0 oy
345 göst.
Aile kategorisinde (389 puan) tarafından
Kızlar kuzenim hamile kalmaya çalışıyor 1 senedr bildiğiniz işe yarayan yöntemler var mı acaba?

8 Cevaplar

0 oy
(9,652 puan) tarafından
Adet takvimi uygulamasını indirip ovulasyon tarihlerine bakabilir.. yumurtlama günleri ihtimal daha çok.. 
-Reklam-
0 oy
tarafından

Allah nasip etsin canim. O nasip etmedikce hiç bi yöntem işe yaramiyo. Kendimden bilirim.. Allah tez zamanda kucağini doldursun hayirlisiyla, Rabbim hiç bir evi çocuksuz birakmasin. Allah şifa versin <3

(9,128 puan) tarafından
Sen hamile misn cnm test pozitf çıkmştı en son
tarafından
Hayir canim sabah tekrar yaptim pozitiv çiksaydi acile gidicektim. Ama negativ çikti. Hayirlisi olsun canm nasip kismet )) ilgin için teşekkur ederimm ♡♡
(9,128 puan) tarafından
Rica wderm cnm, inşallah hayırlsı olsun hakkında ❤
tarafından
Çok tesekkur ederim ♡♡kalpp
0 oy
tarafından
İlişkiden sonra belinin altına yastık koyup ayaklarını havaya diksin hemen kalkıp duş almasın. Sabahın erken saatlerinde ilişkiye girilmesi sperm açısından daha iyi olabilir. Ayrıyeten yumurtlama günlerinde kalma şansı çok yüksek eğer Bi terslik yoksa. Allah isteyen herkese nasip eder inşallah 
tarafından
Aynen oyle yapip cok kalan var bende hep her iliskide kalkardim bir kere kalkmadim kalkis o kalkis 10 aylik ogljm var
0 oy
(820 puan) tarafından
Valla canim takdir Rabbimin o ol demeden olmaz dua etsin bol bol insAllah tez zamanda hayirli haber alir oda kucagi dolar
0 oy
tarafından
Yumurtlama günleri çok önemli onları takip etsin bi de ilişkiden sonra yastık koysun altına ayağı kalkmasın 
0 oy
(381 puan) tarafından
Hayıt otu kullansın canım 
0 oy
(119,001 puan) tarafından
Ovulasyon testi
0 oy
(360 puan) tarafından
Soğan kürü kullansın cnm ben önce rabbimin izniyle sonra onun vesilesiyle hamile kaldım çoğu kişiyide duydum bu şekilde hamile kalan
tarafından
Nasıl kullandın canım

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 433 göst.
18 Ağustos 2018 Aile kategorisinde Asel (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 666 göst.
20 Temmuz 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 59 göst.
0 oy