0 oy
306 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Suan ne hissettiğimi bilmiyrim hep bı oğlum olsun istedim ve bugün bı oğlum olacağını öğrendim ama sevinemiyorum :angel:

8 Cevaplar

0 oy
(820 puan) tarafından
Gozun aydin saglicakla kucagina al insAllah
tarafından
Amin cnm rabbim kimsenin kucağını boş birakmasin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Demek ki neymiş  cinsiyetin pek de önemi  yokmuş evlat  evlattır  ne insanlar var  hep doktorda geçiyor  ömürleri  bi evlat için  belki kız  belki  erkek diye değil  sadece  o duyguyu yaşamak için 
tarafından
Evet gerçekten öyle bı kizim var sanki hep onu daha çok sevecekmisim gibi
tarafından
Bu doğunca  seversin elbet ama erkekndiye değil  o da canının  bi parcasi olduğu için
tarafından
Aynen öyle valla
0 oy
(965 puan) tarafından
Nidennn sevinemiosun
tarafından
Bilmiyrim ki cnm ben çok sevinirim sanıyordum ama hiç öyle olmadı .belkide şoktayım çok istediğim şeyler olmaz genellikle duam kabul oldu ve ben şok geçiriyorum galiba
(965 puan) tarafından
Bence bunun tadını çıkar boşuna kuruntu etme kendi kendine ne güzel işte istediğin olmuş bide istediği olmayanları düşün benim eşim erkek çocuk delisi bir kızım oldu bes aylık su an tutturmuş yine istiyor bebek erkek olur belki die çabalıyor sanırım inşallah hayirlisindan bir oğlan çocuğu nasip etsin rabbim bana eşim baskı etmesin yeter valla  şükür et haline canım
tarafından
İnşallah rabbim gönlüne göre versin cnm .bende biraz rahatsızım sağlık sorunlarım var herkes çocuğu olmaz gibi laflar ediyor arkamdan çok şükür rabbim kimsenin diline dusurmedi
0 oy
(119,813 puan) tarafından
Neden sevinmedin
tarafından
Şokta olabilirim .çok yüzüm gülmedi bu hayatta belki ondandir
0 oy
(1,908 puan) tarafından
nedenki canım 
tarafından
İnşallah cnm zaten kızım hiç bilmiyo beni bari o bilsin
(1,908 puan) tarafından
gör bak babası bizi çok kıskanıyor o hiç kizmiyo hep ben de disiplin konusu ama bana aşık onu bı öpse beni on sarilisi falan bilmiyorum ya bende erkek olsun evde erkekler benim için kavga etsin istiyorum hepsi pesimden koşsun :D
tarafından
Ahahha Allah seni ne etmesin kız güldüm valla
(1,908 puan) tarafından
gör bak sanada öyle olcak :)
tarafından
Hadi bakalım inşallah
0 oy
(2,020 puan) tarafından
Yaa canimm gozun aydin Allah saglikla kucagina almani nasip etsin :) kac haftalikken ogrendim kuzum bende 13+2 yim yarin ikili tarama testi icin gidecegim acaba ogrenebilir miyim ki :)
tarafından
Özele gidiyrsan öğrenirsin
Ben şuan 15+5 günlüğüm öğrendim
Tabi 11 haftalikken tahminde bulunmustu
(2,020 puan) tarafından
Anladimcanim tesekkur ederim
0 oy
tarafından

Olur canım öyle ben oturub ağlamıştım :D

0 oy
(43 puan) tarafından
Hamileliğimi öğrendiğim ilk günden bu yana kızim olacak diyordum bugün netleşti artık kızım olucak inşallah
tarafından
Bende kız diye hissediyorum ama erkek mis .
Gerci kızımda da oglan diye hissediyrdum kız oldu benim hep tam tersi
(43 puan) tarafından
Doktor ilkin erkek olma ihtimali var dedi bugün netleştirelim artık dedim ne istiyorsun diye sorunca doktor kız olacak dedim doktor da doğru kız olacak dedi

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 226 göst.
0 oy
10 cevap 409 göst.
20 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 146 göst.
18 Aralık 2023 Diğer kategorisinde 1Elisa1defne (80 puan) tarafından soruldu

383,132 soru

11,467,198 cevap

35,069 kullanıcı