydır kira ödenmiyor elektrik su 3 fatura olmuş bugün çok sevdiğim eski isyerinden bi ablam hiç düşünmeden bize biraz para yolladı faturaların bi kısmını kapadık çok dua ettim ona bizde yeni evliyiz evi eşimle ben duzduk borçları altinlarimi verdim oda arabasını sattı öyle çoğunu bitirdik taksitlerin inşallah bebeğim bereketiyle gelir ben buna inanıyorum hiç sıkıntı bile etmiyorum Rabbime sığınıyorum ne verirse O verir.
tarafından
aynen kardeşim Rabbim yar ve yardmcnz olsun❤
(571 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun
0 oy
(1,722 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum Allah bize ve bebeğimize sağlık versin gerisi kolay :)
0 oy
tarafından
Aynen öyle kuzum herşey zamanla pat diye olmaz sabır ve dua 
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Ben ve eşim ayni sirkette calisiyoruz 20 aydir zam yoktu ki calistigim sirket yilda 2 kere zam yapiyordu.2 ocakta dogum yaptım ayın 5 de maas aliyoruz eşim dedi ki zamyaptilar bebeğizin doğduğu  gün hemde öyle güzel zam ki;) esime 1200 tl bana 850 tl yapilmis çoook mutlu olmuştum bebegimiz rizki ile geldi 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 22 göst.
21 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Bol gunesli gunler (681 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 39 göst.
18 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 56 göst.
18 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 179 göst.
12 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Bhr myda (41 puan) tarafından soruldu

378,224 soru

11,320,109 cevap

34,765 kullanıcı