0 oy
364 göst.
Diğer kategorisinde (13 puan) tarafından
gorumcemden  nefret ediyorum  5 aylık oğlu var pat diye ses çıkarsak msj  atar der yatıyor şu bu benim oğlum doğduğunda hep yukarıda  cocuklariyla  annesindeydi  hergün çocukları bir dakika oturmaz birşey demmezdimde  eşim dese ya da birşey desek alistirin  sese şu bu su bu ben ikinci katta o birinci katta oturuyor bugün msj atmış oğlum evde topaç fırlattı de otursun oynamasin  çocuk uyanıyor şu bu nasıl sinir oldum nasıl ne yapmami  bekliyor dovmemimi  bende msj attım alıştır sese dedim gülerek bazen çok sinir ediyor beni keşke sıktır olup gitse kurtulurum ama nerde nerde allah kimseyi böyle görümce  vermesin 

8 Cevaplar

+1 oy
(1,908 puan) tarafından
amin ne kadar uzak o kadar iyi 
(13 puan) tarafından
aynen Vla ya yemin ederim kaynanam  o benim her şeye o karısr  ama o eskidendi şimdi artık ağzımı aciyorum  konusuyorum
(1,908 puan) tarafından
benim gorumcelerim karışmaz karistirtmam kaynanam zaten yetiyo fazlasıyla :) konuş bacım saygini bozmadan savun kendini susarsan eziyorlar
-Reklam-
0 oy
(333 puan) tarafından
Cocuguna engel.olma sikayet ederlerse de cocuk bu ne yapayim  durdan anlamaz de.
(13 puan) tarafından
gel de anlat Vala oğluma dedim oyna çatlasın
(333 puan) tarafından
Onun yaptigini yap biri bir sey derse de durmuyor soyluyorum anlamiyor de.
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Hahaha iyi mesaj atmışsın bence :) boşver çokta kafaya takma sen özen göster rahatsız etmemeye, böylece o rahatsız ederse elinde güzel silahın olur...Ben dikkat ediyorsam.sende biraz dikkat et dersin gürültü ettiginde
(13 puan) tarafından
yemin ederim inanmazsin  ben doğum yaptığımda bilmiş gibi konuşurdu alıştır sese şu  bu şimdi o gün misafrim  geldi diyor de  otursunlar ses cikarmasinlar  gelde nasıl sinir olma
(6,978 puan) tarafından
Abla şaka yapıyorsun heralde de, utanmazsan gelde kendin söyle o zaman de, çıkış biraz... biraz anlayışlı olun, ben az çekmedim sizin gururunuzu citimi çıkarmadım de..
0 oy
(452 puan) tarafından
vala iyi yazmışsın ona. çocuk bu ne yapsanda durmayacak oda aynısını yapmış sana 
(13 puan) tarafından
Vala ben bir gün olsun demedim ona de çocuklarına birşey birgun tek dedim kavga etti konuşmadı ama şimdi oturun  sesiniz çıkması diyor ama nah  artık eskisi yok karşında  konuşuyorum vala
0 oy
tarafından

Çok fazla takıpta hayatını zehir etme boşver sen istediğin gibi yaşamaya devam et :angry: umrunda bile olmasın 

(13 puan) tarafından
Vala öyle yapıyorum  ama yüz yüze oldun mu ister istemez insan takıyor alt görümce üst kaynana
(13 puan) tarafından
Vali öyle yapıyorum  ama yüz yüze oldun mu ister istemez insan takıyor alt görümce üst kaynana
tarafından
Haklısın ya en iyisi uzak olmak ama olmayınca da olmuyor
0 oy
tarafından

Çok fazla takıpta hayatını zehir etme boşver sen istediğin gibi yaşamaya devam et :angry: umrunda bile olmasın hiç umursamaa 

0 oy
(5,519 puan) tarafından
Cocuk bu baglimi icerde tabikide oyun oynicak deseydin
(13 puan) tarafından
işte yemin ederim  insan bikiyor
0 oy
tarafından
Ayy neyseki benim görümcemin ağzı var dili yok yaaa 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 219 göst.
+1 oy